รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ลอยกระทงปีนีี้้ที่ วัดสว่างสามัคคี อ.ศรีเทพ จ.เพชรบูรณ์ มาม่วนนำกันเด้อคราฟ มาม่

• 23 ตอบ
  • 8568 อ่าน

28 พ.ย. 55  นี้เจอกันนะคราฟ   ลอยกระทงปีนีี้้ที่ วัดสว่างสามัคคี อ.ศรีเทพ จ.เพชรบูรณ์ มาม่วนนำกันเด้อคราฟ

พ้อกันครับ จัดเต็มไปจาก กทม  แน่นอน   

พ้อกันครับ จัดเต็มไปจาก กทม  แน่นอน   
พ้อกันหน้าฮ้านเด้อจร้าพี่โต อิอิ

พ้อกันหน้าฮ้านเด้อจร้าพี่โต อิอิ
ได้ๆ พ้อกันหน้าฮ้าน หนองไผ่บ้านเราก็มี น้องใหม่ เมืองชุมแพ
26 มกราคม 2556 พ้อกันอีก ประถมบันเทิงศิลป์ งานศาลพระนเรศฯวิเชียร ตรงเย็นวันศุกร์พอดี

บ้านพี่นี่หระ แต่บ่ว่างไปจักปีคับ

บ้านพี่นี่หระ แต่บ่ว่างไปจักปีคับ

ปีนี้ก็จัดเต็ม เป็นเจ้าภาพใหญ่ไปเลย อิอิอิ น้องก็ไม่เคยเที่ยวแถวศรีเทพเหมือนกัน มาเที่ยวแต่พุเตย วิเชียร

ปีนี้ก็จัดเต็ม เป็นเจ้าภาพใหญ่ไปเลย อิอิอิ น้องก็ไม่เคยเที่ยวแถวศรีเทพเหมือนกัน มาเที่ยวแต่พุเตย วิเชียร

ก็ดีครับ ว่าสิไปแต่เวน ชวนพระเอก นางเอก ย่างเล่นตลาดที่บ้านครับ อิอิ

ก็ดีครับ ว่าสิไปแต่เวน ชวนพระเอก นางเอก ย่างเล่นตลาดที่บ้านครับ อิอิ
พาไปกินของแซ่บ เมืองเพชรบูรณ์  คงต้องเลิกงานก่อนพี่โจ  ถึงจะได้ไป  โตว่าจะนั่งรถตู้เที่ยว 19.30 ไปครับพ้อกันเด้อ
ว่าซิไปผู้เดียว ไปหาผู้หน้าอ้าน อิอิอิ

พาไปกินของแซ่บ เมืองเพชรบูรณ์  คงต้องเลิกงานก่อนพี่โจ  ถึงจะได้ไป  โตว่าจะนั่งรถตู้เที่ยว 19.30 ไปครับพ้อกันเด้อ
ว่าซิไปผู้เดียว ไปหาผู้หน้าอ้าน อิอิอิ

จักสิได้ไป งานสิว่างบ่ดู๋ แต่บอกหมอลำไปแล้ว ปีนี้บ้านผมจ้่างระเบียบเด้ อิอิ

พ้อกัน อยู่ชลบุรีครับ แต่บ้านอยู่หนองไผ่
พ้อกันเด้อคราฟ สิปูสาดรอ

พ้อกัน เด้อครับ
  หน้าเวทีคราฟ  ม่วนๆ  ว่าแต่อยู่ไสตอนนี้

พ้อกัน อยู่ชลบุรีครับ แต่บ้านอยู่หนองไผ่

หน้าเวทีคราฟ  ม่วนๆ  ว่าแต่อยู่ไสตอนนี้

กำลังสิไปชลบุรีพอดีคราฟ  มีหม่องเที่ยวบ่

งึดกระทู้นี้หลายๆ อีก 2 เดือน สงสัยคนแน่นวัดแน่นอนครับ

ม่วนๆๆๆๆ

แล้ว วัดนี้ อยู่หม่งใดละครับ บอกทางแน่

แล้ว วัดนี้ อยู่หม่งใดละครับ บอกทางแน่
อยู่ติดทางหลวงหมายเลข 21 คราฟ  ติดถนนเส้นหลักเลยคราฟ อยู่ในตลาดก่อนถึงอำเภอ  มาเด้อคราฟพ้อกันหน้าฮ้าน

ปูสาดไว้ถ้าแน่เด้อครับ ไปแน่นอน ครับบบบบบ จากหนองไผ่ฮอดศรีเทพ บ่ไกลปานใด แล้วพ้อกันครับ

ปูสาดไว้ถ้าแน่เด้อครับ ไปแน่นอน ครับบบบบบ จากหนองไผ่ฮอดศรีเทพ บ่ไกลปานใด แล้วพ้อกันครับ
คราฟเดียวสิปูสาดรอคราฟ ว่าแตมาแท้บ่

แม่นละ พี่โต้ง น้องว่าอิบิดชอปเป่อร์ ไป ไปนำบ่ยางจวด หนาวกะซ่าง

ปูสาดถ้าอ้ายได้เลยน้อง อ้ายใส่เสื้อ อิสานยูไนเต็ด ไปเด้อ 555555