รับทำเว็บ สมุทรปราการ

อ้ายทิดสันต์...มาแนะนำโต...กราบสวัสดี พ่อ แม่ พี่ น้อง และเพือนๆชาวเว็บ เด้อครับ * ^__^

• 854 ตอบ
  • 256245 อ่าน

Re: บ่าวสันต์...ขอแนะนำโต...นำอีกจักคนแหน่เด้อครับ -_-
« ตอบกลับ #150 เมื่อ: พฤษภาคม 23, 2011, 11:00:09 PM »
ครับพี่บุ๋ม สึกแล้วครับ เมื่อวานนี้

ขอบคุณหลายๆ เด้อครับ

ที่ส่งเงินมาร่วมทำบุญนำกัน

พี่ยินดีจ้าน้องสันต์ มีงานบุญอะไรก็บอกพี่ใด้เด้อ เพราะพี่กะชอบทำบุญอยู่แล้ว น้องสันต์เริ่มเฮ็ดงานมื้อใด๋น้อ สิใด้ไปเบิ่งประถมปิดวงกับเขาบ่หล่า

ครับผมขอพี่รวยๆ เด้อครับ ใจบุญสุนทานหลายๆ แบบนี้

ผมเริ่มเฮ็ดงานวันที่ 1 มิถุนา ครับพี่

Re: บ่าวสันต์...ขอแนะนำโต...นำอีกจักคนแหน่เด้อครับ -_-
« ตอบกลับ #151 เมื่อ: พฤษภาคม 23, 2011, 11:04:52 PM »
a0117 a0117 a0117 a0117 a0117ยินดีครับอ้ายบ่าวสันต์ หวังว่าสิพ้อกันอยู่หน้าฮ้านจักมื้อเด้อครับอ้าย

ครับผม ยินดีเช่นกัน ครับ

ขั้นพ้อกันกะเข้ามาทักแหน่เด้อครับ บาดห่าผมจำบ่ได้ ครับ

สิได้มาม่วนๆ นำกัน  555+

« ตอบกลับ #152 เมื่อ: พฤษภาคม 27, 2011, 12:19:29 AM »
ครับพี่บุ๋ม สึกแล้วครับ เมื่อวานนี้

พี่ยินดีจ้าน้องสันต์ มีงานบุญอะไรก็บอกพี่ใด้เด้อ เพราะพี่กะชอบทำบุญอยู่แล้ว น้องสันต์เริ่มเฮ็ดงานมื้อใด๋น้อ สิใด้ไปเบิ่งประถมปิดวงกับเขาบ่หล่า

ครับผมขอพี่รวยๆ เด้อครับ ใจบุญสุนทานหลายๆ แบบนี้

ผมเริ่มเฮ็ดงานวันที่ 1 มิถุนา ครับพี่

ให้พี่รวยอย่างน้องสันต์อวยพรอีหลีแหน่แม้ พี่สิใด้เอาเงินไปแบ่งน้องๆใช้ และกะเอาเงินไปเฮ็ดบุญหลายๆ  เพื่อบ้างทีใด้เกิดกับเขาอีกจักเถือ กะจะใด้บ่ต้องห่างบ้านเมืองมาไกลขนาดนี้ และกะขอผลบุญทีพี่ทำเรื่อยๆขอให้ใเราใด้มาพ้อมาเป็นพี่เป็นน้องกันอีกเด้อน้องสันต์

« ตอบกลับ #153 เมื่อ: พฤษภาคม 27, 2011, 07:23:46 AM »

ให้พี่รวยอย่างน้องสันต์อวยพรอีหลีแหน่แม้ พี่สิใด้เอาเงินไปแบ่งน้องๆใช้ และกะเอาเงินไปเฮ็ดบุญหลายๆ  เพื่อบ้างทีใด้เกิดกับเขาอีกจักเถือ กะจะใด้บ่ต้องห่างบ้านเมืองมาไกลขนาดนี้ และกะขอผลบุญทีพี่ทำเรื่อยๆขอให้ใเราใด้มาพ้อมาเป็นพี่เป็นน้องกันอีกเด้อน้องสันต์

สาธุเด้อครับ ขอให้พี่บุ๋มสมปราถนาเด้อครับ

คิดดี ทำดี พูดดี ต้องได้ดี ครับ

« ตอบกลับ #154 เมื่อ: พฤษภาคม 29, 2011, 10:21:11 AM »
รูปผุได๋มาผุฮ้ายแท้ บาดหนิ

555+

« ตอบกลับ #155 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2011, 05:37:02 AM »
พีขอให้มีความสูขกับการเริ่มทำงานวันแรก หลังจากสึกมา นะจ้ะน้องสันต์

« ตอบกลับ #156 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2011, 06:39:43 AM »
วันนี้เริ่มต้นทำงานวันแรกใช่ไหม

ตอนนี้กะได้ชื่อว่าเป็น คนๆ ใหม่แล้วนะครับน้องสันต์

ให้ชีวิตของคนๆ ใหม่ ก้าวไปด้วยความสดใส มั่นคงที่สุดนะครับ

มีแต่เงินทองไหลเข้ามามากมาย และประสบความสำเร็จนะคับ

ให้ความดีที่น้องได้ทำไป ทำให้ชีวิตเต็มไปด้วยความสงบ และบุุญกุศลนำทางชีวิตนะคับ

« ตอบกลับ #157 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2011, 06:53:05 AM »
พีขอให้มีความสูขกับการเริ่มทำงานวันแรก หลังจากสึกมา นะจ้ะน้องสันต์

ขอบพระคุณพี่บุ๋ม มากๆ ครับ สำหรับคำอวยพร

« ตอบกลับ #158 เมื่อ: มิถุนายน 01, 2011, 06:54:34 AM »
วันนี้เริ่มต้นทำงานวันแรกใช่ไหม

ตอนนี้กะได้ชื่อว่าเป็น คนๆ ใหม่แล้วนะครับน้องสันต์

ให้ชีวิตของคนๆ ใหม่ ก้าวไปด้วยความสดใส มั่นคงที่สุดนะครับ

มีแต่เงินทองไหลเข้ามามากมาย และประสบความสำเร็จนะคับ

ให้ความดีที่น้องได้ทำไป ทำให้ชีวิตเต็มไปด้วยความสงบ และบุุญกุศลนำทางชีวิตนะคับ

ขอบพระคุณพี่โจมากๆ นะครับ สำหรับคำอวยพร

ในวันแรกของการทำงาน สาธุ ครับ

« ตอบกลับ #159 เมื่อ: มิถุนายน 04, 2011, 10:48:12 PM »
หวัดดีค่าอ้ายทิด คิดฮอดแม่ออกค้ำผู้นี้บ่ค้า

« ตอบกลับ #160 เมื่อ: มิถุนายน 05, 2011, 04:43:41 PM »
หวัดดีค่าอ้ายทิด คิดฮอดแม่ออกค้ำผู้นี้บ่ค้า

หวัดดีครับเอื้อย

คึดฮอดคึดเถิงคือเก่าหละ ครับ

สำบายดีบ่ ครับ

« ตอบกลับ #161 เมื่อ: มิถุนายน 08, 2011, 01:03:37 AM »
อ้ายทิตฮอดบ้านแล้วเด้อทางนี้ อิอิ บ่ม่วนดอกฝนตกคัก มาส่งเข้านอนเด้อ ฝันดี

« ตอบกลับ #162 เมื่อ: มิถุนายน 08, 2011, 05:00:59 PM »
อ้ายทิตฮอดบ้านแล้วเด้อทางนี้ อิอิ บ่ม่วนดอกฝนตกคัก มาส่งเข้านอนเด้อ ฝันดี

ครับผม ม่วนหลายๆ ครับ

ที่ได้ไปเที่ยวนำพี่ๆ โอกาสหน้าไปนำกันใหม่เนาะ ครับ

« ตอบกลับ #163 เมื่อ: มิถุนายน 08, 2011, 05:28:48 PM »

ที่ได้ไปเที่ยวนำพี่ๆ โอกาสหน้าไปนำกันใหม่เนาะ ครับ

a024

« ตอบกลับ #164 เมื่อ: มิถุนายน 08, 2011, 05:48:48 PM »

a024

ป้าดๆๆๆ ขอบคุณเด้อครับ

เป็นนิมิตรหมายอันดีครับ ที่ราชชินีเว็บลูกทุ่งหมอลำดอทคอม

เข้ามาเยี่ยม มายามในเบอร์ด

« ตอบกลับ #165 เมื่อ: มิถุนายน 08, 2011, 05:51:00 PM »

a024

เป็นนิมิตรหมายอันดีครับ ที่ราชชินีเว็บลูกทุ่งหมอลำดอทคอม

« ตอบกลับ #166 เมื่อ: มิถุนายน 08, 2011, 05:55:09 PM »

a024

a088 a088 a088

Re: อ้ายทิดสันต์...ขอแนะนำโต...นำอีกจักคนแหน่เด้อครับ -_-
« ตอบกลับ #167 เมื่อ: มิถุนายน 09, 2011, 02:42:11 AM »
ไปเที่ยวไสน้อม่วนบ่คือบ่เห็นกันจักเืทือ อิอิ ฝันดีเด้อ

Re: อ้ายทิดสันต์...ขอแนะนำโต...นำอีกจักคนแหน่เด้อครับ -_-
« ตอบกลับ #168 เมื่อ: มิถุนายน 09, 2011, 07:07:34 PM »
ไปเที่ยวไสน้อม่วนบ่คือบ่เห็นกันจักเืทือ อิอิ ฝันดีเด้อ

ม่วนมากมาย หลายเติบอยู่ครับไปเที่ยวกะดาย

เมาจนว่าเกือบยืนบ่อยู่แหม ครับ

เซ้ามาเกือบเฮ็ดงานบ่ได้พุ้นแหลว อิอิ

« ตอบกลับ #169 เมื่อ: มิถุนายน 09, 2011, 07:09:36 PM »

ม่วนมากมาย หลายเติบอยู่ครับไปเที่ยวกะดาย

เมาจนว่าเกือบยืนบ่อยู่แหม ครับ

เซ้ามาเกือบเฮ็ดงานบ่ได้พุ้นแหลว อิอิ

ไสๆๆๆๆๆๆๆๆ หลักฐานๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ เอามาเบิ่งแน่ค่ะ

« ตอบกลับ #170 เมื่อ: มิถุนายน 09, 2011, 08:33:56 PM »

ไสๆๆๆๆๆๆๆๆ หลักฐานๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ เอามาเบิ่งแน่ค่ะ

นี้ครับหลักฐาน ขอขอบคุณคลิปมันส์ๆๆ จาก พี่JOEY เด้อครับ

« ตอบกลับ #171 เมื่อ: มิถุนายน 09, 2011, 09:37:09 PM »

ขอบคุณพี่JOEY เจ้าของภาพหลายๆ เด้อครับ

« ตอบกลับ #172 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2011, 02:09:41 AM »

ขอบคุณพี่JOEY เจ้าของภาพหลายๆ เด้อครับ
มื้อใด๋สิได้ไปอีกน้อบัดนี้ อิอิ อาทิตย์หน้ากะสิไปเลาะทางเชียงคานกะขอนแก่นอีก เบาๆๆ

« ตอบกลับ #173 เมื่อ: มิถุนายน 10, 2011, 06:50:17 AM »
ไปเฮ็ดหยังน้อครับ เชียงคานขอนแก่น

มีหมอลำติ ครับพี่ รึว่าไปเฮดงาน

« ตอบกลับ #174 เมื่อ: มิถุนายน 12, 2011, 10:15:01 PM »
น้องสันต์ คือเป็นเงียบๆน้อ สบายดีอยู่บ่น้องหล่า ใดยินข่าวว่าไปทำบุญมาแม้นบ่ เอาบุญมาแบ่งพี่นำเด้อ พี่ยังคิดฮอด คิดถึงน้องสันต์อยู่เด้อจ้า

« ตอบกลับ #175 เมื่อ: มิถุนายน 12, 2011, 10:30:12 PM »
น้องสันต์ คือเป็นเงียบๆน้อ สบายดีอยู่บ่น้องหล่า ใดยินข่าวว่าไปทำบุญมาแม้นบ่ เอาบุญมาแบ่งพี่นำเด้อ พี่ยังคิดฮอด คิดถึงน้องสันต์อยู่เด้อจ้า

เผิ่นว่าจะเอาภาพมาฝากพะนะ ด่วนๆๆ ค่ะ

« ตอบกลับ #176 เมื่อ: มิถุนายน 13, 2011, 09:21:21 AM »

สวัสดีครับพี่บุ๋ม น้องสำบายดีครับ

พี่บุ๋มสำบายดีบ่ น้องกะคึดฮอดคึดเถิงพี่บุ๋ม คือเก่าเช่นกันเด้อ ครับ

« ตอบกลับ #177 เมื่อ: มิถุนายน 13, 2011, 09:22:33 AM »

เผิ่นว่าจะเอาภาพมาฝากพะนะ ด่วนๆๆ ค่ะ

มาแล้วๆๆๆ ครับ พี่แอน พี่บุ๋ม

กลับมาฮอด กทม แล้ว สิลงรูปแล้วเด้อบาดหนิ

« ตอบกลับ #178 เมื่อ: มิถุนายน 13, 2011, 01:51:02 PM »
มีโอกาสได้ไปร่วมเฮ็ดบุญนำพี่ๆ น้องๆ ทางเว็บมา ครับ

เอาบุญ และรูปภาพมาฝากเด้อ ครับ

« ตอบกลับ #187 เมื่อ: มิถุนายน 13, 2011, 05:41:55 PM »
อัปเดทเจ้าของอีกจักรูปก่อน ครับ

555+

« ตอบกลับ #188 เมื่อ: มิถุนายน 14, 2011, 12:07:29 AM »
มาส่งเข้านอนเด้อฝันดีเด้อสันต์

« ตอบกลับ #189 เมื่อ: มิถุนายน 14, 2011, 04:42:48 AM »

สวัสดีครับพี่บุ๋ม น้องสำบายดีครับ

พี่บุ๋มสำบายดีบ่ น้องกะคึดฮอดคึดเถิงพี่บุ๋ม คือเก่าเช่นกันเด้อ ครับ

ช่วงนี้บ่ค่อยสบายปานใด๋ดอกน้องสันต์  อาหารไทยที่ร้านขายดี เมื่อยหลายน้องหล่านอนกะบ่ค่อยหลับ คิดฮอดบ้านเฮานำ ช่วงนี้พ่อพี่กำลังเกี่ยวข้าวนาปัง ฝนกะตกฮำข้าวที่ตากทุกมื้อ เดียวตาก เดียวเก็บอยู่นั่น สงสารเพิ่นเนาะเฒ่าแล้ว จักสิเฮ็ดไปฮอดใส บอกกะบ่ฟังว่าแต่เจ้าของเฮ็ดไหวพี่กะเป็นห่วงเพิ่นหลาย บอกเพิ่นอยู่ว่าพี่เหลือเพิ่นผู้เดียว อย่าเฮ็ดให้เป็นห่วงหลาย เพิ่นกะบอกพี่ว่าบ่ต้องเป็นห่วงพ่อดอกพ่อยังทำไหวอยู่เพิ่นว่า

« ตอบกลับ #190 เมื่อ: มิถุนายน 14, 2011, 06:23:22 AM »

ช่วงนี้บ่ค่อยสบายปานใด๋ดอกน้องสันต์  อาหารไทยที่ร้านขายดี เมื่อยหลายน้องหล่านอนกะบ่ค่อยหลับ คิดฮอดบ้านเฮานำ ช่วงนี้พ่อพี่กำลังเกี่ยวข้าวนาปัง ฝนกะตกฮำข้าวที่ตากทุกมื้อ เดียวตาก เดียวเก็บอยู่นั่น สงสารเพิ่นเนาะเฒ่าแล้ว จักสิเฮ็ดไปฮอดใส บอกกะบ่ฟังว่าแต่เจ้าของเฮ็ดไหวพี่กะเป็นห่วงเพิ่นหลาย บอกเพิ่นอยู่ว่าพี่เหลือเพิ่นผู้เดียว อย่าเฮ็ดให้เป็นห่วงหลาย เพิ่นกะบอกพี่ว่าบ่ต้องเป็นห่วงพ่อดอกพ่อยังทำไหวอยู่เพิ่นว่า

ครับผม เพิ่นคงสิยังเฮ็ดได้อยู่หละมั้งครับพี่

บ่ต้องกังวลใจดอกครับ คนเฒ่าเพิ่นแข็งแรงกั่วคนสมัยนี้มากมาย

เพราะว่าสมัยก่อนกินอาหารที่ดีมีประโยชที่หาได้ตามบ้าน

พี่เมื่อยกะพักผ่อนหลายๆ เด้อ เดี๋ยวได้เวลา กำหนดกลับมา สิได้ม่วนๆ นำกัน

สู้ๆเด้อ พี่

« ตอบกลับ #191 เมื่อ: มิถุนายน 14, 2011, 06:24:50 AM »
มาส่งเข้านอนเด้อฝันดีเด้อสันต์

ครับผม มื้อคืนนี้บ่ได้เข้ามาเบิ่ง

สวัสดีตอนเซ้าเด้อ ครับ

« ตอบกลับ #192 เมื่อ: มิถุนายน 14, 2011, 12:06:25 PM »
ทานข้าวเที่ยงได้แล้วน้องชาย

อร่อยๆ และ Enjoy นะคับ

« ตอบกลับ #193 เมื่อ: มิถุนายน 15, 2011, 12:10:10 AM »

ครับผม มื้อคืนนี้บ่ได้เข้ามาเบิ่ง

จ้าเอ๊ามาส่งอีกจักคืนก่อนเผือ่ฝันดีฝันเห็นนกเห็นเสือไปซั่นละ ก๊ากกกกกกกกกกกกกกกกก ฝันดีเด้อ อิอิ

« ตอบกลับ #194 เมื่อ: มิถุนายน 15, 2011, 07:22:50 AM »

จ้าเอ๊ามาส่งอีกจักคืนก่อนเผือ่ฝันดีฝันเห็นนกเห็นเสือไปซั่นละ ก๊ากกกกกกกกกกกกกกกกก ฝันดีเด้อ อิอิ

ครับผม เข้ามาเห็นตอนเซ้าๆ อีกแล้ว

มื้อคืนกะเลยบ่ได้ฝันเห็น นก เห็นเสือเลย อิอิ

« ตอบกลับ #195 เมื่อ: มิถุนายน 15, 2011, 07:25:45 AM »
ทานข้าวเที่ยงได้แล้วน้องชาย

อร่อยๆ และ Enjoy นะคับ

ครับผม เช่นกันนะครับพี่

เช้านี้ ขอให้มีความสุขกับการทำงาน ทั้งวันเลยนะ ครับ

« ตอบกลับ #196 เมื่อ: มิถุนายน 15, 2011, 09:58:09 AM »
แวะมาส่งความหวังดีให้กับน้องชาย ให้พบเจอแต่ความสุขตลอดวันนะคับ

« ตอบกลับ #197 เมื่อ: มิถุนายน 15, 2011, 04:50:39 PM »
แวะมาส่งความหวังดีให้กับน้องชาย ให้พบเจอแต่ความสุขตลอดวันนะคับ

ครับผม ขอให้พบเจอ แต่สิ่งดีๆ เช่นกัน ครับ

« ตอบกลับ #198 เมื่อ: มิถุนายน 15, 2011, 11:33:50 PM »
สันต์คือบ่ค่อยเห็นหน้าแหน่ช่วงนี้ มามาอีสานเสียงไทยเด้อ มาส่งเข้านอนฝันดีเด้อ

« ตอบกลับ #199 เมื่อ: มิถุนายน 16, 2011, 12:05:11 AM »
สันต์คือบ่ค่อยเห็นหน้าแหน่ช่วงนี้ มามาอีสานเสียงไทยเด้อ มาส่งเข้านอนฝันดีเด้อ

หวัดดีครับพี่ ยากงาน ครับ

เสาร์ อาทิตย์นี้ กะสิเปิดเทอมแล้ว

ขั้นมีเวลา เดี๋ยวโทรไปครับ ม่วนๆ ที่อิสานเสียงไทย เนาะ