รับทำเว็บ สมุทรปราการ

บันทึกการแสดงสดคำผุนร่วมมิตร ใครอยากได้มาลงชื่อไว้นะครับ

• 188 ตอบ
  • 43053 อ่าน

ไปโหลดเบิ่งกันได้นะครับ

อีสานลำเพลิน โดยผู้นำทีมงาน คุณนวลจันทร์  ผาลคำ

ก่อนสิเข้าช่วงบรรยากาศลำเรื่องต่อกลอน

อยากได้กะลงชื่อไว้นะครับ

Re: บันทึกการแสดงสดภาพและเสียง คำผุนร่วมมิตร ปี52/53
« ตอบกลับ #1 เมื่อ: พฤษภาคม 02, 2010, 06:58:18 PM »
อยากได้กะลงชื่อไว้นะครับ

คำผุนร่วมมิตรแสดงสดภาพและเสียง อีสานลำเพลิน โดยหนุ่มเต้ บ่าวมข.wmv

Re: บันทึกการแสดงสดภาพและเสียง คำผุนร่วมมิตร ปี52/53
« ตอบกลับ #2 เมื่อ: พฤษภาคม 02, 2010, 06:59:58 PM »
ขอนำแหน่เด้อครับ..............ถ้าบ่เข้ามา กทม. คือสิบ่มีโอกาส ดอกคราบ......ผมกะดาย......

อยากเบิ่งๆคือกัน............เป็นตะอยากเบิ่ง

อยากเบิ่งๆคือกัน............เป็นตะอยากเบิ่ง

มาช้ากว่าเสี่ยวอีกแล้ว ส่งให้เอือ้ยนำแหน่เด้อคร่า อยากหม่วนอยากเต้ย

ขอบคุณล่วงหน้าเด้อคร่า

ขอนำจักคนแนเดอคับ

ขอนำแน่เด้อครับ

ขอบคุณล่วงหน้าครับ

ไห่ผมนำแหน่เด้อครับ   
 kully_030611@hotmail.com

ขอบคุณล่วงหน้าครับ ขอฟังลำนำจักคนแนเด้อ

ขอนำแหน่จักคนเด้อครับ ทางข้อความส่วนตัวกะได้เด้อครับ ขอบคุณมา ณ โิอกาสนี้ครับ

ขอนำเเหน่ครับบ

ขอบคุณไว้ ณ โอกาสนี้ครับบ

ขอด้วยคับขอบคุณล่วงหน้าคับ

ขอผมด้วยนนะครับ

ขอขอบพระคุณยิ่ง  ครับ

ส่งให่ผมนำแน่เด้อครับ   ขอบคุณล่วงหน้าครับ

ขอ ฟังด้วยคนครับปม

ขอฟังนำแน่จ้า  ขอบคุณล่วงหน้าค่ะ

ขอนำแน่ครับ amm2499@windowslive.com ขอบคุณครับ

ขอนำเด้อคับ

อยากฟังหลาย

อยากได๋คับ
ขอนำแน่เด้อคับ
ขอบคุนหล๋ายๆคับ

ไปหาโหลดเอาได้เลยครับ    บ่ต้องขอหรอกครับ  

จัดให้ไว้แล้ว

http://www.4shared.com/dir/35375089/eeae54f5/sharing.html

+อยากเบิ่งอยากฟังหน่ำเด้อครับ+

a0105 a0105

ขอนำแน่เด้อครับ a013 a013 a013

ขอนำแน่เด้อคับ
ขอบคุณคับ a0105 a0105

มาปูสาดถ้าแล้วครับ

ขอบคุณหลายๆครับ

ขอนำแหน่ครับ ชุดใหม่ ปี54 thank2s thank2s thank2s

ขอจักคนแน่คับ
ขอบคุณหลายๆคับ

บ่ได้ไปบันทึกแสดงสดแล้วเด้อครับ

อยากได้ครับ ขอนำแนเด้อ ครับ a0105

นำเด้อ คัฟ
อยากฟัง สิไดด้จ้างงานแน่ คัฟ

ขอนำแหน่เด้อ ครับ

ขอบคุณ ครับ

มีบันทึกการแสดงสดชุดใหม่ครับเต้ เดี๋ยวจะเอาลงให้นะครับ

ขอนำครับ นานบ่นอครับอ้าย อยากฟังครับผม thank2s thank2s thank2s thank2s thank2s

ขอนำแนเด้อจ้า อยากได้หลาย อีหลี a016

ขอนำแหน่  Nuy__mju74@hotmail.com

ขอนำแนเด้อครับ อยากฟังสิหาโอกาศไปเบิ่งเพิ่นแสดงอยู่ครับ  a008

มาไปครับ อยากฟังครับ thank2s thank2s thank2s

Thailand travel guide