รับทำเว็บ สมุทรปราการ

บันทึกการแสดงสดเต็มรูปแบบ ลำเรื่องต่อกลอน คำผุนร่วมมิตร มาโหลดไปฟังกันได้เลย

• 124 ตอบ
  • 59935 อ่าน

โหลดบ่ทันได้อยู่ ครับ แต่กะขอบคุณล่วงหน้าครับผม

ยังบ่ได้ลงข้อมูลเด้อครับ

อยากฟังหน่ำครับ ม่วนๆครับ ขอขอบพระคุณครับ

ขอบคุณหลายๆครับ ที่เอามาให้ ม่วน

ขอบคุณครับ ว่าสิฟัง แบบ จ้วดๆๆ   โหลด บ่ได้ จ้อย  :m152:

กดลิงค์แล้ว ขึ้นข้อความนี้ครับ

ลิงก์ของแฟ้มที่คุณร้องขอไม่ถูกต้อง 

ขอบคุณเด้อครับสำหรับการแบ่งปันเป็นกำลังใจให้สำหรับคำผุนร่วมมิตรมีแต่ผู้เสียงดีๆ สุดยอดอีหลีครับขอให้งานหลายๆเด้อครับ

หนุ่มวัฒน์ ปี55 ไม่มีบันทึกการเเสดงสดของคำผุนหรือครับ

ขอด้วยคนนะครับ..เพราะยังไม่มีโอกาสได้ดูคณะนี้เลย

ขอด้วยสักคนครับ

ขอบคุณมากครับ..

ซื้อของแท้.. แนเด้อครับ หมอลำสิได้มีกำลังใจ

สร้างสรรค์ งานดีๆให้เ ฮาเบิ่งอีกครับ

:m204: :m146: :m084: :m142:

ข่อย  ของแท้   189 บาท  เดะ คือแพงกว่า  อิอิอิ

วางจำหน่ายแล้วครับ โหลดบ่ได้แล้วครับผม  หาซื้อฟังเอาครับ

ของขวัญ  วันแม่ หนิกะ วีซีดี คำผุนหนิหละ  ซื้อไปให้แม่เด้า  ๆๆ เก้าชั้นอยู่บ้าน  มะลิบ่ต้องเอาดอกแม่  เดี๋ยวกะเน่า  คำผุนดีกว่า 

ขอนำแหน่เด้อครับ ขอบคุณหลายๆครับ

ขอฟังก่อนชักกลอนกะบ่ได้ติค่ะ ตัดท่อนไดท่อนหนึ่งกะได้ บ่ต้องเอาเบิด ถ้าม่วนสิไปหาซื้อมาฟังอยู่ค่ะ  :m187:

ขอนำแน่เด้ออ้ายเต้สุดหล่อ อยากฟังแฮงๆๆๆๆครับ  :m159:  :m152:

ซื้อของแท้.. แนเด้อครับ หมอลำสิได้มีกำลังใจ

สร้างสรรค์ งานดีๆให้เ ฮาเบิ่งอีกครับ

เอาคือติดรา 165 บาทอะ ซื้ออยู่หน้าฮ้านวัดพืชนิมิตร คือ200บ.เด้ละ555555

โหลดบ่อนได๋ คับ  อยากได้แฮงงงงงงงงงงงงงง

หลงเข้าใจว่าแต่เอามาลงให้โหลด  เด๋วไปหาซื้อของแท้ดีกว่า มักแฮงคณะคำผุน ร่วมมิตร เพิ่งเคยได้เบิ่งเทื่อแรก
อยุ่ อ.โนนสุวรรณ วังหลังปีใหม่นี้  ถือว่าสุดยอดเท่าที่ผมเบิ่งหมอลำมาเลย  เต้ยสุดยอดอีหลี  เสียงดีแฮง ทุกคน
( ขอเน้นว่าทุกคน)   รำกะม่วนซูคน  ประทับใจแฮงงงงงงงงงงงง ที่เคยมักคณะอื่นๆๆ  ตอนนี้คำผุนมาเป็นที่หนึ่งในใจผมแล้ว เด้บาดนี่ ซิตามเบิ่งตลอดดดดดดดดดดดดดดด  ฮิ้ว  ฮิ้ว  มักหลาย

ขอบคุณหลายๆครับผม สำหรับการแบ่งปันแนวดีๆม่วนๆให้ฟัง

...