รับทำเว็บ สมุทรปราการ

สาวสารคามขอขอบคุณบ่าววีค่ะที่ให้ตำแหน่งมาค่ะ

• 770 ตอบ
  • 162406 อ่าน

Re: สาวสารคามขอขอบคุณบ่าววีค่ะที่ให้ตำแหน่งมาค่ะ
« ตอบกลับ #600 เมื่อ: สิงหาคม 30, 2010, 09:46:49 AM »
ฝันดีนะครับ คนสวย

แสดงว่า อ้าย กับ เอื้อย 2 คนนี้ ฝันหากันเด้นิ..แม่นบ่ครับ... คริ คริ

Re: สาวสารคามขอขอบคุณบ่าววีค่ะที่ให้ตำแหน่งมาค่ะ
« ตอบกลับ #601 เมื่อ: สิงหาคม 30, 2010, 10:13:43 AM »

แสดงว่า อ้าย กับ เอื้อย 2 คนนี้ ฝันหากันเด้นิ..แม่นบ่ครับ... คริ คริ

--น้องหล่า พี่ โจ ลาวส่งความคิดถึงไปทั่วถึง ทุกๆๆค่ะ (นอกเว๊ปฯ)กะมีค่ะ ฮิๆๆๆ--

« ตอบกลับ #602 เมื่อ: สิงหาคม 30, 2010, 10:18:55 AM »

--น้องหล่า พี่ โจ ลาวส่งความคิดถึงไปทั่วถึง ทุกๆๆค่ะ (นอกเว๊ปฯ)กะมีค่ะ ฮิๆๆๆ--

หวัดดีครับ นางงามมิตรภาพ อิอิ

« ตอบกลับ #603 เมื่อ: สิงหาคม 30, 2010, 10:56:23 AM »

--ป้าดๆๆๆ นางงามไหมชนบท..มาทักทายแอน กรี๊ดๆๆๆ น่ารักมากมายค่ะ--
ปล.มาเด้อมาเต้ย เก้า 9 ชั้นนำกันค่ะ

« ตอบกลับ #604 เมื่อ: สิงหาคม 30, 2010, 11:38:17 AM »

--ป้าดๆๆๆ นางงามไหมชนบท..มาทักทายแอน กรี๊ดๆๆๆ น่ารักมากมายค่ะ--
ปล.มาเด้อมาเต้ย เก้า 9 ชั้นนำกันค่ะ

นางไหมวะติพี่แอน.. เป็นตากินมอน..เบิดหลายสวนแท้หล่ะ... อิอิอิ... (หยอกหมู่หยอกพวกซือๆ ดอก)

« ตอบกลับ #605 เมื่อ: สิงหาคม 31, 2010, 01:56:11 AM »
ดีค่ะพี่สาว สบายดีไหมคะ อย่าทำงานเพื่อประชาชนหลายเด้อ รักษาสุขภาพแหน่เด้อเอื้อย เดี๋ยวสิบ่อยังฮอดเปิดวงเด๊ อิอิ คิดฮอดเอื้อยเด้อจ้า

« ตอบกลับ #606 เมื่อ: สิงหาคม 31, 2010, 09:38:11 AM »
หวัดดียามเช้าครับ

ดูพี่โกโก้แล้ว อยากแต่งงานหรือยังคับพี่คนสวย

« ตอบกลับ #607 เมื่อ: สิงหาคม 31, 2010, 04:26:23 PM »
สวัสดีค่ะพี่แอนคนสวยขา คิดฮอดแฮงๆค่ะ คิดฮอดคนสวย

« ตอบกลับ #608 เมื่อ: กันยายน 01, 2010, 01:16:34 PM »
ดีค่ะพี่สาว สบายดีไหมคะ อย่าทำงานเพื่อประชาชนหลายเด้อ รักษาสุขภาพแหน่เด้อเอื้อย เดี๋ยวสิบ่อยังฮอดเปิดวงเด๊ อิอิ คิดฮอดเอื้อยเด้อจ้า

---อะเลิค่ะ เป็นห่วงเช่นกันนะค่ะ---

« ตอบกลับ #609 เมื่อ: กันยายน 01, 2010, 01:17:59 PM »
หวัดดียามเช้าครับ

ดูพี่โกโก้แล้ว อยากแต่งงานหรือยังคับพี่คนสวย

--เอ้าๆๆ คือว่าจั่งชั่นค่ะ พี่ โจ ขาๆๆๆ---

« ตอบกลับ #610 เมื่อ: กันยายน 01, 2010, 01:20:50 PM »
สวัสดีค่ะพี่แอนคนสวยขา คิดฮอดแฮงๆค่ะ คิดฮอดคนสวย

--ป้าดพี่ zzzzzzzzzz คือ ว่างบ่อยแท้เนาะตอนนี้นะค่ะ--

« ตอบกลับ #611 เมื่อ: กันยายน 01, 2010, 02:25:01 PM »
มายามตอนสายเด้อคับมาเด้อกินข้าวคับพี่แอน มื้อนี้หยุดเลยแวะเข้ามาทักทายคับ

« ตอบกลับ #612 เมื่อ: กันยายน 02, 2010, 12:07:24 PM »
แวะมายาม..มาทักทาย..ย้อนว่าบ่มีเวียก.. มีกะซำบ่มี... เจ้าของบ้านสิท่าใหญ่ใส่กะมายามคือเก่า...อิอิ
(ท่าบ่ใหญ๋กะลงเล่นน้ำหนองบ่ได้ แม่นบ่เอื้อย... อิอิ)

« ตอบกลับ #613 เมื่อ: กันยายน 02, 2010, 12:23:43 PM »
แวะมายาม..มาทักทาย..ย้อนว่าบ่มีเวียก.. มีกะซำบ่มี... เจ้าของบ้านสิท่าใหญ่ใส่กะมายามคือเก่า...อิอิ
(ท่าบ่ใหญ๋กะลงเล่นน้ำหนองบ่ได้ แม่นบ่เอื้อย... อิอิ)

ป้าดๆๆ เว้าอีก ถูกอีก ค่ะ...ฮิๆๆๆ

« ตอบกลับ #614 เมื่อ: กันยายน 02, 2010, 12:25:01 PM »
มายามตอนสายเด้อคับมาเด้อกินข้าวคับพี่แอน มื้อนี้หยุดเลยแวะเข้ามาทักทายคับ

--น่ารักมากมายค่ะ ตอนนี้อยู่ กทม.ติค่ะ ว่างๆๆแวะมากินข้าวกินน้ำ...นำกันเด้อค่ะ--

« ตอบกลับ #615 เมื่อ: กันยายน 02, 2010, 03:13:27 PM »
พี่แอนทำอะไรอยู่น้อ คิฮอดค่ะ บ่มีเวลาตอบกระทู้ แต่ติดตามตล๊อดค่ะ อิอิ

« ตอบกลับ #616 เมื่อ: กันยายน 02, 2010, 03:17:34 PM »
พี่แอนทำอะไรอยู่น้อ คิฮอดค่ะ บ่มีเวลาตอบกระทู้ แต่ติดตามตล๊อดค่ะ อิอิ

--รับทราบค่ะ พี่zzzzzzzzzzขาๆๆๆ--

« ตอบกลับ #617 เมื่อ: กันยายน 03, 2010, 01:16:15 AM »

--น่ารักมากมายค่ะ ตอนนี้อยู่ กทม.ติค่ะ ว่างๆๆแวะมากินข้าวกินน้ำ...นำกันเด้อค่ะ--
มายามตอนเดิกคับ ตอนนี้อยู่กทมคับ ถ้ามีโอกาสไปขอนแก่นเดียวไปกินข้าวนำคับ โต้รุ่งกะริมบึงงงงงงงง อิอิ

« ตอบกลับ #618 เมื่อ: กันยายน 03, 2010, 10:15:40 AM »

มายามตอนเดิกคับ ตอนนี้อยู่กทมคับ ถ้ามีโอกาสไปขอนแก่นเดียวไปกินข้าวนำคับ โต้รุ่งกะริมบึงงงงงงงง อิอิ

--มากะให้ บอกก่อนเด้อค่ะ โจ เพราะว่าตอนนี้คิวงานแน่นนิด1 ค่ะ--

« ตอบกลับ #619 เมื่อ: กันยายน 03, 2010, 07:42:54 PM »
บ่าวหน้าฮ้านอยากรู้จักเด้อ

« ตอบกลับ #620 เมื่อ: กันยายน 03, 2010, 09:40:40 PM »
บ่าวหน้าฮ้านอยากรู้จักเด้อ

--เช่นกันค่ะแอส มาเลยนะค่ะ--

« ตอบกลับ #621 เมื่อ: กันยายน 06, 2010, 06:52:38 PM »
พี่แอนคนสวย วินาทีนี้ทำอะหยังอยู่น้อ คิดออด

บ่ได้เว้ากะพี่แอนหลายมื่อแล้ว...เป็นซงบ่ส่วง จั่งใด๋ดอกค่ะ 555

« ตอบกลับ #622 เมื่อ: กันยายน 06, 2010, 09:28:06 PM »
พี่แอนคนสวย วินาทีนี้ทำอะหยังอยู่น้อ คิดออด

บ่ได้เว้ากะพี่แอนหลายมื่อแล้ว...เป็นซงบ่ส่วง จั่งใด๋ดอกค่ะ 555

--คายากกับกสนเดินสายเบิ่งหมอลำซ้อมเต้นอยู่ค่ะ ฮิๆๆๆ--

« ตอบกลับ #623 เมื่อ: กันยายน 07, 2010, 04:06:32 PM »

--คายากกับกสนเดินสายเบิ่งหมอลำซ้อมเต้นอยู่ค่ะ ฮิๆๆๆ--
มาทายทัก เทพี ปลาแดก ครับ

« ตอบกลับ #624 เมื่อ: กันยายน 08, 2010, 10:15:08 AM »
หวัดดีครับ พี่แอน
ได้ข่าวว่าเดินสายเบิ่งหมอลำซ้อมว่าติครับ
จั่งได๋กะเบิ่งแยงจะของ เด้อครับ อย่าให้โดนฝน เดี๋ยวสิบ่สบายครับ
ด้วยรักละโดนัทครับ

« ตอบกลับ #625 เมื่อ: กันยายน 08, 2010, 02:34:17 PM »
เอ้า คือว่า เป็นเทพี ปลาแดกน้อบาดนี้ พี่ จ่อม ขาๆๆ
ปล.ภาพน่ารักมากมายค่ะ อยากเดินควงแขนเด้ น้อๆๆ

« ตอบกลับ #626 เมื่อ: กันยายน 08, 2010, 02:42:31 PM »
เอ้า คือว่า เป็นเทพี ปลาแดกน้อบาดนี้ พี่ จ่อม ขาๆๆ
ปล.ภาพน่ารักมากมายค่ะ อยากเดินควงแขนเด้ น้อๆๆ

..ผมบ่สม..เอื้อยดอกครับ... ผิดหรือที่..พี่จน :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

« ตอบกลับ #627 เมื่อ: กันยายน 08, 2010, 02:44:52 PM »
หวัดดีครับ พี่แอน
ได้ข่าวว่าเดินสายเบิ่งหมอลำซ้อมว่าติครับ
จั่งได๋กะเบิ่งแยงจะของ เด้อครับ อย่าให้โดนฝน เดี๋ยวสิบ่สบายครับ
ด้วยรักละโดนัทครับ

--ขอขอบคุณมากมายค่ะ แต่ว่า ด้วยรักและโดนัท นี้แหมะเป็นตาแซบเนาะค่ะ ฮิๆๆ--

« ตอบกลับ #628 เมื่อ: กันยายน 09, 2010, 07:00:51 AM »
สวัสดีครับตอนเช้า ๆ ก่อนเวลาทำงานครับพี่แอน
ฝนทางพุ่นกะยังตกดีคือเก่าบ่น้อครับ
ทางบ้านผม แม่โทรมาบอกว่าข้าวในนาบ่ต้องถามหาแล่วเด้อลูก พ่ะน่ะครับ

« ตอบกลับ #629 เมื่อ: กันยายน 10, 2010, 07:23:15 AM »
สวัสดีครับตอนเช้า ๆ ก่อนเวลาทำงานครับพี่แอน
ฝนทางพุ่นกะยังตกดีคือเก่าบ่น้อครับ
ทางบ้านผม แม่โทรมาบอกว่าข้าวในนาบ่ต้องถามหาแล่วเด้อลูก พ่ะน่ะครับ

--สวัสดีเช่นกันนะค่ะ ฝนตกทุกมื้อค่ะ เอ้าๆๆ ข้าวในนาเป็นอิหยั่งค่ะ งามดีหรือว่ามันแล้ง/น้ำหลาย ค่ะ บอกแน่ค่ะ--

« ตอบกลับ #630 เมื่อ: กันยายน 10, 2010, 12:47:16 PM »

--สวัสดีเช่นกันนะค่ะ ฝนตกทุกมื้อค่ะ เอ้าๆๆ ข้าวในนาเป็นอิหยั่งค่ะ งามดีหรือว่ามันแล้ง/น้ำหลาย ค่ะ บอกแน่ค่ะ--
..แก้มเอื้อยคือ อ่องต่องแท่ครับ..

« ตอบกลับ #631 เมื่อ: กันยายน 10, 2010, 08:12:06 PM »
ตำแหน่งเมาะสมกับพี่สาวดีเนาะ

--หึ้ยๆๆ อ่านหนังสือ ด่วนๆๆ เลยนะค่ะ เดี๋ยวสอบ บ่ ผ่านเด้อ--

« ตอบกลับ #632 เมื่อ: กันยายน 10, 2010, 08:13:13 PM »

..แก้มเอื้อยคือ อ่องต่องแท่ครับ..

--กะอ่องต่องนั้นตั่ว พี่ จ่อมคน บ่มีแฟนเนาะค่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ--

« ตอบกลับ #633 เมื่อ: กันยายน 11, 2010, 11:24:51 AM »

--กะอ่องต่องนั้นตั่ว พี่ จ่อมคน บ่มีแฟนเนาะค่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ--

มาทางพี่แอนกะมีความรัก อ๊ายส์ อิจฉาอีกแล้ว....เฮ็ดจั่งใด๋น้องสิหาได้ค่ะ บอกด้วย

« ตอบกลับ #634 เมื่อ: กันยายน 11, 2010, 12:24:55 PM »
บ่ๆๆๆ เด้อ แอน บ่มีแฟนเด้อค่ะ พี่zzzzzz ขาๆๆๆๆ..โสด และ บริสุทธิ์ ค่ะ 555+

« ตอบกลับ #635 เมื่อ: กันยายน 13, 2010, 06:57:05 AM »
มอร์นิ่งๆๆๆ ครับ พี่คนงาม แดนดอกคูณ

เอาบรรยากาศดี ๆ  มาฝากยามเช้านะครับ

คิดฮอดเด้อเจ้คนสวย

« ตอบกลับ #636 เมื่อ: กันยายน 13, 2010, 10:02:33 AM »
บ่ๆๆๆ เด้อ แอน บ่มีแฟนเด้อค่ะ พี่zzzzzz ขาๆๆๆๆ..โสด และ บริสุทธิ์ ค่ะ 555+

แต่ก็ไม่ค่อยว่างงงงง แม่นบ่คับ...หืยยยย คักเน๊าะ เอื้อย ผมกะดายยย อิอิ

« ตอบกลับ #637 เมื่อ: กันยายน 13, 2010, 11:33:16 AM »
มอร์นิ่งๆๆๆ ครับ พี่คนงาม แดนดอกคูณ

เอาบรรยากาศดี ๆ  มาฝากยามเช้านะครับ

คิดฮอดเด้อเจ้คนสวย

--เบิ่งไป หัว ไป สุดยอดอี่หลี่ มาดามฟาร์ + เอกพงษ์--

« ตอบกลับ #638 เมื่อ: กันยายน 13, 2010, 11:34:59 AM »

แต่ก็ไม่ค่อยว่างงงงง แม่นบ่คับ...หืยยยย คักเน๊าะ เอื้อย ผมกะดายยย อิอิ

--บ้าๆๆ ตอนนี้ ว่างแล้วค่ะ 555+--

« ตอบกลับ #639 เมื่อ: กันยายน 14, 2010, 07:58:48 PM »
น้องคือกันพี่แอน 

พี่ฟาร์เด้าจนลืมอายุเลย

สุดยอดอี่หลี่ค่ะมาดามฟาร์นี้ ฮิๆๆๆ

« ตอบกลับ #640 เมื่อ: กันยายน 16, 2010, 01:46:55 AM »
สวัสดีตอนเดิกคับพี่แอน เข้ามาหน้าฮ้านกะมาไวไปไวคัก อิอิ บ่ทันได้เว้ากันจ้อยยยยยยยย ฮิ้วมาใหม่เด้อคับหน้าฮ้าน เด้าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ เด้งงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงง นำกัน

« ตอบกลับ #641 เมื่อ: กันยายน 16, 2010, 07:54:10 AM »
คิดถึงคนบ้านนี้ เช่นเดิมครับ

« ตอบกลับ #642 เมื่อ: กันยายน 16, 2010, 09:00:38 AM »

คิดฮอดคือกันครับอ้ายโจ.. คิดฮอดบาดย่าง ลาวนั่นแหม... อิอิ

« ตอบกลับ #643 เมื่อ: กันยายน 16, 2010, 09:26:53 AM »

คิดฮอดคือกันครับอ้ายโจ.. คิดฮอดบาดย่าง ลาวนั่นแหม... อิอิ

คืออารายหนอ พี่แอน มีแต่ความสวย และน่ารักเท่านั้น ที่พี่จำได้ครับ

« ตอบกลับ #644 เมื่อ: กันยายน 16, 2010, 09:46:34 AM »

คืออารายหนอ พี่แอน มีแต่ความสวย และน่ารักเท่านั้น ที่พี่จำได้ครับ

--บาด ย่างเป็นแบบได่น้อค่ะ (แบบธรรมดา หรือตอนเมาค่ะ) ฮิๆๆๆๆๆ--

« ตอบกลับ #645 เมื่อ: กันยายน 18, 2010, 11:28:20 PM »
มายามเด้อค่า

และกะหอบ "ความคิดฮอด" เต็มหอบมากองไว้หน้าบ้านเด้อค่า

มารับเอาแหน่เด้อ

« ตอบกลับ #646 เมื่อ: กันยายน 19, 2010, 07:57:34 PM »

และกะหอบ "ความคิดฮอด" เต็มหอบมากองไว้หน้าบ้านเด้อค่า

ป้าดๆๆเป็นตาได้หลายหาบแท้น้อค่ะ ฮิๆๆๆ

« ตอบกลับ #647 เมื่อ: กันยายน 20, 2010, 08:40:25 AM »

--บาด ย่างเป็นแบบได่น้อค่ะ (แบบธรรมดา หรือตอนเมาค่ะ) ฮิๆๆๆๆๆ--

บาดยามบ่เมา กะสเต็ป โต X คือบนเวที แคทวอล์ค แหมครับ
แต่ถ้ายามเมา..กะเปลี่ยนเป็น โต L 55++ (เว้าหยอกเด้อเอื้อย) อิอิ

« ตอบกลับ #648 เมื่อ: กันยายน 20, 2010, 11:15:31 PM »

ป้าดๆๆเป็นตาได้หลายหาบแท้น้อค่ะ ฮิๆๆๆ

ฟ้าวเอาเข้าไปเมี่ยนเด้อค่า

ย่านรถขยะเพิ่นมาเก็บไปสั่นดอก

หม่วนๆ หมานๆเด้อค่า คนงามสารคาม

« ตอบกลับ #649 เมื่อ: กันยายน 21, 2010, 12:14:17 AM »
มายามเด้อคับบบบบบบบบ่พ้อกันหลายมื้อแล้ว อิอิ ย้านเมียผู้ใหญ่ได้ลื่นซั่นดอกว่า ก๊ากกกกกกก พี่แอนหวัดดีเด้อคับ ไปเด้าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ หน้าฮ้านต่อก่อน

...