รับทำเว็บ สมุทรปราการ

สาวสารคามขอขอบคุณบ่าววีค่ะที่ให้ตำแหน่งมาค่ะ

• 770 ตอบ
  • 162402 อ่าน

Re: สาวสารคามขอขอบคุณบ่าววีค่ะที่ให้ตำแหน่งมาค่ะ
« ตอบกลับ #550 เมื่อ: สิงหาคม 18, 2010, 07:16:05 PM »
พี่แอน หมาผุ้ได๋ครับนี่..สีน้ำตาล-ขาว นี่แหมะ มาเป็นตาฮักแท้...ฮ้ายบ่...

--หมาของแอนค่ะ ชื่อเบลาเดนส์--
ปล.เพราะว่าคิดถึงหมานี้แหละถึงไป กทม.ค่ะ เลี้ยงมาแต่เล็กๆๆ ค่ะ ตอนนี้อายุ 7 ปีแล้วค่ะ

โอ้ย..ซื่อหมากะดาย  ซื่อแบบบ้านเฮากะบ่ตั้งให่น้อ 
..ถามแหน่เถาะ  ยามเอิ้นมันมากินเข่า  สิเอิ้นว่าจั่งได๋ แม่น  แอ่ะๆๆๆๆๆๆๆๆ บ่....ครับ
..ยามไล่ หล่ะครับ   แม่น  เส่..ๆๆๆๆๆบ่ 
  กล่าวแจ้งแถลงไขเบิ่งดู้..ยาแม่ 
  เอิ้กๆๆๆซื่อหมาเพิ่นกะดาย  เจียเข่ามันกับหยังหล่ะครับ????  แม่น  ข้าวเหนียว ปิ้งเขียด ปิ้งกบ แม่นบ่ครับยาแม่...  แบบว่า  โยนเข่าเหนัยวขึ่นเทิ่งฟ้า  โดดคาบปั๊บ!!!!โลด   

--โอ๊ยๆๆๆๆ อ้ายกะเว้าไปเนาะ หมาของแอนอยู่ กทม. ค่ะพี่ จ้อน บ่ได้อยู่ขอนแก่นเด้อค่ะ--
เว้าผิดเว้าใหม่เด้อ   พี่จ่องครับ....

Re: สาวสารคามขอขอบคุณบ่าววีค่ะที่ให้ตำแหน่งมาค่ะ
« ตอบกลับ #551 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 07:19:45 AM »
โอ๊ยๆๆๆ แอน เว้าผิดอีกแล้วค่ะ ฮิๆๆ อายจัง
ขอโทษค่ะ อ้ายๆๆๆ

« ตอบกลับ #552 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 09:38:37 AM »
ฮะโหลลลลลลลลลลลล เทสสสสสสสสสสส

ตื่นแล้วเบาะคะสาวสารคาม ไปเพลนำกันเด้อค่ามื้อนี้

พี่เณรเพิ่นคิดฮอด

« ตอบกลับ #553 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 10:44:09 AM »
แวะมาถามข่าว เอื้อยแอนคนงามครับ
ซำบายดีเนาะครับ เสร็จเรียบร้อยไป่น้อ บ้านใหม่น่ะครับ
สิไปเอาบุญขึ้นบ้านใหม่นำ

« ตอบกลับ #554 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 11:15:27 AM »
ฮะโหลลลลลลลลลลลล เทสสสสสสสสสสส

ตื่นแล้วเบาะคะสาวสารคาม ไปเพลนำกันเด้อค่ามื้อนี้

--อะเลิศ ค่ะเว้ามาแล้ว สาวสารคามเห็นภาพเลยค่ะ ไปนำแน่ค่ะ มักๆๆหลายๆๆ--

« ตอบกลับ #555 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 11:18:42 AM »
แวะมาถามข่าว เอื้อยแอนคนงามครับ
ซำบายดีเนาะครับ เสร็จเรียบร้อยไป่น้อ บ้านใหม่น่ะครับ
สิไปเอาบุญขึ้นบ้านใหม่นำ

--เรียบร้อยแล้วค่ะ เหลือแต่ น้ำ+ไฟ ค่ะ เดี๋ยวบอกเด้อค่ะ--

« ตอบกลับ #556 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 01:23:13 PM »
พี่แอนครับ...ถ้าเข้าไปบ้านพักรัตตะ.อย่าลืมถ่ายรูปน้องแบงก์ เย็บชุด มาให้เบิ่งนำแนเด้อครับ..พร้อมๆ กับน้องๆ เด็กใหม่ของรัตตะ...

« ตอบกลับ #557 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 01:29:39 PM »
โอ๊ยๆๆๆ แอน เว้าผิดอีกแล้วค่ะ ฮิๆๆ อายจัง

ผิด(หรือที่พี่จน..โดยสาธิต  ทองจันทร์)ทั้งปี.....

« ตอบกลับ #558 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 01:55:34 PM »
พี่แอนครับ...ถ้าเข้าไปบ้านพักรัตตะ.อย่าลืมถ่ายรูปน้องแบงก์ เย็บชุด มาให้เบิ่งนำแนเด้อครับ..พร้อมๆ กับน้องๆ เด็กใหม่ของรัตตะ...

--รับทราบค่ะ --

« ตอบกลับ #559 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 02:04:03 PM »

ผิด(หรือที่พี่จน..โดยสาธิต  ทองจันทร์)ทั้งปี.....

จนบ่ย้าน ย้ายแต่บ่จริงใจ พะนะ
ป้าดๆๆ คือว่า แอน ผิดหมดปี ก็เพราะว่าฟ้าวค่ะ ฮิๆๆๆ

« ตอบกลับ #560 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 02:29:22 PM »

ป้าดๆๆ คือว่า แอน ผิดหมดปี ก็เพราะว่าฟ้าวค่ะ ฮิๆๆๆ

ผิดอีกแล้ว ..สิฟ้าวไปใสเด๋วนี่ครับ  ฟ้าวหยังกะด้อกะเดี้ยครับ ยาแม่.....ระวังข้องต่งสิ่นเด้อ แม่ใหญ่ เอิ้กๆๆๆๆ

« ตอบกลับ #561 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 08:04:34 PM »

--อะเลิศ ค่ะเว้ามาแล้ว สาวสารคามเห็นภาพเลยค่ะ ไปนำแน่ค่ะ มักๆๆหลายๆๆ--

--มาเด้อคร่าไปส่งเพลพี่เณรนำกัน แม่ออกค้ำปฏิบัติหน้าที่ด่วนเลยนะคะ--

« ตอบกลับ #562 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 10:40:34 PM »

ผิดอีกแล้ว ..สิฟ้าวไปใสเด๋วนี่ครับ  ฟ้าวหยังกะด้อกะเดี้ยครับ ยาแม่.....ระวังข้องต่งสิ่นเด้อ แม่ใหญ่ เอิ้กๆๆๆๆ

------โอ๊ยๆๆๆๆๆๆๆๆ อายอีกแล้วๆๆๆๆๆ-------

« ตอบกลับ #563 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 10:41:11 PM »

------อะป้าดๆๆๆๆๆๆๆ เลิศๆๆค่ะ--------

--มาเด้อคร่าไปส่งเพลพี่เณรนำกัน แม่ออกค้ำปฏิบัติหน้าที่ด่วนเลยนะคะ--

« ตอบกลับ #564 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 10:51:07 PM »
ฝันดีเด้อคนบ้านหลังนี้

« ตอบกลับ #565 เมื่อ: สิงหาคม 19, 2010, 10:55:22 PM »
บ้านหลังนี้แมนเข้านอนแล้วบ่อน้อค่ะ  ถ้าเข้านอนแล้วนอนหลับฝันดีเด้อค่ะ อิอิ

« ตอบกลับ #566 เมื่อ: สิงหาคม 20, 2010, 09:21:43 PM »
บ้านหลังนี้แมนเข้านอนแล้วบ่อน้อค่ะ  ถ้าเข้านอนแล้วนอนหลับฝันดีเด้อค่ะ อิอิ

----น่ารักอี่หลี่ค่ะ น้องสาวคนนี้---

« ตอบกลับ #568 เมื่อ: สิงหาคม 21, 2010, 12:13:10 AM »
ฝันดีนะครับบบบบบบบบบ

« ตอบกลับ #569 เมื่อ: สิงหาคม 21, 2010, 12:26:00 PM »
ฝันดีนะครับบบบบบบบบบ

--มื้อนี้หายไปใสค่ะ คือเงียบแท้ๆๆๆ--

« ตอบกลับ #570 เมื่อ: สิงหาคม 21, 2010, 02:03:16 PM »
สวัสดีตอนบ่ายค่ะ ทำงานหลายบ่มีเวลาใช้เงิน บอกน้องเด้อค่ะ สิได้ไปใช้ซอย 555

« ตอบกลับ #571 เมื่อ: สิงหาคม 21, 2010, 08:00:19 PM »
ทานอาหารเย็นอร่อยๆ นะครับ

« ตอบกลับ #572 เมื่อ: สิงหาคม 21, 2010, 09:59:06 PM »
สวัสดีตอนบ่ายค่ะ ทำงานหลายบ่มีเวลาใช้เงิน บอกน้องเด้อค่ะ สิได้ไปใช้ซอย 555

---อิจฉาแต่คนได้ไปเที่ยวตลอดเวลานั้นแหละ พี่แซต จ๋าๆๆๆๆๆ--

« ตอบกลับ #573 เมื่อ: สิงหาคม 21, 2010, 10:00:24 PM »

--ท่องเที่ยวอีกแล้ว สู้ๆๆ นะค่ะ ---

« ตอบกลับ #574 เมื่อ: สิงหาคม 21, 2010, 10:05:49 PM »

พี่โจ ทานข้าวกับอะไรค๊ะ  

แล้วพี่แอนหล่ะ ทานข้าวดึกหรือยัง อิอิิ

« ตอบกลับ #575 เมื่อ: สิงหาคม 21, 2010, 10:09:07 PM »

พี่โจ ทานข้าวกับอะไรค๊ะ 

แล้วพี่แอนหล่ะ ทานข้าวดึกหรือยัง อิอิิ

ดีค่ะ น้องเซี่ยน
--พี่ โจไปทองเที่ยวราตรีอยู่ค่ะ---
--แอน กำลังทาน โรตี ค่ะ ฮิๆๆๆ---

« ตอบกลับ #576 เมื่อ: สิงหาคม 22, 2010, 10:52:14 AM »
หวัดดีพี่แอนคนสวย เป็นใด๋น้อทางขอนแก่นน้ำท่วมไป๊ไปมาสองสามมื้อฝนตกทุกมื้อเลย กินข้าวหงายไป๊น้อคับมาเด้อกินข้าว มายามซือๆๆ จำได้บ่น้อ

« ตอบกลับ #577 เมื่อ: สิงหาคม 22, 2010, 11:31:23 AM »
หวัดดีพี่แอนคนสวย เป็นใด๋น้อทางขอนแก่นน้ำท่วมไป๊ไปมาสองสามมื้อฝนตกทุกมื้อเลย กินข้าวหงายไป๊น้อคับมาเด้อกินข้าว มายามซือๆๆ จำได้บ่น้อ

--ฝนตกทุกมื้อค่ะที่ขอนแก่นนี้ค่ะ โจสบายดีบ่ค่ะ กินข้าวแล้วแหละค่ะ---
ปล.รักษาสุขภาพเด้อค่ะ

« ตอบกลับ #578 เมื่อ: สิงหาคม 22, 2010, 11:42:14 AM »

--ฝนตกทุกมื้อค่ะที่ขอนแก่นนี้ค่ะ โจสบายดีบ่ค่ะ กินข้าวแล้วแหละค่ะ---
ปล.รักษาสุขภาพเด้อค่ะ

ขอบคุณคับพี่แอนที่เป็นห่วงรักษาสุขภาพคือกันเด้อ คับ

« ตอบกลับ #579 เมื่อ: สิงหาคม 22, 2010, 03:41:06 PM »
โสภาพรรณราย ฟ้อนงามๆ ครับพี่แอน

ตะวันแดง 21 ส.ค. 53-โสภาพรรณราย

« ตอบกลับ #581 เมื่อ: สิงหาคม 24, 2010, 08:15:30 PM »
มาถามข่าว พี่แอนครับ
กินข้าวแลงกับหยังน้อครับ
แล่วทางขอนแก่นเป็นได๋ครับ ฝนตกแฮงคือทางเขาใหญ่บ่น้อ

« ตอบกลับ #582 เมื่อ: สิงหาคม 24, 2010, 08:18:08 PM »
มาถามข่าว พี่แอนครับ
กินข้าวแลงกับหยังน้อครับ
แล่วทางขอนแก่นเป็นได๋ครับ ฝนตกแฮงคือทางเขาใหญ่บ่น้อ

---เอ้าๆๆ คือได้ไปอยู่ทางเขาใหญ่น้อบาดนี้ คือว่าอยูกาสิน---

« ตอบกลับ #583 เมื่อ: สิงหาคม 24, 2010, 08:58:42 PM »
กินอารายยัง เย็นนี้ อย่าลืมนะครับเด่วซูบไปแย่เลยครับ

« ตอบกลับ #584 เมื่อ: สิงหาคม 24, 2010, 09:02:59 PM »
กินอารายยัง เย็นนี้ อย่าลืมนะครับเด่วซูบไปแย่เลยครับ

--จ้าๆๆ รุ่นนี้ บ่มีผอมค่ะมีแต่ อ้วนๆๆค่ะ ก๊ากๆๆๆ--

« ตอบกลับ #585 เมื่อ: สิงหาคม 25, 2010, 10:01:20 AM »

--จ้าๆๆ รุ่นนี้ บ่มีผอมค่ะมีแต่ อ้วนๆๆค่ะ ก๊ากๆๆๆ--

เขาเอิ้นว่า "อวบ" คร้าบบบ... อวบๆๆๆๆๆ ไปเรื่อยๆ บ่แม่นอ้วน  อิอิ

« ตอบกลับ #586 เมื่อ: สิงหาคม 25, 2010, 08:47:04 PM »

เขาเอิ้นว่า "อวบ" คร้าบบบ... อวบๆๆๆๆๆ ไปเรื่อยๆ บ่แม่นอ้วน  อิอิ
--ถ่าหุ่นดีๆๆ คือน้องหล่าปี้ แล้วละก้อ บ่อยากจะเว้าค่ะ...ฮิๆๆ--

« ตอบกลับ #587 เมื่อ: สิงหาคม 25, 2010, 09:46:40 PM »

--ถ่าหุ่นดีๆๆ คือน้องหล่าปี้ แล้วละก้อ บ่อยากจะเว้าค่ะ...ฮิๆๆ--

น้องปี้กะผอมไป ต้องอ้วนขึ้นอีกจักหน่อยครับ

พี่แอนหน่ะหระ หุ่นดีที่สุดครับ คริคริ

« ตอบกลับ #588 เมื่อ: สิงหาคม 26, 2010, 12:49:57 AM »

เขาเอิ้นว่า "อวบ" คร้าบบบ... อวบๆๆๆๆๆ ไปเรื่อยๆ บ่แม่นอ้วน  อิอิ

น้องปี้กะผอมไป ต้องอ้วนขึ้นอีกจักหน่อยครับ

พี่แอนหน่ะหระ หุ่นดีที่สุดครับ คริคริ

เเล้วเซี่ยนหุ่นเป็นยังไงค๊ะพี่โจ ผอมไปมั้ย อิอิ

« ตอบกลับ #589 เมื่อ: สิงหาคม 26, 2010, 01:07:49 PM »

เขาเอิ้นว่า "อวบ" คร้าบบบ... อวบๆๆๆๆๆ ไปเรื่อยๆ บ่แม่นอ้วน  อิอิ

ฟิตอยู่อ้ายโจ..กะลังฟิตครับ...ถ้าจักหน่อย..พอดีหมอลำเปิดวงหล่ะครับ...รับรองบ่จ่อยคือเก่าดอก..สิหนาขึ้นหน่อยอยู่..   อิอิอิ.... (หน้าสิหนาขึ้นอีกคร้าบบบ) 55555++++

« ตอบกลับ #590 เมื่อ: สิงหาคม 27, 2010, 09:42:19 AM »
น้องหล่า ปี้ กินหลายๆๆ เด้อ ให้อ้วนขึ้นอีกจัก 5 กก.
จะดูดีขึ้นอีก ถึงขั้นเทพฯ เลยน้องหล่า...

« ตอบกลับ #591 เมื่อ: สิงหาคม 27, 2010, 10:31:39 AM »
น้องหล่า ปี้ กินหลายๆๆ เด้อ ให้อ้วนขึ้นอีกจัก 5 กก.
จะดูดีขึ้นอีก ถึงขั้นเทพฯ เลยน้องหล่า...

อ๋าววว ให้ขึ้นอีก 5 โล ติ... บัดยามมีป่องขาด..สิลอดได้บ่หล่ะ บาดนิ... อิอิ

« ตอบกลับ #592 เมื่อ: สิงหาคม 27, 2010, 12:22:28 PM »

ฟิตอยู่อ้ายโจ..กะลังฟิตครับ...ถ้าจักหน่อย..พอดีหมอลำเปิดวงหล่ะครับ...รับรองบ่จ่อยคือเก่าดอก..สิหนาขึ้นหน่อยอยู่..   อิอิอิ.... (หน้าสิหนาขึ้นอีกคร้าบบบ) 55555++++

ไม่ต้องอาย อายไม่ได้เกิดในวงการนะ คริคริ

« ตอบกลับ #593 เมื่อ: สิงหาคม 27, 2010, 09:36:30 PM »
ก๊อกๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ หวัดดีคับ ซำบายดีบ่มายามซือๆๆ มื้อใด๋น้อสิพ้อกันอีก

« ตอบกลับ #594 เมื่อ: สิงหาคม 28, 2010, 10:57:36 AM »
ก๊อกๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ หวัดดีคับ ซำบายดีบ่มายามซือๆๆ มื้อใด๋น้อสิพ้อกันอีก
--ชำบายดีค่ะ น้อง โจ อยูทางใด่น้อค่ะ ตอนนี้--

« ตอบกลับ #595 เมื่อ: สิงหาคม 29, 2010, 08:46:19 AM »
--ชำบายดีค่ะ น้อง โจ อยูทางใด่น้อค่ะ ตอนนี้--
คับตอนนี้อยู่กทมนี้ละคับ ทันได้ไปทางอื่นดอก อิอิ เฝ้าหน้าฮ้านอยู่ ก๊ากกกกกกกกกก เห็นมีแต่คนเป็นไข้รักษาสุขภาพเด้อคับอากาศเปลี่ยนแปลงดีคัก

« ตอบกลับ #596 เมื่อ: สิงหาคม 29, 2010, 10:00:29 AM »
คับตอนนี้อยู่กทมนี้ละคับ ทันได้ไปทางอื่นดอก อิอิ เฝ้าหน้าฮ้านอยู่ ก๊ากกกกกกกกกก เห็นมีแต่คนเป็นไข้รักษาสุขภาพเด้อคับอากาศเปลี่ยนแปลงดีคัก

--เช่นกันค่ะ ฝนอยู่ทางขอนแก่นกะตกทุกมื้อค่ะ--

« ตอบกลับ #597 เมื่อ: สิงหาคม 29, 2010, 11:08:42 AM »
วันนี้วันอาทิตย์ที่ 29 สิงหาคาม 2553 พี่แอนได้เข้าไปเก็บภาพบ้านพักรัตตะหรือป่าว น๊า...... อย่าลืมเอามาลงให้ดูหน่อยนะครับ

« ตอบกลับ #598 เมื่อ: สิงหาคม 29, 2010, 10:32:42 PM »
วันนี้วันอาทิตย์ที่ 29 สิงหาคาม 2553 พี่แอนได้เข้าไปเก็บภาพบ้านพักรัตตะหรือป่าว น๊า...... อย่าลืมเอามาลงให้ดูหน่อยนะครับ
เก็บภาพมาแล้ว เบิ่งเลยเด้อค่ะ

« ตอบกลับ #599 เมื่อ: สิงหาคม 30, 2010, 12:28:26 AM »
ฝันดีนะครับ คนสวย

...