รับทำเว็บ สมุทรปราการ

Re: บ่าวแฃมป์ บ้านไผ่ ขอนแก่น : ขอแนะนำตัวด้วยคนละกันนะครับ ^_^

• 90 ตอบ
  • 16260 อ่าน

หวัดดีนะครับน้องแชมป์ แต่ก่อนพี่เคย---ไผ่ ไป ขก.5 บ่อยมาก ไม่ทราบว่าตอนนี้ ผอ.รังสรรค์ ยังเป็นผอ. อยู่หรือเปล่าครับ และคนขับรถที่อ้วนๆ ยังอยู่ป่าว (พี่อ้วน)

ยังอยู่เหมือนเดิมครับ  เอกจบจากโรงเรียนนี้เหมือนกันครับ

ดีใจหลายคับ

สำหรับคนมักหมอลำนำกัน

จังไดอย่าสิไลลืมหมอลำเด้อพี่น้อง

* 69club

น้องแชมป์!!!!

มื้อบ้านทุ่งมน ม่วน ม่วน เนาะหล่า.......

แต่ว่าน้องแชมป์ นี้คือสิเปื่อยเอ้เล้เนาะ....

ทั้งเหล้า ทั้งเบียร์  ทั้งสาโท......

โทรซวน ไปเบิ่งหมอลำอยู่ โกสุม กะบ่ไปเนาะ..

คือสิเปื่อยคัก เปื่อยแหน่ เนาะ...ว่าบ่ล่ะ 55555+

จร้าพี่สาว

ทั้งเหล้าธรรมดา  ทั้งเบียร์  ทั้40ดีกรี

ทั้งสาโท  ทั้งสูตรเย็น

ตายเลยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ป่วยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

บัดนี้น้องมาแล้วเด้อๆๆๆ

บ่มีไผ๋มาทักมาทายน้องเลยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

สวัดดีจ้า แชม  พี่ก็คนขอนแก่นคือกันเด้อจ้า อ.เขาสวนกวาง 

อยากไปเที่ยวงานงิ้วบ้านไผ่  อิอิ

หวัดดีคับน้องแชมป์..
ยินดีที่ได้รู้จักคร๊าฟ มีโอกาสไปบ้านไผ่หลายครั้งครับ ไว้คราวหน้า ผ่านไปคงมีโอกาสได้ทักทายกันนะครับ

จร้าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆพี่ทั้งสอง  เจอน้องได้

มื้อประถมปิดวงที่บ้านเกิ้งเด้อคร้าเด้อ

ปีหน้าเด้อแชม  คงบ่ได้กลับบ้านด้อกปีนี้

หวัดดีนะครับน้องแชมป์ แต่ก่อนพี่เคย---ไผ่ ไป ขก.5 บ่อยมาก ไม่ทราบว่าตอนนี้ ผอ.รังสรรค์ ยังเป็นผอ. อยู่หรือเปล่าครับ และคนขับรถที่อ้วนๆ ยังอยู่ป่าว (พี่อ้วน)

อยู่เหมือนเดิมครับ

ดีที่ได้รู้จักนะครับ

ชื่อ  เเชมป์ครับ

อายุ  15ปีคราฟฟฟฟฟ

ชอบ  ประถมบันเทิงศิลป์(พี่ตั้ม  ต้องรัก)

ระเบียบวาทะศิลป์(พี่สาวหน่อย  วัชรินทร์)

(พี่เพชรา  น้อมวารี)

(พี่ที่แสดงเป็นนำตาสาวจีน)

(พี่หมอบอล)

(พี่อั๋น   พระเอกแมน)

รุ่งทิวาอำนวยศิลป์(พี่หนึ่ง  นาสำเเดง)

เสียงอิสาน(ตลก  ทีมงาน  หมอลำ  ทุกๆคน)

รัตนศิลป์(พระเอก  โอ๊ด   และพี่(ที่มาจากประถม))
เรียนอยู่  โรงเรียนบ้านไผ่คราฟฟฟฟฟฟฟฟ

ภูมฺลำเน   บ้านไผ่  ขอนเเก่น

ดีคร้าฟผม  จั่งได๋กะมาม่วนๆๆนำกันเด้อ

กระทู้น้องเงียนบหลายๆๆๆ

ปานป่าช้า

มาทักทายน้องเเน่เด้อ

ครับยินดีที่ได้รู้จัก

ยินดีที่ได้รู้จักเด้อครับ

ยินดีที่ได้รู้จักเด้อครับ

เหมือนกันคราฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟฟ

ป๋าดๆๆๆๆๆๆๆๆๆมาเงียนบแท้

ปานป่าช้า

มาทักทายน้องแน่

เจ้ๆๆๆๆพี่ๆๆๆๆๆๆๆๆ

ไผ่มาสวยมาหล่อๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ดีครับบบบบบบบบบบบบบบบบบบบบบบบบบบบบบ

สวัสดีๆๆๆๆๆๆๆๆ น้องเเชมป์เด้อหล่า

เป็นได๋เเหน่น้องหล่า

สบายดีอยุ่เเม่นบ่จร้า

มาเด้อมาม่วนนำกัน

หน้าห้องเเชท

ชชะชะชะชะ

สวัสดีเด้อครับคนขอนแก่นยินดีที่ได้รู้จักครับ

น้องสาวหล่ามารายงานโตแล้วเด้อค่ะ

* 69club

น้องสาวหล่ามารายงานโตแล้วเด้อค่ะ

ไปไสไสมาค่ะ ว่าแม่น บุญบั้งไฟบ้านเกิ้งแล้ว

เขาจับไปป ถวายพญาแถนแล้ว ตายหนักหน่าหลาย อิอิ

ไปไสไสมาค่ะ ว่าแม่น บุญบั้งไฟบ้านเกิ้งแล้ว

เขาจับไปป ถวายพญาแถนแล้ว ตายหนักหน่าหลาย อิอิ

กัดเจ็บแท้พี่ก้อย

ยินดีที่ได้ฮู้จักเด้อ  อยู่ทางได๋กะมักหมอลำคือกันเบิ๊ด 

สายเลือดอิสาน มันแรง

ยินดีที่ได้รู้จักเด้อคับ
น้องแชม
มาคับ
มาเด้านำกานนนนนนน

บ่ดอก

หากินไม้กินไหร่อยู่ๆๆๆ

ดีค่ะ น้องหล่า คนงามที่สุดในบ้านไผ่

ดีค่ะ น้องหล่า คนงามที่สุดในบ้านไผ่

ค่ะพี่สาวคนงามแห่งสารคามๆๆพี่บายดีไหมค่ะ

สวัสดีคร้าๆๆๆๆๆๆๆๆๆหลังจากที่น้องห่างหายไปนานไม่ได้ไปไหนมาไหนเลยเพราะต้องทามงานแต่ตอนนี้สบายแล้วเตรียมโตเด้อนำกันเด้อๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

คิดฮอดเด้อดาวเวป เด้าอย่างเดียว ตาฮักเสมอนะคับ

หวัดดีน้องแชมป์พี่มายามเด้อก่อนสิไปยามอีหลีวันที่สี่ มิย เจอกัน อิอิ

หวัดดีน้องแชมป์พี่มายามเด้อก่อนสิไปยามอีหลีวันที่สี่ มิย เจอกัน อิอิ

a013 a013 a013 a013 a0117 a0117

คิดฮอดเสียงลำ หน่อย วัชรินทร์เด้
อิอิ

ผมเคยไปอยู่บ้านไผ่2ปีแน่ะคับ อยู่บ้านหนองแวงไร่อ่ะ หุหุ
อยากกลับไปอีกจักเทือ คึดฮอดคนหนองแวงไฮ่ คนบ้านไผ่ *-*

ลูกแชมป์ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ  สบายดีบ่หนู

บ่โทรมาเล่นนำแม่เลยเนาะ

ครา้าาาาาาาาาาาาาาสบายดี แม่หละ

...