รับทำเว็บ สมุทรปราการ

คลิปวีดีโอ คณะหนึ่งในสยาม เรื่อง อาวลืมคราว หลานสาวเซ็กซี่ (ต่อ)

• 10 ตอบ
  • 4922 อ่าน

คลิปวีดีโอ คณะหนึ่งในสยาม เรื่อง อาวลืมคราว หลานสาวเซ็กซี่

มะส่างดีแท้
สิไปหาซื้อมาเบิ่งก่อน
ขอบคุณหลายเด้อ

ยอมรับเลยครับว่าเรื่องนี้น่ะ ไปเบิ่งการเเสดงสดมาแล้ว เต้ยหลายอีหลีครับ ฉากหล่ะ 3-4 เพลงพุ่นหล่ะครับ แต่อัดวีซีด๊ ค่ายเพิ่นตัดเพลงออกเบิ้ดเลย เสียดายอีหลีครับ

แต่ทำไมในคลิปไม่ค่อยเต้ยเลยคับ

แต่ทำไมในคลิปไม่ค่อยเต้ยเลยคับ

ลำเรื่องนี่  บริษัทนพพรบันทึกการแสดงสดคับ  ทางบริษัทกะเลยตัดเพลงเต้ยของบริษัทอืนออกคับ

แต่กะมีแต่เพลงมันๆๆ  คับ   เรื่องนี่ถ่ายอยู่ อ.เจริญศิลป์ จ.สกล คับ

ม่วย  ยุ  คับ

อ้าย

อาว  คือ  คัก แท้

ยอมรับเลยครับว่าเรื่องนี้น่ะ ไปเบิ่งการเเสดงสดมาแล้ว เต้ยหลายอีหลีครับ ฉากหล่ะ 3-4 เพลงพุ่นหล่ะครับ แต่อัดวีซีด๊ ค่ายเพิ่นตัดเพลงออกเบิ้ดเลย เสียดายอีหลีครับ

ถ้า  ลำไป  แล้ว  เต้ย

แบบ  นี้  ชอบ ครับ  อ้าย

* mix

ไปหาซื้อมาเบิ่งแล้ว ม่วนดียุจ้า  (ว่าแต่อาวเพิ่นเป็นฮ้ายคักเนาะ) 

พี่มิค เบิ่ง สดน่ะม่วนขนาดเลยเรื่องนี้ เต้ย หลายอีหลีครับ ฉากหล่ะ 3-4 เพลงพุ่นแหล่วครับ

...