รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ใครมีรูปถ่ายพร้อมลายเซ็นต์ อ้ายไหมไทยกันบ้างครับ เอามาโชว์กันแนเด้อ ^_^

• 5 ตอบ
  • 2816 อ่าน

ใครมีรูปถ่ายพร้อมลายเซ็นต์ อ้ายไหมไทยกันบ้างครับ เอามาโชว์กันแนเด้อ ^_^

ผมมักอ้ายไหมไทยหลาย แต่บ่มีโอกาสเห็น ตัวจริงเลย เพราะเป็นคนกรุงเทพครับ

แค่เห็นภาพ ลายเซ็นต์ ก็ดีใจแล้ว

ไผมีเอามาให้เลาเบิ่งแหน่เด้อลิโตนเลาบ่อเคยเห็นไหมไทยพะนะ ทางนี้เห็นดู๋อยู่แต่บ่อเคยขอลายเซ็นต์จั๊กเถื่อเหมิดเฮือนมีแต่ลายเซนต์เอื้อยฝน ธนสุนทรผู้เดียว  ;D :-*

ว่างๆจะเอามาให้เบิ่งครับ..ผมมีอยู่..ถ่าจักหน่อยครับ..

มีแต่ลายเซนต์ตั้งแต่เป็น ไหมไทย อุไรพร พู้น

...