รับทำเว็บ สมุทรปราการ

งานประจำปีศาลเจ้าพ่อหมื่นศรี เทศบาลต.แวงน้อย อ.แวงน้อย จ.ขอนแก่น 20-24 ธ.ค. 2556

• 9 ตอบ
  • 2723 อ่าน

งานประจำปีศาลเจ้าพ่อหมื่นศรี ณ บริเวณสวนสาธารณะหนองห้วยหาด ถนนเมืองพล-ชัยภูมิ เทศบาลต.แวงน้อย อ.แวงน้อย จ.ขอนแก่น 20-24 ธันวาคม 2556 20 ชม หมอลำสาวน้อยเพชรบ้านแพง 21 ชมลำซิ่ง(ฟรี)ปะทะคอนเสิร์ตลาบานูน (เก็บบัตร) 22 ชม ลำซิ่ง(ฟรี)ปะทะคอนเสิร์ตไหมไทย หัวใจศิลป์ เต็มวง(เก็บบัตร) 23 ชม หมอลำหนึ่ง รุ่งทิวา อำนวยศิลป์  24 ชม หมอลำประถม บันเทิงศิลป์ พลุแสง สี ตระการตา

มื้ออื่นแล้วเด้อครับ สาวน้อยเพชรบ้านแพง มาเด้อครับเมิงหน้าฮ้านนำกันครับ

อยากไปเน้อ คือสิม่วน เน้อ

มื่อแลงแล้วตั่วนิ่  อิอิอิ  ม่วนๆๆๆๆๆๆๆ

แม่นครับ มาม่วนนำกันเด้อครับ

พ้อกันครับบบบบบบบบบบ  ทักกันได้เด้อครับพี่ๆๆๆ

ไตเติ้ล พ้อผมกะทักแนเด้อครับ ผมเมิงผู้เดียวครับ บ่มีหมู่

ผมได้ไปเมิงตอนตีสองครับ ตอนแลงติดงานกระทันหันครับ

หมอลำม่วนดีครับ เสียตะหนาวบักคักครับ

Thailand travel guide