รับทำเว็บ สมุทรปราการ

พรุ่งใครไปดูเปิดวง (9 ตุลาคม 52)รายงานตัวด่วนจ้า

• 1 ตอบ
  • 1316 อ่าน

พร่งนี้เปิดวงที่โรงเรียน.....(จำซื่อบ่แล้วล่ะ แต่รู้ว่าไม่ใช่โรงเรียนชุมแพศึกษาเด้อจ้า แต่เป็นโรงเรียนเด็กน้อยอยู่บ้านหนองไผ่น้อย)
ผู๋ได๋สิไปเบิ่งกะพ้อกันหน้าฮ้านตู้ลำโพงข้างซ้ายเด้อจ้า  พ้อกันกะอย่าลืมทักทายกันแน่เด้อจ้า

Re: พรุ่งใครไปดูเปิดวง (9 ตุลาคม 52)รายงานตัวด่วนจ้า
« ตอบกลับ #1 เมื่อ: ตุลาคม 09, 2009, 09:37:42 AM »
ไปนำม่วนนำเด้อครับ

แต่ว่าเปิดป้ายจริง ๆ อยู่โรงเรียนชุมแพศึกษานั่นละครับ

เพราะว่าตอนนี้เพิ่นไปตั้งเวทีละเด้อ

ยามกลางเว็นไผสิไปเบิ่งเวทีก่อนกะได้เด้อ

ตอนนี้ผมกะอยู่บ้านพักหนึ่งในสยามครับ

มื้อแลงพ้อกันเด้อครับ

...