รับทำเว็บ สมุทรปราการ

คลิปและภาพบรรยากาศการแสดง สาวน้อยฯ 8-10 มีนาคม 56@กรุงเทพฯและปริมณฑล ม่วนๆๆๆ

• 49 ตอบ
  • 7934 อ่าน

สาวเลยยังรอ พี่พร ร้องม่วนมากคับ

คืนที่ 2 (09/03/10 สำโรงใต้)

สาวชุมแพตามแฟน

ฟ้อนหมากกั๊บแก้บ-ลำเพลิน

ผมมักเอกลักษณ์สาวน้อยเพชรบ้านแพง  คือสาวน้อยเอวไว  ดนตรีลำเพลินเก่าๆ ฉากเข้า-ออก ฟ้อนงามครับ สุ๊ดยอดเลย 

ฤดูกาลหน้ากะมาเติมสีสัน ให้คนอีสานบ้านเฮา ทางกรุงเทพอีกแหน่เด้อครับ คึดฮอด โอ๊ยเหลียใจเด้...เนาะ

ลำแคนอยากเซาเป็นโสด

นางเอกอ้อน ชุติมา เสียงดีมากคับ

ผมมักเอกลักษณ์สาวน้อยเพชรบ้านแพง  คือสาวน้อยเอวไว  ดนตรีลำเพลินเก่าๆ ฉากเข้า-ออก ฟ้อนงามครับ สุ๊ดยอดเลย 

มักคือกันคับ ม่วนๆๆๆ เป็นอะไรที่เป็นเอกลักษณ์อีหลีๆๆครับ

ฤดูกาลหน้ากะมาเติมสีสัน ให้คนอีสานบ้านเฮา ทางกรุงเทพอีกแหน่เด้อครับ คึดฮอด โอ๊ยเหลียใจเด้...เนาะ

หมอลำเพิ่นว่า ดีใจหลายๆๆๆ แฟนคลับแฟนเพลงมาให้กำลังใจหลายๆๆ ทุกวันคับ

เพิ่นจะได้มีกำลังใจมาอีกครับ แน่นอนๆๆ

หมอลำเพิ่นว่า ดีใจหลายๆๆๆ แฟนคลับแฟนเพลงมาให้กำลังใจหลายๆๆ ทุกวันคับ

เพิ่นจะได้มีกำลังใจมาอีกครับ แน่นอนๆๆ

เป็นกำลังใจตลอดไปครับ  ร่วมรักษามรดกทางวัฒนธรรม โดยเฉพาะ การกะโดดเด้า สาวเลยยังรอ ของแฟนคลับหมอลำ เห็นแล้วกะดีใจแทนหมอลำ

ขอบคุณภาพ กับคลิปนะคะ ม่วนดีค่ะ บ่ได้ไปจักมื่อจ้อย ย้อนว่าอ้ายโจบ่มาฮับนาง  ...........  เคียดแล้วล่ะ ......... ฮิๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

เป็นกำลังใจตลอดไปครับ  ร่วมรักษามรดกทางวัฒนธรรม โดยเฉพาะ การกะโดดเด้า สาวเลยยังรอ ของแฟนคลับหมอลำ เห็นแล้วกะดีใจแทนหมอลำ

อ่อ อ่านแล้วเข้าใจว่า อนุรักษ์วัฒนธรรม และอนุรักษ์วัฒนธรรมการเด้าหน้าเวทีหมอลำนำแม่นบ่คับ  555

ขอบคุณภาพ กับคลิปนะคะ ม่วนดีค่ะ บ่ได้ไปจักมื่อจ้อย ย้อนว่าอ้ายโจบ่มาฮับนาง  ...........  เคียดแล้วล่ะ ......... ฮิๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

เอ้า คือมาเคียด กะเต้นเผื่อตั้งหลายเพลงเด้อหระคับ 5555 ไว้งานๆๆ หน้าๆๆๆ

ขอบคุณเน้อ ที่มักคลิปที่ลงให้ดูคับ

สาวบิ๊กซี  พี่พร อภิรดี

...