รับทำเว็บ สมุทรปราการ

27 ตุลาคม 2552 หนึ่งในสยาม แสดงที่ งานแข่งเรือ อ.สตึก จ.บุรีรัมย์

• 11 ตอบ
  • 3313 อ่าน

27 ตุลาคม  2552 หนึ่งในสยาม แสดงที่  งานแข่งเรือ อ.สตึก จ.บุรีรัมย์ 

* mix

มาเบิ่งนำกันเด้อจ้า  ยุสตึก  พี่น้องบ้านใกล้ไกลกะมาม่วนนำกันจ้า  ฮ้อดมื้อสิไปปูสาดตั้งแต่ตะเว็นบ่ทันตกดิน 55

มาเบิ่งนำกันเด้อจ้า  ยุสตึก  พี่น้องบ้านใกล้ไกลกะมาม่วนนำกันจ้า  ฮ้อดมื้อสิไปปูสาดตั้งแต่ตะเว็นบ่ทันตกดิน 55
แนะ!ปูเผื่อนำแนเด้อสาดเอาใกล้เวทีตรงกลางๆเด้อ

* mix

แนะ!ปูเผื่อนำแนเด้อสาดเอาใกล้เวทีตรงกลางๆเด้อ

อะ  พี่สาวคนสวยมาเบิ่งนำน้องเด้อจ้า  สิไปปูสาดแต่เว็นๆๆ   มื้อนี้หนึ่งในสยามยุสตึกเด้อจ้า    พ้อกันหน้าเวทีนะจ๊ะ  ทุ้กๆๆ คน  *-*

อะ  พี่สาวคนสวยมาเบิ่งนำน้องเด้อจ้า  สิไปปูสาดแต่เว็นๆๆ   มื้อนี้หนึ่งในสยามยุสตึกเด้อจ้า    พ้อกันหน้าเวทีนะจ๊ะ  ทุ้กๆๆ คน  *-*
พี่สาวขอส่งใจไปนั่งข้างๆแล้วกันพะนะ!!!ม่วนๆเด้อ ขอให้น้องสาวมีความสุขนะจ๊ะ!!!!!
ดูแลตัวเองด้วย....

โอ๊ย..........อยากไปเบิ่งนำเด้

เสียดายแต่อยู่ไกลโพด

ผู้ได๋ไปกะเก็บภาพมาฝากแน่เด้อ

ส่งใจไปเบิ่งนำอยู่...เบิ่งเผื่อแน่เด้อผู้ได๋ได้ไปกะดาย

เป็นจั่งได๋น้อพี่น้องทางอำเภอสตึก

ม่วนบ่น้อ ส่งข่าวแน่เด้อ

ไผมีรูปมาฝากกะเอามาลงเด้อครับ

สิถ่าเบิ่ง

* mix

ขอปรบมือให้การแสดงของหนึ่งในสยามปีนี้จ้า  พัฒนาฝีมือและมีความตั้งใจ  ผลงานออกมาดี

คาดว่างานแข่งเรือยุสตึกปีหน้า หนึ่งในสยามต้องเป็นอีกคณะหนึ่งที่ถูกพิจารณาว่าจ้างอีกแน่นอนจ้า  *-*

เป็นตาภูมิใจแทน ชาวคณะหนึ่งในสยาม น่ะครับ ที่ให้กำลังใจ และติชมผลงานมาตลอด ทีมงานก้อจะสร้างสรรค์ ผลงานให้แฟนหมอลำได้เบิ่งเรื่อยๆๆครับผม ขอบคุณคำชมน่ะครับ

ไปเบิ้งอยู่เด้อพี่วี
 แต่บ่ได้เบิ้งคนติกันหลาย
ตำรวจเลยให้หยุด
คุณแม่อุษาเพิ้นอยากเล่นว่าซั้นเด้อ
ผมกะไปแอบอยู่หลังฮ้านย้านคนติกัน5555++
(เอาตัวรอดเป็นยอดคน)

* mix

แม่นๆจ้า  ยุสตึก คนตีกันเกือบสุคืนจ้า  หนึ่งในสยามเพิ่นเล่นดียุมักยุจ้า  บ่มักแต่คนตีกันหลายโพดจ้า เบิ่งไปกะย่านไป   ตีกันหนักๆเข้าตำรวจกะให้หยุด      เสียดายอีหลี

แต่ตอนเพิ่นแสดงโชว์ประทับใจยุ งามดีจ้า   

ขอบคุณแรงใจ

ที่แฟน ๆ มอบให้หนึ่งในสยามเด้อ

จั่งได๋กะซ่อยติดตามผลงานเรื่อย ๆ แน่เด้อครับ

...