รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ฝากอีกจั๊กคนแหน่เด้อ จัมโบ้ โซดา จากมุกดาหารครับ

• 5 ตอบ
  • 1448 อ่าน

ชีวิตนี้มอบให้หมอลำ

* 69club

ยินดีต้อนรับเข้าสู่ เวปลูกทุ่งหมอลำดอทคอม จ้า

แวะเข่ามาเยี่ยมกันบ่อยๆนะคะ......

ยินดีต้อนรับเด้อครับ บ่าวจัมโบ

ขอต้อนรับเข้าสู่เวปลุกทุ่งดอทคอม........

ยินดีที่ได้รุ้จักค่ะ  พี่จัมโบ้ๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ยินดีต้อนรับเด้อครับ

ขอให้มีความสุขกับเว็บลูกทุ่งหมอลำเด้อครับ

จั๋งได๋กะทักทายกันแน่เด้อครับ

หวัดดีครับและก้อยินดีต้อนรับเด้อครับ
จั่งได๋กะมาม่วนนำกันเด้อ
มีข่าวสารอีหยังกะมาเว้าสู่กันฟังแหน่เด้อครับ
------******------

...