รับทำเว็บ สมุทรปราการ

8 มกราคม 2556 หนึ่ง รุ่งทิวาอำนวยศิลป์ แสดงที่ บ.นาไร่เดียว ต.ท่าโรง อ.วิเชีย

• 18 ตอบ
  • 4132 อ่าน

งานนนี้ ผม กะไป เด้นิ   เอาเป็นว่า มื้อรัตนศิลป์ มื้ออื่น เอื้อยไปบ่ คั้นไปพ้อกัน

:m172: ไปค่ะ  เจ้อกันหน้าฮ้านเด้คุณน้อง 

ขอบคุณสำหรับภาพสวยๆๆครับน้องแก้ว รัตนศิลป์ กะคงสิบ่ได้ไปครับน้องหล่า ฝากเก็บภาพงามๆๆมาฝากแน่เด้อครับ ช่วงนี้เครียงานบ่แล้วครับ อากาศเปลียนเลยเป็นหวัดครับ ....

งานศาลถ้าบ่ติดงานอิหยังคือสิได้พ้อกันครับ น้องหล่า

:m022: ค่ะ อ้ายโต้ง แต่ม่วนมาก หายไว้ๆๆเด้ออ้าย

:m087: :m087: :m087:หมอลำกะม่วน คนกะหลาย สุดยอดอีหลีครับ :m121: :m121: :m121:

ขอบคุณสำหรับแฟน ๆ หมอลำที่มาให้กำลังใจหมอลำเด้อครับ ปีหน้าพ้อกัน 8-9-10 มกราคม 57
คาดว่าน่าจะเป็นหมอลำคณะประถมบันเทิงศิลป์เด้อครับ กรรมการว่าจั่งซั่นครับ พ้อกันเด้อ

:m035: คณะได๋หนูกะไปนะค่ะ เบิ่ง อิอิอิอิ

ขอบคุนเด้อที่นำมาไห้เบิ่ง

...