รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ตกงานแต่..ไม่ตกใจจึงคิดอ่วยหันมาขายของครับ..ครับน้องๆ

• 71 ตอบ
  • 14581 อ่าน

เข้ามายามเด้อคับอ้าย  เดิกๆจั่งซี้จักเป็นจั่งได๋บุ

มันหล่ะเป็นงึกๆงักๆ

* บ่าวชายแดน

เข้ามายามเด้อคับอ้าย  เดิกๆจั่งซี้จักเป็นจั่งได๋บุ

มื่อนี้อ้ายซัดเหล่าขาวไปกับหมู่ 1ขวดใหญ่   กับแกล้ม  มีพร้อม เอิ้กๆๆๆๆมาเด้อมาแซบๆๆๆ

มื่อนี้อ้ายซัดเหล่าขาวไปกับหมู่ 1ขวดใหญ่   กับแกล้ม  มีพร้อม เอิ้กๆๆๆๆมาเด้อมาแซบๆๆๆ

คือดีกรีเข้าร่าง แต่เช้าแท้น้ออ้ายนี่น้อ.............

กรุงเทพวุ่นวายแท่ๆครับ  ชักจะเบื่อๆๆๆแล้ว

Board อ้ายคือเงียบแท้น้อคือ ทรงพากันเดินสายเบิ่งหมอลำกันน้อครับ

เที่ยววันพ่อ เด้อ ถ.ราชดำเนิน

;ว่าอยู่บ่ได้เข้ามายามเห้นบอร์ดคึกคักขนาด

ป๊าดอ้ายคือสู้ขนาด

เปนกำลังใจไห่เด้อคับ

ว่าเเต่ลูกชิ้นกินดู๋ดู๋อยู่อุบลฯจนหน้าสิเป็นลูกชิ้นเเล้ว

ขอเป็นอย่างอื่นได้บ่...สิได้อุดหนุนถืก

;ว่าอยู่บ่ได้เข้ามายามเห้นบอร์ดคึกคักขนาด

ป๊าดอ้ายคือสู้ขนาด

เปนกำลังใจไห่เด้อคับ

ว่าเเต่ลูกชิ้นกินดู๋ดู๋อยู่อุบลฯจนหน้าสิเป็นลูกชิ้นเเล้ว

ขอเป็นอย่างอื่นได้บ่...สิได้อุดหนุนถืก

เปลี่ยนมาขายไก่ทอดสารคามแล้วน้องหล่า กำไรกะพอได้อยู่หลายเติบขายประมาณ5โมงเช้า-บ่าย4โมงเย็น ที่รัชดาซ.16 ข้างๆอาคารทศพลแลนด์ คนเข้มบ้านๆลาวๆนั่นหล่ะครับ แม่นอ้ายอิหลี

เป็นกำลังใจให้อ้ายเด้อคับ
ชีวิตไม่สิ้นต้องดิ้นกันไปครับ
สักวันต้องเป็นของเฮาครับ
ให้ขายดีๆเด้อครับ

วันนี้วันอาทิตย์ ใครว่างๆมาเชียร์อ้ายลงเตะตะกร้อ ซ.ลาดพร้าว 64 เด้อ เลยปั๊ม ปตท.มาน่อยนึงครับ  มาๆๆเด้อๆๆๆ

วันนี้เย็นๆวันอาทิตย์ ใครว่างๆมาเชียร์อ้ายลงเตะตะกร้อ ซ.ลาดพร้าว 64 เด้อ เลยปั๊ม ปตท.มาน่อยนึงครับ  มาๆๆเด้อๆๆๆ

วันนี้เย็นๆวันอาทิตย์ ใครว่างๆมาเชียร์อ้ายลงเตะตะกร้อ ซ.ลาดพร้าว 64 เด้อ เลยปั๊ม ปตท.มาน่อยนึงครับ  มาๆๆเด้อๆๆๆ

สู้ สู้ ขอให้ชนะเด้อออออออออออออออ

ตกงานคือกันครับ..อิอิ ;D

งานบวชหลานครับ

อีกภาพ  งานบวชหลาน

อนุโมทนา........สาธุบุญนำเด้อครับ................

ผมขอโฆษณาอาชีพแหน่เด้อครับ  ไก่ทอดสารคาม  ขอโพนสนามบัตรแหน่เด้อ ขั่นผู้ได๋อยากไก่ทอด กะโทรมาโลด ตามนามบัตรเด้อ ไทบ้านเฮา 

ผมขอโฆษณาอาชีพแหน่เด้อครับ  ไก่ทอดสารคาม  ขอโพนสนามบัตรแหน่เด้อ ขั่นผู้ได๋อยากไก่ทอด กะโทรมาโลด ตามนามบัตรเด้อ ไทบ้านเฮา 

29 เมษานี้เด้อครับ.................ถ้าชิมอยู่เด้อ.............

หน้าหมู่บ้านนักกีฬาเบาๆ .................ระเบียบ วาทะศิลป์...ครับ........

ได้ยินเพิ่นส่ามา....................ซั้นดอกครับ..........

ส่งถึงบ้านเลยไหมคับ  คนสารคามคือกันคับ

29เม
ส่งถึงบ้านเลยไหมคับ  คนสารคามคือกันคับ
ษา
 สิไปกันหลายคนบ่...ถ่าว่างๆสิไปขายของเด้อ  พ่ะน่ะ เอิ้กๆๆๆๆๆ

29เม
ษา
 สิไปกันหลายคนบ่...ถ่าว่างๆสิไปขายของเด้อ  พ่ะน่ะ เอิ้กๆๆๆๆๆ
กะสิไปประมาณเต็มรถวีออสหล่ะอ้าย

...