รับทำเว็บ สมุทรปราการ

บรรยากาศบ้านปอ อ.กุมภวาปี "ศิลปินภูไท" กับทีมงาน "นางนกเจ่า"

• 28 ตอบ
  • 10035 อ่าน

วันที่ ๑๐ พ.ย. แสดงที่บ้านปอ ต.กุมภวาปี อ.กุมภวาปี จ.อุดรธานี
เชิญแฟนๆทุกสถานที่และพี่้น้องไท กุมภวาปี ร่วมมีส่วนร่วมกับผลงานครั้งนี้

ป้าดดดด นางจกเจ่า คือขยายอาณาเขตไปไกลแท้บาดนิ

ป้าดดดด นางจกเจ่า คือขยายอาณาเขตไปไกลแท้บาดนิ

กะสวยกะหยัง เนาะ ค่ะ

สันล่ะยอม สิ่งมีชีวิตทางยโส เป็นจังสิเบิ่ดสู่คนอยู่บ้อ 5555

ทีมงาน "นางนกเจ่า" ทีมคุณภาพครับ ยอมคัก จัดไปครับไม่มีข้อจำกัดในความม่วน(หน้าฮ้านหมอลำ)

กะสวยกะหยัง เนาะ ค่ะ
ความสวย คือสิบ่สู่มือมิกซ์ของวงเพิ่นดอกจ้า

มื้อไปร้อยเอ็ด คือบ่เห็นคุณแม่เอ๋ อยู่ฮ้านมิกซ์บุ๊นิ คิดฮอดว่าซั่นกะบ่ได้พ้อหน้า

วันที่ 18 พ.ย. 55 ถ้ามีโอกาสกะเชิญมาเอาบุญมหากฐินทาง หนองบัวลำภูเด้อ
 พบกับหมอลำ ศิลปินภูไท วีระพงษ์ วงษ์ศิลป์ และนักร้องรับเชิญ ต่าย อรทัย
 ที่ ร.ร. นามะเฟือง อ.เมือง จ. หนองบัวลำภู

วันที่ 18 พ.ย. 55 ถ้ามีโอกาสกะเชิญมาเอาบุญมหากฐินทาง หนองบัวลำภูเด้อ
 พบกับหมอลำ ศิลปินภูไท วีระพงษ์ วงษ์ศิลป์ และนักร้องรับเชิญ ต่าย อรทัย
 ที่ ร.ร. นามะเฟือง อ.เมือง จ. หนองบัวลำภู
เอ๋า คือเว้าเป็นตาไปแท้ บ้านแม่ตู้ย่าข่อยกะอยู่บ้านวังหมื่น ฮ่วยๆๆ สิบ่ได้ไปซะเบาะล่ะ

มาเลยจร้ามาเอาบุญนำกัน

งานหลังจากนี้ไปพี่น้องอ้ายเอื้อย อาจพบกับมิติใหม่ที่ทางทีมงานได้จัดแล้วปรับปรุงตามคำติ-ชมครับ
โฉมใหม่พ่อวีเพิ่นบอกมาครับ

ไปคับๆๆๆๆพ้อกันเด้อคับ

พ้อกันเด้อคับหย่าวหน้าฮ้านยุบ้านปอ อ.กุมภวาปี จ.อุดรธานี 

เฮ็ดจั่งได๋สิได้เสียบน้อ ขอเสียบนำแน่เด้อครับ

เสียดายเด่น้อ   ม่วนเผื่อแน่เด้อจร้า ปีนี้ม่วนคักอีหลี ไปดูวันเปิดวงแล้วม่วนๆๆๆๆๆๆๆ

แต่ว่านักแสดงหน้าใหม่ๆๆหลายคน ดีมากๆคล้ายๆมาจากวงระเบียบ ท่าเต้นท์กะคือระเบียบ แต่ว่านักแสดงคนเก่าเฮากะหายหลายคน อาทิ พระเอกน้องแม็ก  น้องอั๋น(สีโห)  น้องทูล  บ่ฮู้ว่าปีนี้ไปกับวงใด ลืมถาม แต่กะยังม่วนคือเก่า รับประกันคุณภาพ จาก กะเทยไทศรีเกษ จะรอดูอีกที่วันที่ ๑ ม.ค.บ้านนายม อ.สนม สุรินทร์  วันที่ ๒ อ.ชุมพลบุรี และกะวันที่ ๓ อ.จัตรุ ร้อยเอ็ด สามมื้อซ้อน นะค่ะ  นะค่ะ นะค่ะ  คิดฮอดทีมงานนางนกเจ่าสู่ค๋สู่คนเด้อ....

ขอรูปขอคลิปมาแบ่งปันที่บอร์ดด้วยแล้วกันนะครับ
ขอบคุณเอื้อยอ้ายทุกท่านทุกแรงใจอย่างมากมายก่ายกองครับ

วันนี้ขอรับรองคุณภาพ โดย ทีมงาน "นางนกเจ่า" ครับ

ไผ๋น้อไปมื้อแลงสิได้เอิ้นถืก555

โปรดติดตามได้ที่ ทีมงานคุณภาพ "นางนกเจ่า" เด้อครับผู้คักเติบ
ทำตามกติกาที่เพิ่นวางไว้ครับ

เริ่มปล่อยแล้วครับ ภาพ งานบ้านปอ อ.กุมภวาปี โปรดติดตามตอนต่อไป (ยังไม่หมดนะครับ)

ม่วนคักครับพี่เอ็ม ไผๆๆก่ะว่าม่วน เต้ยลำว่าแม่นเต้ยลา นั่งพักก้นทันถึกพื้นเลยหย่าวอีกแล้ว
อันนี้มอบให้ทีมงานพี่ "นางนกเจ่า" เพิ่นครับ

แดนเซอร์ หลายคัก

:m182: ปีนี้พ่อวี ได้เพิ่มทีมเต้นเป็น 3 ทีมครับมีจำนวน 105 คน ครับ
สร้างสรรค์ท่าเต้นควบคุมโดย ครูนิค ครับ

ต่อไปนิ ต้องเอาแนวมาเสียบเอา จังสิได้ 

อิอิอิอิ

เฮ็ดจั่งได๋จั่งสิได้เสียบน้อครับ บาดนิ อยู่ กทม. นี่แหล่วครับ คั้นอยู่บ้านสินำไปเสียบอยู่ อิอิ

:m182: ปีนี้พ่อวี ได้เพิ่มทีมเต้นเป็น 3 ทีมครับมีจำนวน 105 คน ครับ
สร้างสรรค์ท่าเต้นควบคุมโดย ครูนิค ครับ

ทุ่มทุนคัก สมกับราคาว่าจ้างจริงๆ คุณภาพ คับวง

สิ่งที่พ่อวีทุ่มเท ก็เพื่อตอบแทนในไตรตรีของมิตรหมอแคนแฟนหมอลำที่ให้การส่งเสริมและให้กำลังใจครับ

เป็นหมอลำที่มาแรงมากๆ ครับ  บ่อเคยเบิ่งแสดงสดคือกัน  อยากเบิ่ง
บ่อฮู้ว่าสิมาแสดงแถวกรุงเทพฯ บ่อครับ

ต่อไปนิ ต้องเอาแนวมาเสียบเอา จังสิได้ 

อิอิอิอิ

เฮ็ดจั่งได๋จั่งสิได้เสียบน้อครับ บาดนิ อยู่ กทม. นี่แหล่วครับ คั้นอยู่บ้านสินำไปเสียบอยู่ อิอิ

มาเสียบเอาเด้อ  กำลังสิไป กทม 

แถวๆๆๆ โรงแรมเอเชีย  BTS  ราชเทวี

14-16  พ.ย.  จร้า

แนวเสียบมีอยู่ครับ ทางพุ้นมีฮูให้เสียบอยู่บ้อครับ อิอิ

อิอิอิอิ

มาเสียบเอาเด้อ  กำลังสิไป กทม 

แถวๆๆๆ โรงแรมเอเชีย  BTS  ราชเทวี

14-16  พ.ย.  จร้า

แนวเสียบมีอยู่ครับ ทางพุ้นมีฮูให้เสียบอยู่บ้อครับ อิอิ

ฟ้าวๆๆๆๆมาเสียบเด้อ  มื้อนิ  คนมาเสียบแล้ว

7-8  คน 

ผู้ซายหรือกะเทยล่ะครับที่ไปเสียบนั่นนะครับ อิอิ

...