รับทำเว็บ สมุทรปราการ

อยากฮู้จักน้่องมือกลองวีระพงษ์ เลาซื่อหยังคับ คือซะม่ะตีกลองได้ใจคักแท้

• 2 ตอบ
  • 2124 อ่าน

มื้อคืนนี้ทีมทางอุบล นำทีมงานบุกไปฮอดร้อยเอ็ด
ตอนเต้ย น้องเพิ่นกะคือสิเห็นแต่ละแม่ มีแต่โตแรง ๆ
เพิ่นกะลงฉาบฆ่ากระเทยคักแหน่ กระเทยกระสนุกกระโดดเด้า
จนแอวเคล็ดแอวซ้นเบิ่ด 55555 ทางนี้นั่งเบิ่งหล่ะบ่ทนแต่สิหัว

มื้อคืนนี้ทีมทางอุบล นำทีมงานบุกไปฮอดร้อยเอ็ด
ตอนเต้ย น้องเพิ่นกะคือสิเห็นแต่ละแม่ มีแต่โตแรง ๆ
เพิ่นกะลงฉาบฆ่ากระเทยคักแหน่ กระเทยกระสนุกกระโดดเด้า
จนแอวเคล็ดแอวซ้นเบิ่ด 55555 ทางนี้นั่งเบิ่งหล่ะบ่ทนแต่สิหัว

มีสองคนครับ คนที่มีอายุชื่อยุทธครับ และอีกคนชื่อ อ๋อง ครับมือกลองที่กำหนดจังหวะความมันให้มีท่าเด้า 9 ชั้น

อ่อครับ สงสัยสิแม่นน้องอ๋อง เพราะว่าแนมเบิ่งยังเป็นผู้บ่าวซ่ำน้อยอยู่
ตีกลองไปกะยิ้มไป เห็นกระเทยเด้า แฮ่งถืกใจใส่จังหวะอยู่ว่าสั่น
เดี๋ยวมื้อหน้าสิปีนเอารางวัลน้ำใจไปให้เทิงหลังฮ้าน 555
ขอบคุณน้องอาร์มสำหรับข้อมูลเด้อครับ

...