รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ภาพ+คลิป ระเบียบฯ ฤดุกาล 58-59 จากน้องแอน สาวสารคาม

• 494 ตอบ
  • 79443 อ่าน

ปี 55

ปี 56 ค่ะ

ปูสาดถ่า อยู่เด้อ

ฝนตกแดด ออกก็จะไปค่ะ สำหรับแอนนะค่ะ...

ฝากแน่เด้อพี่แอน   ติดงานครับ อิอิอิอิอิอิ

ตั้งฮ้าน.....ระเบียบฯ ตั้งฮ้านแล้วคับ อิอิอิอิ

เจอกันนะค่ะ พี่ๆ น้องๆ ตอนแลงนี้ค่ะ อิๆๆๆ

เจอกันนะค่ะ พี่ๆ น้องๆ ตอนแลงนี้ค่ะ อิๆๆๆ

เจอแท้แน่นอนครับพี่แอน  อิอิอิอิอิอิอิ

คืนนี้   ระเบียบวาทะศิลป์นำเสนอในท้องเรื่อง  กฎแห่งกรรม   พะนะครับ  อยากเบิ่งแฮงเด้       อิอิอิอิอิอิอิ

คืนนี้   ระเบียบวาทะศิลป์นำเสนอในท้องเรื่อง  กฎแห่งกรรม   พะนะครับ  อยากเบิ่งแฮงเด้       อิอิอิอิอิอิอิ
อยากเบิ่งเด้จร้า เรื่องนี้เนื้อหาสาระดีมากเลย

รู้สึกว่า...ปีนี้ ทีมงานระเบียบ วาทะศิลป์ มีลำโพงแขวน ด้านละ 2 ตัวแม่นบ่คับเนีย....คือสิดังม่วนแท้น้อ

โอ้ย อิจฉาคนได่เบิ่งหมอลำเด้
ไผไปกะเอาภาพกับคลิปมาฝากนำแนคัฟ

ปานนี้คือกำลังม่วนกันเนอะ

เวลา 23:21 นาที ระเบียบวาทะศิลป์ กับ พี่น้องบ้านเฮาเว๊บเฮา คือกำลังสิม่วนอยู่น้อครับผม อยากเบิ่งเด้ๆๆ

ขอลงรูปก่อนเจ้าของกะทู้ได้บ่นอครับ  อิอิอิอิ

ก่อนอื่นขอลงรูปเจ้าของกะทู้ก่อนเด้อครับ อิอิอิอิอิอิอิอิอิ

มื่อคืนพี่แอนเฉิดฉายมาก 5555

เริศ......เริศค่ะ แจ่มแจ้ม..... :m033: :m033: :m033: :m033: :m033:

ป๊าดๆๆ  คนลงรูปลงคลิป  คือนานตื่นแท้    คนกทม.   คอยดูตั้งแต่เช้า แล้วเนี่ย  5555

ป๊าด พี่แอนเป็นแม่เสือสาวมื้อเปิดวงระเบียบ

อีกสองวง มื้อเปิดวงประถม กับรัตนศิลป์ มาคอนเซปได๋น้อ

:m121: :m121: :m121: :m121: :m121:

ปูสาดถ่านอนได้ 3 ตื่นแล้วน้องแอน  เอามาลงด่วนๆๆๆ

ว่าอย่างไหนละคับนานมาเอาลงแท้รอดูจนเย็นแล้วยังบ่เห็น ว่าแต่ระเบียบมาบ้านผมเจอกันม่วนแฮง

ผู้อยู่เบื่องหลังของความสำเร็จหลายๆๆอย่างครับ  อิอิอิอิ

เริ่มจากหลังเวทีน่ะครับ  อิอิอิอิอิ

ใจเย็นๆๆเด้อครับเด้อนอนหัวกะตื่นกำลังเลือกรูปและแปลงไฟล์รูปอยู่ครับ  รูปมันมีขนาดใหญ่โพดมันลงบอรืดบ่ได้ครับ อิอิอิอิอิอิอิ

เปิดงานครับ  ผู้ใหญ่บ้านหลายๆๆหมู่บ้านในตำบลสาวะถี  ครับ

เปิดฉากการแสดงครับ  อิอิอิอิ

ขอบคุณคร้าบ หนุ่มเมืองมหา

รูปมีแต่สวยๆนะครับ รอชมต่อเด้อครับ

:m193: :m193: :m193: :m193: :m193:

ไหนๆกะไปงานเดียวกันกะลงนำแนเด้อจร้า (จังค่อยสิบ่หลายกระทู้ อิอิ)

ไหนๆกะไปงานเดียวกันกะลงนำแนเด้อจร้า (จังค่อยสิบ่หลายกระทู้ อิอิ)

ได้เลยครับ  จัดไปเลยครับ  อิอิอิอิอิ

Thailand travel guide