รับทำเว็บ สมุทรปราการ

สาวน้อยเพชรบ้านแพง @ ร้านอิสานเฟิร์สเลิฟ อตก. จตุจักร กทม. 29 กันยายน 55 แน่นอนคับ

• 15 ตอบ
  • 5561 อ่าน

พบกันแน่นอนครับ สาวน้อยเพชรบ้านแพง

นำทีมโดย นักร้องหมอลำสาว พร อภิรดี

ร้านอิสานเฟิสเลิฟ อตก. จตุจักร กทม. 29 กันยายน 55

ไปให้กำลังใจกันเยอะๆ นะครับ

จ้า สิไป่อยู่เด้อ  พ้อกั่นหน้าฮ้าน
ไปยามได๋ ม่วนยามนั้น
อิสานเฟิศเลิฟน่ะ
เปนกันเองมาก 
โดยเฉพาะพี่เสกสรร
และน้องๆ ในสังกัด
น่ารักมาก

จ้า สิไป่อยู่เด้อ  พ้อกั่นหน้าฮ้าน
ไปยามได๋ ม่วนยามนั้น
อิสานเฟิศเลิฟน่ะ
เปนกันเองมาก 
โดยเฉพาะพี่เสกสรร
และน้องๆ ในสังกัด
น่ารักมาก

ไปม่วนกันครับ

อยากไปเด้..แต่บ่มีหมู่..และกะคนบ่อู้จัก...

อยากไปเด้..แต่บ่มีหมู่..และกะคนบ่อู้จัก...

คักน้อค่ะน้อ  แม่นบ่ฮู้จักแต่เจ้าของร้านนั้นบ้อ คุณพี่
พุ่งไป่เลยค่ะ

คืนนี้ไปม่วนกันเด้อ  เฟริสเลิฟ  อตก. บ่อนเก่า
หน้าฮ้านประฮักไป่พร้อม ทีมงานสาวน้อยเพชรบ้านแพง

พบกันนะคับ พี่น้องชาวอิสานและสมาชิกลูกทุ่งหมอลำดอทคอม

เอาอีก เอาอีก ม่วนหลายพี่โจอี้

เด่วจัดให้เต็มเวอร์ชั่นเลยคับ แน่นอน รอแปบน้องเอ๋

:m036:ม่วนขนาดลมพัดตึ้งๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ :m118:

:m036:ม่วนขนาดลมพัดตึ้งๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ :m118:

ยากหลายเด่วสิลงภาพให้เบิ่งเด้อครับ

...