รับทำเว็บ สมุทรปราการ

มาเบิ่งทางนี้จร้า..ภาพการเเสดงอยู่ บ.มูลนาค ต.โพธิ์ชัย อ.โคกโพธิ์ชัย จ.ขอนแก่น

• 24 ตอบ
  • 7056 อ่าน

มาเบิ่งภาพการเเสดงของทีมงานหนึ่งรุ่งทิวา เด้อจร้า จาก..น้องเเพทจร้าเก็บภาพมาฝากพี่น้องชาวเว็บโดยตรงเด้อจร้า.มาเบิ่งๆ..อิอิ

มาเบิ่งภาพการเเสดงของทีมงานหนึ่งรุ่งทิวา เด้อจร้า จาก..น้องเเพทจร้าเก็บภาพมาฝากพี่น้องชาวเว็บโดยตรงเด้อจร้า.มาเบิ่งๆ..อิอิ

ป้าด..อยู่ไกลปานได๋กะไปน้อครับ

ขอบคุณหลายๆเด้อครับ น้องแพท สำหรับภาพบรรยากาศใกล้ปิดวง

เอ้า เป็น หยัง รุป คือ ใหย่  แท้  ฃะ กะ มีรุป เดียว หนึ่ง   คือ ถาย หลาย อยู่

เอ้า เป็น หยัง รุป คือ ใหย่  แท้  ฃะ กะ มีรุป เดียว หนึ่ง   คือ ถาย หลาย อยู่
ว่าคือกันล่ะจาร

ป้าด..อยู่ไกลปานได๋กะไปน้อครับ

ขอบคุณหลายๆเด้อครับ น้องแพท สำหรับภาพบรรยากาศใกล้ปิดวง

จร้า อ้ายต้าสิมาบ่จร้านิ มาม่วนนำกันเด้อจร้า......เจอกันเเท้กับคุณยาย นกเจ่าเเท้ล่ะจร้า มาเด้อจร้ายายเลาว่าสิเลี้ยง..อิอิต้มไก่ๆ

เด่วๆๆ เเปปอ้ายเเพทบ่ทันว่างติดตามได้เลยอยู่ข้างล่าง......

ว่าคือกันล่ะจาร
[/quot

จัยเย็นๆ เด้ออจร้า เเพทกำลังสิเอาลง

ฝากหัยสำหรับนางนกเจ่าเป็นพิเศษเด้อจร้า เก็บมาหัยเเล้วเด้อ...อิอิ

พี่ๆ ..ทีมงานนักดนตรีค่ะ (ผู้ปิดทองหลังพระ)

ภาพของอ้ายหนึ่งเด้อจร้า...(งามบ่..อิอิ)

ถ่ายบักหลายรูปหน่อยๆอิอิ

เเปปจร้า ฝนตกน้องลงต่อบ่ได้ มาเบิ่งต่อได้เรย กำลังสิอัฟต่อ..จร้า

...