รับทำเว็บ สมุทรปราการ

สาวน้อยฯ (ภาพและคลิป) 11 พ.ค. 55 บ.ตาหลั่งใน อ.วังน้ำเย็น จ.สระแก้ว ม่วนหลายๆๆๆๆ

• 206 ตอบ
  • 50692 อ่าน

ยอมรับว่าไม่ได้เบิ่งสาวน้อยโดนอยู่ แต่ได้กลับมาเบิ่ง

ยังม่วน มีเสน่ห์ เล่นม่วน มีเอกลักษณ์ คงความเป็นอิสาน

หมอลำเรื่องต่อกลอนแทรกดนตรีลำเพลินไว้ได้ไพเราะมากครับ

พี่พร อภิรดี ยังสุดยอดคงความเป็นหมอลำเสียงคุณภาพสุดๆ

นักแสดงเล่นดี ดนตรีม่วน แน่น เครื่องเสียงดังดี ฟ้อนได้สะใจ

เกือบมักแฟนเขา

ม่วนครับ เด่วขอเวลาสักหน่อยนะครับ สิอัพให้อีก

สุดยอดเลยครับ

เกือบมักแฟนเขา - (สาวน้อย สระแก้ว)

พระเอกไก่แก้าว เสียงดีหลายๆ คือเก่าครับ

"อ้ายแพ้เขาหรือเจ้าลำเอียง"

ขอบคุณสำหรับรูปภาพและคลิปน่ะครับ พระเอกไก่แก้ว เสียงดีคัก สุดยอด

ขอบคุณสำหรับรูปภาพและคลิปน่ะครับ พระเอกไก่แก้ว เสียงดีคัก สุดยอด

ยินดีครับ เสียงดีมากมายครับ ม่วนอีหลีครับ

มีเจ้าบ่ย่านจน

ดนตรีแน่นดีครับ ม่วนๆๆๆ ครับ

ใจหวี่ ใจวอน คิดฮอดทุกคนเด้อจ้า ถึงแม้ว่าบ่ได้ไปเต้ยนำ แต่กะม่วนนำอยู่ ทั้งม่วนทั้งเมื่อย อิอิ

อยากหลับกะบ่กล้า น้องนางน้อยย้านทั้งไปทั้งกลับหน่ะค่ะ 55555

:m042: :m042: :m042:ขอบคุณพี่โจและทีมงานลูกทุ่งหมอลำดอทคอทซุคนหลายๆที่เก็บภาพบรรยากาศความม่วนมาฝาก  เสียดายทีมงานลูกทุ่งหมอลำกลับก่อน บ่ได้อยู่ฮอดช่วงเต้ยลา หมอลำเลิกช่วง๖โมงครึ่งนี่แหละครับ ผมกะไข้ขึ้นได้นอนเอาแฮงหน้าฮ้าน ฟื้นขึ้นอีกทื่อกะใกล้เต้ยลาพอดี ขอโทษหลายๆบ่ได้ย่างเข้าไปทักทายพี่น้องไทยเวป จักไผเป็นไผ ผมกะเมาจือกะบ่ได้ จังใด๋กะอย่าว่ากันเด้อพี่น้อง งานหน้ามีโอกาสจังพ้อกันใหม่เด้อครับ......

โอ้ยยยยยยยป่วยคักเมื่อคืนนี้น่ะ น้องพากันไปฮอดตีสองกว่าๆๆและพากันกลับตีสี่กว่าๆๆป่วยแต่กะม่วนเลิสสส อิอิอิ

คักดอกเพิ่นหน่ะครับ

ใจหวี่ ใจวอน คิดฮอดทุกคนเด้อจ้า ถึงแม้ว่าบ่ได้ไปเต้ยนำ แต่กะม่วนนำอยู่ ทั้งม่วนทั้งเมื่อย อิอิ

อยากหลับกะบ่กล้า น้องนางน้อยย้านทั้งไปทั้งกลับหน่ะค่ะ 55555

กะบอกแล้วให้ออกมาเต้ยนำกัน บ่ฟัง บ่เชื่อ ไม่งั้น ท่วนไปแล้วครับ

:m042: :m042: :m042:ขอบคุณพี่โจและทีมงานลูกทุ่งหมอลำดอทคอทซุคนหลายๆที่เก็บภาพบรรยากาศความม่วนมาฝาก  เสียดายทีมงานลูกทุ่งหมอลำกลับก่อน บ่ได้อยู่ฮอดช่วงเต้ยลา หมอลำเลิกช่วง๖โมงครึ่งนี่แหละครับ ผมกะไข้ขึ้นได้นอนเอาแฮงหน้าฮ้าน ฟื้นขึ้นอีกทื่อกะใกล้เต้ยลาพอดี ขอโทษหลายๆบ่ได้ย่างเข้าไปทักทายพี่น้องไทยเวป จักไผเป็นไผ ผมกะเมาจือกะบ่ได้ จังใด๋กะอย่าว่ากันเด้อพี่น้อง งานหน้ามีโอกาสจังพ้อกันใหม่เด้อครับ......

ยินดีหลายๆ ครับ กะเห็นเต้ยซะขนาดนั้นครับ ม่วนอีหลีเนาะ

มาม่วนและมันส์กับ "สาวบิ๊กซี"

เเม่ฮ้างมหาเสน่ห์  สาวน้อย  ขอบคุณเจ้าของคลิป  คุณdmkbkk

เต้ยสาวน้อยที่ จ.สระเเก้ว   เพลงนักรบชุดดำ   ขอบคุณเจ้าของคลิปคุณ  dmkbkk

สาวน้อยเต้ย ดอกจานประหารใจ ที่จ.สระเเก้ว ขอบคุณเจ้าของคลิป คุณdmkbkk

สรุปเเล้วว่าคลิปทั้งหมดนี้  เป็นฝีมือของ พี่โจ กทม  พี่ชายที่น่ารักนี้เองครับ   ขอบคุณนะครับ

ใจอ่อน

เพลงนี้เพราะมากครับ เลื่อกเพลงมาใช้ในลำเรื่องดีมาก

ลูกทุ่งแท้ๆ ได้อรรถรส และการใช้เสียงคนร้อง อักขระ ดีมากครับ

...