รับทำเว็บ สมุทรปราการ

บ่าวชัย คนโก้ งอยอยู่ฝั่งหนองหาร สกลนครบ้านข่อย แต่บ่กินเก้งเด๋

• 3 ตอบ
  • 1237 อ่าน

เวลามีหมอลำมาแสดงแถวสกลชวนเน่เด้อ ซอดแจ้งมักเบิดว่าตะเป็นหมอลำ 205 หมู่11 ต.พังขว้าง อ.เมือง จ.สกลนคร 47000

* 69club

ฟ้างามยามแลง ริมทุ่งหนองหาญ เป็นสีโศกๆ ฝากใจกะนก ไปบอก คนงาม....

ขอต้อนรับอย่างเป็นทางการนะคะ...มีหยังกะอย่าลืมมาส่งข่าวกัน

ยามเบิ่งหมอลำ.......กะอย่าลืม...เอิ้นกันแหน่เด้อ....สิได้ไปม่วน

สวัสดีอ้ายคนจริงใจก่อน บอกมาออนซอนเสียงพี่โกวิทย์ พระเอกประถมเฮา สูสีกับไหมไทยละจ้าพี่น้อง เสียงร้องเสียงลำแบบนี้ กรุณาตัดมาให้ฟังแนเอื้อยดื้อ พระเอกน้อย บ่าวออ้นคนน่ารัก  แจกเต้ยเหมิดแล้ว แจกกลอนลำทำนองขอนแก่น ทำนองการะสิน ทำนองอุบล สุรินทร์ อุดร แนเดอจ้า  บแมนหยังดอก นางกำลังแกะกลอนลำ ไว้ท่องสั่นดอก  กำลังตั้งคณะหมอลำในโรงเรียน  ลางเทืออาจดังกว่าประถมกะได้เด้อ  อิอิ  (  พอปานคมมีดต้อง ตำต่อมะะโนนัย เสียพระทัยยามทุกข์ออ่งระอาเวลานี้ คิดแต่นำนารีแก้ว เมียแพงผู่ครองพี่)  โอ่ยๆ ขนลุก มาลำม่วนแท้คุณพี่จ๋าฮอดบ้านเลขที่  ที่อยู่พร้อมเหมิด แนะนำโตเป็นตาฮัก สิมีจดหมายไปขอยืมเงินเดออ้ายเดอ อิอิ

ยินดีต้อนรับเด้อครับ

ขอให้มีความสุขกับเว็บลูกทุ่งหมอลำเด้อครับ

จั๋งได๋กะทักทายกันแน่เด้อครับ

...