รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ภาพบรรยากาศความม่วน วันที่ 31 มีนาคม 2555 @ศรีสะเกษ พร้อมแสดงสดม่วนๆๆ

• 10 ตอบ
  • 7551 อ่าน

ประกาศทีมงานทุกทีมงานเด้อ วันที่ 31 มีนาคม 2555 วีระพงค์ วงค์ศิลป์ อยู่บ้านผึ้ง ต.หนองแค  อ.ราษีไศล เด้อ  ลำอยู่วัด  หน้าฮ้านเด้อ นางนกเจ่าและลูกๆทุกคน  จากครูปี้ แดนลำดวน

ผู้ได๋น้อนิคือเร็วแท้   มื้ออื่นเว็บเข้าบ่ได๋ กะเลยโพสมื้อนี้เด้อ  ตอนแลงคืน31มีนา ทักกันแน่เด้อ หน้าฮ้าน  หน้าฮ้าน  จากครูปี้ แดนลำดวน

ป๊าด พี่สาวตะวันคักแท้น้อบาทนิ นำโดย ผู้บริหารดีเด่นแห่งปี นักพัฒนาแห่งปี นกเจ่ากระเด้าดิน

ขอบคุณสำหรับรูปภาพบรรยากาศความม่วนคับ อยากเบิ่งคณะนี้มากๆ แต่บ่มีโอกาสเลย มักทำนองกาฬสินธุ์

ขอบคุณนางนกเจ่าหลายๆเด้อ  ฮักกัน แพงกันเด้อ หนึ่งเดียวนั้นหรือก็คือพวกเรา  ฮักทีมงานนางนกเจ่า ทีมงานครูปี้ แดนลำดวน แล้วพอกันอีกเด้อ

ต้องยกให้เลยครับ...ขนไก่คณะนี้..

ยิ่งใหญ่ อลังกาลจริงๆ
:m035:

สุดยอดเลยวีระพงษ์ 18 เมษาเจอกันครับ
ริมบึงขอนแก่นครับ

หมอลำวีรพงษ์ มื้อนั้นจะแม่นม่วนคั๊ก เต้นปลาค่อใหญ่เหมิดคืนซอดแจ้งเลย ห๊าๆ

ขอบคุณหลายๆเด้อสำหรับภาพบรรยากาศ

...