รับทำเว็บ สมุทรปราการ

JAYPUB ขอโอกาส แนะนำตัวบ้างนะคับ

• 399 ตอบ
  • 104758 อ่าน

Re: JAYPUB ขอโอกาส แนะนำตัวบ้างนะคับ
« ตอบกลับ #50 เมื่อ: กุมภาพันธ์ 02, 2010, 12:22:15 PM »
แวะมาทักทายคร้าบ..... สบายดีนะครับป๋ม....

Re: JAYPUB ขอโอกาส แนะนำตัวบ้างนะคับ
« ตอบกลับ #51 เมื่อ: กุมภาพันธ์ 06, 2010, 02:18:44 PM »
แวะมาทักทายครับ สำบายดีครับ คายากสิแต่งงาน ขอโทษหลายๆครับ ออนซื่อๆ แต่บ่ได้เบิ่งอิหยังหลาย แต่กะซ่อยเบิ่งกระทู้ให้อยู่ครับ เดียวนี้มีแปลกๆเนาะ 55

« ตอบกลับ #52 เมื่อ: มีนาคม 15, 2010, 12:55:32 AM »
ดีคับอ้ายโอห์ม

ผมฮู้จักอ้ายบ่นิคับ แล้วอ้ายฮู้จักผมบ่ 555++ งง

บ่แหม่นหยังดอกคับเข้ามายามสื่อๆ คือสิสำบายดีอยู่เนาะคับ

« ตอบกลับ #53 เมื่อ: มีนาคม 27, 2010, 05:38:21 AM »
สวัดดีค่ะ  อ้ายวี

« ตอบกลับ #54 เมื่อ: มีนาคม 27, 2010, 05:39:44 AM »
555555555555555555โอ้ยยยยย ลำผิดตั่วนิแม้เอาใหม่ก่อนชั่น

« ตอบกลับ #55 เมื่อ: มีนาคม 27, 2010, 05:40:16 AM »
สวัดดีค่ะ JAYPUB

« ตอบกลับ #56 เมื่อ: เมษายน 24, 2010, 03:47:49 PM »
ยินดีที่ได้รุ้จักเช่นกันเด้อคร้าบ

« ตอบกลับ #57 เมื่อ: เมษายน 29, 2010, 12:59:04 PM »

เหว๋ย   ลำผิดบักคัก  งึด

ดีเด้อครับ

* 69club

« ตอบกลับ #58 เมื่อ: เมษายน 29, 2010, 01:29:15 PM »

หน่าตาคือกันกะแบบนี้ล่ะ

เหว๋ย   ลำผิดบักคัก  งึด

ดีเด้อครับ

« ตอบกลับ #59 เมื่อ: พฤษภาคม 01, 2010, 09:08:39 AM »
หวัดดีครับ

แวะเข้ามาถามข่าวครับ

สบายดีเนาะครับ อากาศเปลี่ยนแล่ว รักษาสุขภาพเนาะครับ

« ตอบกลับ #60 เมื่อ: พฤษภาคม 01, 2010, 05:09:31 PM »
หวัดดีครับ

แวะเข้ามาถามข่าวครับ

สบายดีเนาะครับ อากาศเปลี่ยนแล่ว รักษาสุขภาพเนาะครับ

คับป๋ม

ขอบคุณหลายๆ เด้อครับ

ดูแลตัวเองดีดี นะคับ

« ตอบกลับ #61 เมื่อ: พฤษภาคม 12, 2010, 02:51:14 PM »
พ่อจ๋า สบายดีบ่อน้อ  ดูแลตัวเองเด้อ

* 69club

« ตอบกลับ #62 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2010, 09:59:42 AM »
พ่อจ๋า สบายดีบ่อน้อ  ดูแลตัวเองเด้อ

คักดอกแม่กะด๋าย....

พ่อลาวย้ายบ้าน แม่คือบ่ไปซ่อยเมี้ยนของ แหน่

« ตอบกลับ #63 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2010, 10:02:17 AM »

คักดอกแม่กะด๋าย....

พ่อลาวย้ายบ้าน แม่คือบ่ไปซ่อยเมี้ยนของ แหน่
หว๋ายยยย บาดหู ซะเหลือเกินพี่เอกขา ZZZZZ รับบ่ได๊ รับบ่ได้....
..

* 69club

« ตอบกลับ #64 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2010, 10:05:15 AM »
พี่ ZZZZZ นำไปบ้านเลย ได้ข่าวเฒ๋าโอห์มย้ายบ้านแหม

ต้องถือโอกาส ช่วงพี่เอกบ่ไปหาพ่อนี้ล่ะ น่วนกันเลยค่ะ

รักแท้แพ้ใกล้ชิดนะคะ....คอลเกต กะคอลเกตเถาะ

เจอใกล้ชิด ระยะแบบพี่ZZZZZ เข่าไป ตายดับแนวค่ะ

เร็วๆ เด้อ น้องสิกัน แม่เอก เอาไว้ให้ นะคะ เร็วๆๆๆ คิคิ

« ตอบกลับ #65 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2010, 10:10:04 AM »
พี่ ZZZZZ นำไปบ้านเลย ได้ข่าวเฒ๋าโอห์มย้ายบ้านแหม

ต้องถือโอกาส ช่วงพี่เอกบ่ไปหาพ่อนี้ล่ะ น่วนกันเลยค่ะ

รักแท้แพ้ใกล้ชิดนะคะ....คอลเกต กะคอลเกตเถาะ

เจอใกล้ชิด ระยะแบบพี่ZZZZZ เข่าไป ตายดับแนวค่ะ

เร็วๆ เด้อ น้องสิกัน แม่เอก เอาไว้ให้ นะคะ เร็วๆๆๆ คิคิ

น้องก้อยกะดาย .....เข่าใกล้ตายดับแนวหละว่าซั่น  เห้อ เห้อ เห้อ......มันสิคือติน้องก้อย ถ้าไปซอยย้าย ถ้าโอร์มย้ายไปอยู่บ้านสาวๆสิบ่ใจขาดตายติค่ะ
..

« ตอบกลับ #66 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2010, 10:25:37 AM »

น้องก้อยกะดาย .....เข่าใกล้ตายดับแนวหละว่าซั่น  เห้อ เห้อ เห้อ......มันสิคือติน้องก้อย ถ้าไปซอยย้าย ถ้าโอร์มย้ายไปอยู่บ้านสาวๆสิบ่ใจขาดตายติค่ะ
..

พ่อกะย้ายบ้านมาอยู่นำแม่นี่หล่ะก้อยยยยยยย zzzzz เอ๊ยทำใจโลด เพิ่นมีหยังต้องรับผิดชอบตั้งหลายอย่าง

« ตอบกลับ #67 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2010, 10:38:18 AM »

..

พ่อกะย้ายบ้านมาอยู่นำแม่นี่หล่ะก้อยยยยยยย zzzzz เอ๊ยทำใจโลด เพิ่นมีหยังต้องรับผิดชอบตั้งหลายอย่าง

ป๊าด.......เด็กน้อยออกมา...........เอานามสกุล.......มาต่อกันสิบ่ยาว..........ปานหยังพู้นบ่...

ยามเขียนใส่กระดาษข้อสอบ...กะสิบ่ยาวส่ำ สำนักงานประถมบ้านผือ......จนฮอด.......อ.บ้านไผ่ อ.ชนบท พู้นบ่...

ค่าปักเสื้อจักบาดน้อนี้.......มาคิดยากนำเด้.....คือสิเอานามสกุล จองเจ๊าะ....คือจะของ...555++

« ตอบกลับ #68 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2010, 10:45:10 AM »

..

กะจั่งซั่นแหล่วน้องก้อย.......ถ้าไปย้ายซอย  เฮ็ดจนน้ำแตก น้ำแตน สุดท้ายย้ายไปบ้านพี่เอก พี่กะใจวายตายท่อนั่นแหล่ว.......

« ตอบกลับ #69 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2010, 11:41:29 AM »
เหวย ๆ ....

พากันโสหยังกันน้อบาดหนิ

เหอ ๆ   ย้ายบ้านใหม่ แต่ใจยังเหมือนกัน

เหงา ไม่เข้าใจ อิอิ

มาเด้อครับ ไผสิมายามกะดาย  หมู่บ้านศรีขรินทร์ ติดเอแบคหลังที่ 6 จากป้อมยามหน้าหมู่บ้าน ซ้ายมือครับ อิอิ

« ตอบกลับ #70 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2010, 07:30:12 PM »
ขอทำความเคารพ
เด้อคับ
อ้ายโฮห์ม

« ตอบกลับ #71 เมื่อ: พฤษภาคม 13, 2010, 08:24:28 PM »
แวะมาทักทายแล้วเด้อครับอ้าย

เป็นจั๋งได๋น้อ สบายดีบ่

น้องแวะมาแล้วเด้อครับ

« ตอบกลับ #72 เมื่อ: พฤษภาคม 15, 2010, 10:52:06 AM »
ยินดีที่ได้รู้จักนะค่ะ

« ตอบกลับ #73 เมื่อ: พฤษภาคม 15, 2010, 04:11:21 PM »
ดีคับ ยินดีที่ได้รู้จัก
น้องใหม่...ขอฝากตัวด้วยคับ

แล้วเจอกันหน้าฮ่านเด้อ
เมศร์คับ

« ตอบกลับ #74 เมื่อ: พฤษภาคม 15, 2010, 04:34:28 PM »
ดีคับ ยินดีที่ได้รู้จัก
น้องใหม่...ขอฝากตัวด้วยคับ

แล้วเจอกันหน้าฮ่านเด้อ
เมศร์คับ

ครับ ๆ ขอบคุณที่แวะมาทักทายนะครับ

ยินดีที่ได้รุ้จักเช่นกันครับ

ม่วน ๆ ครับ

« ตอบกลับ #75 เมื่อ: พฤษภาคม 21, 2010, 11:10:59 AM »

สวัสดีพี่ๆ น้องๆทุกผู้ทุกคนให้อยู่ดีมีสุข คริ คริ โดยฉะเพาะน้องโอร์ม ย้ายบ้านได้ เลขเด็จบ่ คริ คริ เอามาบอกแหน่งวดหน้าโตใด๋

« ตอบกลับ #76 เมื่อ: พฤษภาคม 21, 2010, 01:01:25 PM »

สวัสดีพี่ๆ น้องๆทุกผู้ทุกคนให้อยู่ดีมีสุข คริ คริ โดยฉะเพาะน้องโอร์ม ย้ายบ้านได้ เลขเด็จบ่ คริ คริ เอามาบอกแหน่งวดหน้าโตใด๋

บ่คันได๊ ฟัน โอ๊ะ ๆ ฝัน ครับ

แต๊หว่า คืนก่อน ฝันหว่า มีคนสิเอาเงินมาไห่ 5000 เขาบอกคิดดอกเบี้ย พิเศษจากร้อยละ 20 เป็นร้อยละ 6 พะนะ

สิคิ้วแบบได๋น้อ พี่ zzzzz ลองตีเบิ่งดู๊ครบ เผื่อสิคิ้ว จักงวด

« ตอบกลับ #77 เมื่อ: พฤษภาคม 24, 2010, 10:46:04 AM »

บ่คันได๊ ฟัน โอ๊ะ ๆ ฝัน ครับ

แต๊หว่า คืนก่อน ฝันหว่า มีคนสิเอาเงินมาไห่ 5000 เขาบอกคิดดอกเบี้ย พิเศษจากร้อยละ 20 เป็นร้อยละ 6 พะนะ

สิคิ้วแบบได๋น้อ พี่ zzzzz ลองตีเบิ่งดู๊ครบ เผื่อสิคิ้ว จักงวด

มายามอีรอบ ของวันที่24.........สิลองเสี่ยงเบิ่ง.....มันคือหลายโตแถะน้อง..50-05-00-02-20-06-60-52-25-26-62-56-56 เอ๊าเพื่อมันถืก

« ตอบกลับ #78 เมื่อ: พฤษภาคม 24, 2010, 11:28:09 AM »
อั่น พี่ zzzzz ผมหว่า เอาเงิน ที่สิไปซื้อเลขซุมนี้

ไว้ถ่ากินเข่าสา ผมหว่าหนะ  คือสิหลาย กว่าเงินที่ซื้อถืก พุ้นหล่ะครับ

หลายโต โพ๊ดดดดด เห็นหว่ากะดาย

« ตอบกลับ #79 เมื่อ: พฤษภาคม 24, 2010, 12:53:31 PM »
อั่น พี่ zzzzz ผมหว่า เอาเงิน ที่สิไปซื้อเลขซุมนี้

ไว้ถ่ากินเข่าสา ผมหว่าหนะ  คือสิหลาย กว่าเงินที่ซื้อถืก พุ้นหล่ะครับ

หลายโต โพ๊ดดดดด เห็นหว่ากะดาย

.พี่กะว่ายุน้องโอร์ม...เก็บไว้ซื้อดีวีดีแสดงสดประถมก่อนดอกสั่นหนะ.

« ตอบกลับ #80 เมื่อ: พฤษภาคม 24, 2010, 08:04:18 PM »
ขั่นพี่ zzzzz ซื้อแล้ว น้องกะยืมไรด์ แน๊เด้อครับ อิอิ

« ตอบกลับ #81 เมื่อ: พฤษภาคม 24, 2010, 10:26:10 PM »
แวะมาให้ดันค่ะ....ฮิๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

« ตอบกลับ #82 เมื่อ: พฤษภาคม 25, 2010, 08:30:58 AM »
แวะมาให้ดันค่ะ....ฮิๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

โอ๊ยเนาะ พุสาว กะดาย แวะมาดันสั่นดอก บ่แม่นแวะมาไห่ดัน 

กินเข่ายังน้อ สาวฮัก สาวแพง เวปลูกทุ่ง

« ตอบกลับ #83 เมื่อ: พฤษภาคม 25, 2010, 10:05:52 PM »
ทานแล้ค่ะ พี่jaypub ขาดแต่ คนมานั่งทานด้วยกันค่ะ ฮิๆๆๆ(หยอกเด้ออ้าย)

« ตอบกลับ #84 เมื่อ: พฤษภาคม 25, 2010, 10:54:11 PM »
ทานแล้ค่ะ พี่jaypub ขาดแต่ คนมานั่งทานด้วยกันค่ะ ฮิๆๆๆ(หยอกเด้ออ้าย)

คับ แวะมาหยอก ดุดุ แน๊เด้อ อย่าปล่อยไห่ทางบอร์ดนี้ เงียบหลาย

ไคแน๊ต๊ะยามมีพุสาว เข่ามา คนกะลั่งเข่ามานำวึ้น ๆ พลอยได๊อานิสงฆ์ นำ

« ตอบกลับ #85 เมื่อ: พฤษภาคม 26, 2010, 05:00:05 AM »
แฮ่ๆๆๆๆๆ

หัวกะมาพ้อ

ยินดีที่ได้ร้จักเด้อคับ

« ตอบกลับ #86 เมื่อ: พฤษภาคม 26, 2010, 09:50:14 AM »

น่านๆๆๆๆๆ (จังหวัดนึงทางภาคเหนือ) คักดอกสาวสารคามออกลายอีกแล้ว  อย่าเด้อออมีแฟนแล้วนั้นหน่ะสาวสารคาม (อย่าเด้อ) อย่าเด้อออออออออออออ ฟ้องคนลังคนเด๊ะ

« ตอบกลับ #87 เมื่อ: พฤษภาคม 26, 2010, 11:31:55 AM »
เป็นสมาชิกมาก็นาน แต่ไม่ค่อยได้เข้าบอร์ดเลย มัวแต่ทำงานอยู่เบื้องหลัง

เป็นลูกมือพี่บ่าววี

ตอนนี้ พี่บ่าววี อนุญาติ ให้โผล่หน้า สู่สายตาสาธารณะชนแล้ว ก็ขอรายงานตัวหน่อยครับ

ชื่อ                 :  โอห์ม

ภูมิลำเนา         :  ชัยภูมิ

ปัจจุบัน           :  หมู่บ้าน ศิขริน เอแบค หัวหมาก ครับ

ทำงาน            :  เจ้าหน้าที่ส่งเสริมการตลาด บอสัด ท็อปไลน์ ดิจิตอล ในเครือ ท็อปไลน์ ไดน์มอนท์

งานส่วนตัว       :  ออลเรนท์คาร์เซอร์วิส    Graphic ทุกชนิด

ความสนใจ       : การถ่ายภาพ และงาน Graphic

หมอลำที่ชอบ    : ก็ทุกคณะหล่ะคับ ดูได้หมด ขอให้มีลำโพง กับร้องเพลงสนุก ๆ ยกเว้นเพลงเต้ยโศก (ของใครจำม่ะได้ ม่ะชอบเพลงเดียว) ดูได้หมด เอามันส์อย่างเดียว

เกี่ยวกับตัวเองนิดหน่อย : เมาแล้วเต้น (แต่ไม่ซี่ซั่วะนะครับ ยังมีระเบียบ)

ไม่มีไรมากคับ ง่าย ๆ สบาย ๆ เจอกันม่ะไหร่ สนุกได้ทุกเมื่อคับ

ฝากด้วยนะครับ  http://busrental.hi5.com

มักแต่เมาแล้วเต้นนี่หล่ะ  คือกันๆ

« ตอบกลับ #88 เมื่อ: พฤษภาคม 26, 2010, 12:16:49 PM »

น่านๆๆๆๆๆ (จังหวัดนึงทางภาคเหนือ) คักดอกสาวสารคามออกลายอีกแล้ว  อย่าเด้อออมีแฟนแล้วนั้นหน่ะสาวสารคาม (อย่าเด้อ) อย่าเด้อออออออออออออ ฟ้องคนลังคนเด๊ะ

------หึ้ยๆๆๆๆๆๆ.......พี่เอก จังแม่นกันซี เร็วได้ใจอี่หลี่ เนาะค่ะ ชนะเลิศอี่หลี่..สุดยอดพร้อมค่ะ ฮิๆๆๆๆ----

« ตอบกลับ #89 เมื่อ: พฤษภาคม 26, 2010, 01:56:59 PM »
สวัสดีคับยินดีที่ได้รู้จักคับ

โอ้ยอ้ายฮัก อ้ายแพง น้อ

อ้ายยยยยยยยยยโอห์มมมมมมมมมมมมม

« ตอบกลับ #90 เมื่อ: พฤษภาคม 26, 2010, 06:41:06 PM »
เป็นสมาชิกมาก็นาน แต่ไม่ค่อยได้เข้าบอร์ดเลย มัวแต่ทำงานอยู่เบื้องหลัง

เป็นลูกมือพี่บ่าววี

ตอนนี้ พี่บ่าววี อนุญาติ ให้โผล่หน้า สู่สายตาสาธารณะชนแล้ว ก็ขอรายงานตัวหน่อยครับ

ชื่อ                 :  โอห์ม

ภูมิลำเนา         :  ชัยภูมิ

ปัจจุบัน           :  หมู่บ้าน ศิขริน เอแบค หัวหมาก ครับ

ทำงาน            :  เจ้าหน้าที่ส่งเสริมการตลาด บอสัด ท็อปไลน์ ดิจิตอล ในเครือ ท็อปไลน์ ไดน์มอนท์

งานส่วนตัว       :  ออลเรนท์คาร์เซอร์วิส    Graphic ทุกชนิด

ความสนใจ       : การถ่ายภาพ และงาน Graphic

หมอลำที่ชอบ    : ก็ทุกคณะหล่ะคับ ดูได้หมด ขอให้มีลำโพง กับร้องเพลงสนุก ๆ ยกเว้นเพลงเต้ยโศก (ของใครจำม่ะได้ ม่ะชอบเพลงเดียว) ดูได้หมด เอามันส์อย่างเดียว

เกี่ยวกับตัวเองนิดหน่อย : เมาแล้วเต้น (แต่ไม่ซี่ซั่วะนะครับ ยังมีระเบียบ)

ไม่มีไรมากคับ ง่าย ๆ สบาย ๆ เจอกันม่ะไหร่ สนุกได้ทุกเมื่อคับ

ฝากด้วยนะครับ  http://busrental.hi5.com

มักแต่เมาแล้วเต้นนี่หล่ะ  คือกันๆ

เป็นจั้งซี่ สุงานครับ หุหุ

« ตอบกลับ #91 เมื่อ: พฤษภาคม 26, 2010, 06:42:07 PM »

------หึ้ยๆๆๆๆๆๆ.......พี่เอก จังแม่นกันซี เร็วได้ใจอี่หลี่ เนาะค่ะ ชนะเลิศอี่หลี่..สุดยอดพร้อมค่ะ ฮิๆๆๆๆ----

สาวแอน สารคามกะดายครับ หุหุ  เด่ว มื้อหน่า สิไปกินนำดอกเด้อ   

« ตอบกลับ #92 เมื่อ: พฤษภาคม 26, 2010, 06:43:22 PM »
สวัสดีคับยินดีที่ได้รู้จักคับ

โอ้ยอ้ายฮัก อ้ายแพง น้อ

อ้ายยยยยยยยยยโอห์มมมมมมมมมมมมม

เอ๋า  มาหยังหนิ

ไป ๆ หาอาบน้ำ แล้วกะนอน ไป๊

« ตอบกลับ #93 เมื่อ: พฤษภาคม 26, 2010, 07:52:55 PM »
ป้าด ๆๆๆพี่jaypub น่ารักบ่พอ จิตรใจดีนำเนาะ ชวนมากะมา เร็วๆๆ แน่เด้อ ค่ะ 

* 69club

« ตอบกลับ #94 เมื่อ: พฤษภาคม 27, 2010, 10:57:45 AM »
มีแต่ ผู้สาวมาหยามเนาะ อิจฉาเด๊ะ

พี่เอกกะพอพี่เอก นี้ล่ะ คนหล่อเนาะ

ไผ๋ กะฮัก ไผ๋กะแพง.........

« ตอบกลับ #95 เมื่อ: พฤษภาคม 27, 2010, 11:14:57 AM »
มีแต่ ผู้สาวมาหยามเนาะ อิจฉาเด๊ะ

พี่เอกกะพอพี่เอก นี้ล่ะ คนหล่อเนาะ

บ่ปานนั้นดอกคับ ครูก้อย กะดาย

เป็นได๋ยุหล่ะ เซาหงุดหงิดกับงานหล่ะยัง

* 69club

« ตอบกลับ #96 เมื่อ: พฤษภาคม 27, 2010, 11:58:08 AM »

เป็นได๋ยุหล่ะ เซาหงุดหงิดกับงานหล่ะยัง

งานเซาแล้ว ตอนนี้ หงุดหงิดทางเพศ แทน

« ตอบกลับ #97 เมื่อ: พฤษภาคม 27, 2010, 11:59:38 AM »

งานเซาแล้ว ตอนนี้ หงุดหงิดทางเพศ แทน

มาเว้าเป็นตาคันแท้ 55555555555

« ตอบกลับ #98 เมื่อ: พฤษภาคม 27, 2010, 04:34:54 PM »

มาเว้าเป็นตาคันแท้ 55555555555

พ่อจ๋า ฟ้าวเมือบ้านเด้อ สิเฮ็ดแนวกินไว้ถ้า

« ตอบกลับ #99 เมื่อ: พฤษภาคม 27, 2010, 09:10:39 PM »
นาง(พี่) เอก ชนะเลิศ อีกแล้ว ค่ะ ฮิๆๆๆๆๆๆๆๆ 

...