รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ร่วมอวยพรวันคล้ายวันเกิด ของ เมียผู้ใหญ่บ้าน ในวันที่ 9/2/55 สาวเมืองบั้งไฟโก้

• 37 ตอบ
  • 13227 อ่าน

ขอให้มีความสุขมากมายเด้อค่ะ เฮงๆ ทุกเรื่อง มีคู่ครองเร็วๆๆเด้อค่ะ รวยๆๆๆ ค่ะ

ขอบคุณพี่สาวผู้น่ารักเสมอเด้อค่ะ
สมพรปากเด้อค่ะพี่แอน สาธุเด้อ

สุขสันต์วันเกิดเด้อจ้าค่ะ สุขภาพร่างกายเเข็งแรง โรคภัยอย่าได้มาเบียดเบียน ภยันตรายทั้งหลายอย่าได้บังเกิดมี ไปไสมาไสกะขอให้ปลอดภัย เด้อค่ะ คิดแนวใด๋กะขอให้ได้ดั่งความประสงค์ ร่ำรวยเงินทอง ของอยู่ของกินอุดมสมบูรณ์เด้อจ้าค่ะ มีความสุขหลาย ๆ จ้าาาาาาาาา

* 69club

สุขกมลเริงร่า สิ่งใด๋ปรารถนาศรัทธาท่านให้หนุนส่ง

มีชีวิตยืนยงดำรงไกลกว่าร้อยคือสาวก้อยแม่ส่งพร

มาเดิก ๆ ย่อนงานยังบ่ทันแล่วดีคับ

ขอให้เอื้อย มีความสุข สมหวัง สุขภาพแข็งแรง คิดหวังสิ่งได๋กะขอให้ได้ดังใจทุกสิ่งอัน
เงินทองมีหลายยุแล่ว กะขอให้หลาย ๆ ขึ่นไปเนาะคับ
ปีนี่กะบ่โทมกับเสาร์อาทิตย์อีกเนาะคับ กะเลยบ่ไปกินเค้กแก้มเหล่าอีกล่ะ เสียดายเด้

อ้อ ๆ ๆ ลืม ขอให้สวยขึ้น ๆ นำเด้อคับบบบบบบ เพี้ยงงงงงงงงงงงงงงงงงง

ว่าแต่ปีนี้ ยังทันถึง แซยิดแม่นบ่คับ 555

:m135: :m135: :m135:

ให้สวยๆ รวยๆ เด้อเอื้อย สุขสันต์วันเกิดครับ

ศรีศรีมื้อนี้เป็นมือสันต์วันดีเป็นวันที่ยายเมียมาเกิด พรใด๋ดีพรใด๋เลิศพรใด๋ประเสริฐให้มาโฮมอยู่นี่เด้อ รวยๆๆ มีความสุขเด้อคะ

Happy Birth Day ร่ำรวย เงินทองมีใช้บ่ขาดมือ

ขอให้มีความสุขหลายๆ เด้อครับ.. คุณอาร์

:m151:    :m151:    :m151:    :m151:    :m151:    :m151:    :m151:    :m151:     :m151:

สุขสันต์วันเกิดย้อน ย้อน ย้อนหลังเด้อคับเอื้อยเมียผู้ใหญ่บ้าน มาช้าจักหน่อยบ่ว่ากันเน่าะ ขอให้มีความสุขหลายๆคับ อย่าไข้อย่าเจ็บอย่าจนอย่าขัดสนจนใจ ขอจงประสบสุขโชคดีมีชัย ร่ำๆรวยๆ คับผม

ขอให้ แข็งแรง ร่าเริง แจ่มใส

สุวันสุคืนเลยเด้อครับ

Happy Birth Day ร่ำรวย เงินทองมีใช้บ่ขาดมือ

ขอให้มีความสุขหลายๆ เด้อครับ.. คุณอาร์

:m151:    :m151:    :m151:    :m151:    :m151:    :m151:    :m151:    :m151:     :m151:

คือรู้ชื่อเล่นลาว 55555 สันติ......อุ๊ป อิอิ

มีความสุขมากๆ นะคับ น่ารัก จริงใจดี แบบนี้ตลอดไปนะคับ

รวยๆ มีแต่สิ่งดีๆ เข้ามาในชีวิต ประสบความสำเร็จการงานนะคับ

สุขภาพแข็งแรง มีแฮงเต้ยนะคับ แม่พญาดวงเดือน

ประมวลภาพ HBD Party นะคับ สุขสันต์ๆๆ นะครับ

สุขสันต์วันเกิดเด้อจ้าค่ะ สุขภาพร่างกายเเข็งแรง โรคภัยอย่าได้มาเบียดเบียน ภยันตรายทั้งหลายอย่าได้บังเกิดมี ไปไสมาไสกะขอให้ปลอดภัย เด้อค่ะ คิดแนวใด๋กะขอให้ได้ดั่งความประสงค์ ร่ำรวยเงินทอง ของอยู่ของกินอุดมสมบูรณ์เด้อจ้าค่ะ มีความสุขหลาย ๆ จ้าาาาาาาาา

ขอบพระทัยแม่นางน้องสะใภ้หลายๆเด้อค่ะ อย่าทุกข์ อย่าโศก
หายโรคหายภัย คือกันเด้อจ้า

สุขกมลเริงร่า สิ่งใด๋ปรารถนาศรัทธาท่านให้หนุนส่ง

มีชีวิตยืนยงดำรงไกลกว่าร้อยคือสาวก้อยแม่ส่งพร

ขอบพระทัยเด็จน้อง "ใหม่ ซุมแพ" อย่างสูงจ้า

Happy Birth Day มีความสุขหลายๆ เด้อ ครับ

ขอบคุณผู้ร่วมงานวันเกิดที่น่ารัก
และขอบคุณของขวัญที่น่ารักนำเด้อจ้า

มาเดิก ๆ ย่อนงานยังบ่ทันแล่วดีคับ

ขอให้เอื้อย มีความสุข สมหวัง สุขภาพแข็งแรง คิดหวังสิ่งได๋กะขอให้ได้ดังใจทุกสิ่งอัน
เงินทองมีหลายยุแล่ว กะขอให้หลาย ๆ ขึ่นไปเนาะคับ
ปีนี่กะบ่โทมกับเสาร์อาทิตย์อีกเนาะคับ กะเลยบ่ไปกินเค้กแก้มเหล่าอีกล่ะ เสียดายเด้

อ้อ ๆ ๆ ลืม ขอให้สวยขึ้น ๆ นำเด้อคับบบบบบบ เพี้ยงงงงงงงงงงงงงงงงงง

ว่าแต่ปีนี้ ยังทันถึง แซยิดแม่นบ่คับ 555

:m135: :m135: :m135:

บ่ทันแซยิดแน่ๆค่ะ แต่ได้ครึ่งทางแล้วล่ะค่ะ
ขอบคุณคำอวบพรเด้อจ้า

ให้สวยๆ รวยๆ เด้อเอื้อย สุขสันต์วันเกิดครับ

ขอบคุณน้องเอ็มค่ะ บ่เจอกันนานแล้วเนาะ

ศรีศรีมื้อนี้เป็นมือสันต์วันดีเป็นวันที่ยายเมียมาเกิด พรใด๋ดีพรใด๋เลิศพรใด๋ประเสริฐให้มาโฮมอยู่นี่เด้อ รวยๆๆ มีความสุขเด้อคะ

ขอบคุณค่ะยาย ขอให้ได้รับพรคือกันเด้อจ้า

ขอบคุณอ้ายตาต้าเตเต้ค่ะ ใส่ไม้จัตวา ให้ซื่อหนูแหน่
คะสั่นบ่หันเด้อบ่แหม่นซื่อจะของ อิอิ

สุขสันต์วันเกิดเด้อครับพี่เมียผู้ใหญ่บ้าน  ขอให้มีความสุขหลายๆๆเด้อครับ   ร่ำๆๆรวยๆๆครับ

ขอบคุณน้องเอ็มจ้า น่ารักมากมายค่ะ

สุขสันต์วันเกิดย้อน ย้อน ย้อนหลังเด้อคับเอื้อยเมียผู้ใหญ่บ้าน มาช้าจักหน่อยบ่ว่ากันเน่าะ ขอให้มีความสุขหลายๆคับ อย่าไข้อย่าเจ็บอย่าจนอย่าขัดสนจนใจ ขอจงประสบสุขโชคดีมีชัย ร่ำๆรวยๆ คับผม

ขอบคุณค่ะน้องซอ เจอกันเมื่อคิดออดเด้อจ้า

สุขสันต์วันเกิด  เด้อหญิง  มีความสุขมากมาย 

ร่ำรวยๆๆๆๆๆๆๆค่ะ   

ขอบคุณพี่หญิงหลายๆจ้า คิดฮอดๆ

ขอให้ แข็งแรง ร่าเริง แจ่มใส

สุวันสุคืนเลยเด้อครับ

ขอบคุณอ้ายเก่งจ้าาาาาาาาาาาาาาาาาาาาา

มีความสุขมากๆ นะคับ น่ารัก จริงใจดี แบบนี้ตลอดไปนะคับ

รวยๆ มีแต่สิ่งดีๆ เข้ามาในชีวิต ประสบความสำเร็จการงานนะคับ

สุขภาพแข็งแรง มีแฮงเต้ยนะคับ แม่พญาดวงเดือน

ขอบคุณอ้ายโจจจจจจจจ สำหรับคำอวยพร ของขวัญ
และความรู้สึกดีๆที่มีให้ตลอดมาค่ะ

...