รับทำเว็บ สมุทรปราการ

เเสดงสดระเบียบวาทะศิลป์2551-2552 เฉพาะเสียงนะจ่ะ อยากได้รายงานตัวเลยยย

• 238 ตอบ
  • 49871 อ่าน

สวัสดีคับ

ขอฟังนำแหน่เด้อออ  คือสิม่วนคักคัก

ขอแหน่เด้อ  สิถ่าเด้อออ

ต้อม อุดรคับ

จะม่วนบ่ม่วนละ โหลดแล้วกะย้อนยุพุเดียว

เขาสิเลยว่าเป็นบ้า ขอบคุณหลายๆเด้อ

พูดซะเห็นภาพเลยเนาะ อิอิ ;D

จะม่วนบ่ม่วนละ โหลดแล้วกะย้อนยุพุเดียว

เขาสิเลยว่าเป็นบ้า ขอบคุณหลายๆเด้อ

พูดซะเห็นภาพเลยเนาะ อิอิ ;D

อยู่พุเดียวว่าติมาชวนเอาผมเด้อ

จั่งใด๋กะขอบพระคุนอีกจักเทื่อเด้อ

อยู่ผู้เดียวกะย้อนเอาวะสั่น

ม่วนหลายปานว่าอยู่หน้าฮ้าน

บ่มีคนตีกันพร้อม  แต่ว่า เสียงระเบิดมาแต่ใด๋วู๋

อิอิอิอิอิ

คลิปนี้อัดอยู่กระนวน แม่นบ่ออง

ตอบนำเด้อ

เเหม่นเเล้วสา 
ฟังดีๆเด้อ  ตอนช่วงเพลง บั้งไฟล้านนั่น พ่อเเจ๋วเว่าถึงอยุ่

เย้ ขอบคุณอย่างสูง มักหมอลำบ่หล่ะเด้อๆนางเดอ

อยากได้ตอนเพลงโชว์ครับ
ขอบคุณครับ

อยากได้ครับ ขอแหน่ครับ

อยากได้ตอนเพลงโชว์คับ

ขอหน่อยนะคับ

อองนำต้องแล่งมีตอนลำบ่ ถ้ามีบอกน้องส่งมา แล้วกะเอามาลง

ถามให้แน่เด้อ บ่ค่อยได้เว้ากัน

ใครมี ส่งให้หน่อยนะคับ

อยากได้อีหลี

ขอนำอีกคนแน่เด้อค่ะ
ขอบคุณล่วงหน้าสำหรับผู้มีนำ้ใจดีงาม

อยากได้ค่ะ ขอทุกตอนได้ไหมค่ะมีเท่าไหร่ขอหมดขอบคุณค่ะ

สา  บ่มีไผมีช่วงลำจักคนเลย
เพราะทางว่าเค้ามิ๊กเเค่นี่เอง  ฤดูกล่าลหน้า คือสิมิ๊กใหม่อยุ๋ดอก เฮาว่า
เดี๋ยวเอามาฝากอีก

สา  บ่มีไผมีช่วงลำจักคนเลย
เพราะทางว่าเค้ามิ๊กเเค่นี่เอง  ฤดูกล่าลหน้า คือสิมิ๊กใหม่อยุ๋ดอก เฮาว่า
เดี๋ยวเอามาฝากอีก

เสียดายเด้บัดหนิ

วันใหนไปบ้านพักก็เอาข่าวมาอัฟหน่อยเด้ออออ

ขอคุณคราบบบบบบบบบบบบ

ขอบคุณคับ...

ม่วนหลายๆๆๆ..

ขอบคุณมากๆๆนะครับ

ม่วนหลายๆๆครับ

ขอบคุณมากๆๆนะครับ

อยากได้ช่วง  เมดเล่  เพลงเร็วอะครับ

ส่งมาให้ผมนำแหน่ครับ
อยากได้คือกัน
ขอบคุณหลาย ๆ

ขอด้วยครับอยากได้นานแล้ว ขอบคุณครับ

ช่วงเดือนกันยายน ใครที่เข้าไปเล่นบ้านพักกะเก็ยรูปมาฝากกันแน่เด้อออ

อาจจะเป็นเร็วๆนี่หละ 
ข้าน้อยสิเข้าบ้านพักอ่ะ  ฝากบอกหยังไผเป็นพิเศษบ่

ลงทะเบียบด้วยครับ  ชอบระเบียบวาทะศิลป์  เหมือนกัน

ขอด้วยคับ..

ขอบคุณคับ..

เต้ยม่วนๆๆๆ

ขอนำเด้อครับ

ขอบคุณหลายๆ

วันใหนไปบ้านพักก็เอาข่าวมาอัฟหน่อยเด้ออออ

[/quote]

วันศุกหน้านี้หละสิไปบ้านพัก  ฝากบอกหยังไผเป็นพิเศษบ่หละ    เดี๋ยวจัดให้ตามคำขอเลยหละ
หิหิ   เดี๋ยวเก็บภาพมาฝากเด้อ   เล็กๆ น้อยๆ

ขอนำเด้อครับ

ขอบคุณหลายๆ

ฝากบอกหมอบอลแน่เด้อว่าอยากเห็นโตเป็นๆ
ขอบคุณครับ

วันศุกหน้านี้หละสิไปบ้านพัก  ฝากบอกหยังไผเป็นพิเศษบ่หละ    เดี๋ยวจัดให้ตามคำขอเลยหละ
หิหิ   เดี๋ยวเก็บภาพมาฝากเด้อ   เล็กๆ น้อยๆ
[/quote]

เอ๋า.. คือว่าสิไปนำกัลลล

อองจาไปวันใหน

[/quote]

อยากไปนำเด้

แต่ยังบ่ทันว่างเลย

จังใด๋กะฝากความคิดฮอดผู้ลังคนแหน่เด้อน้องสา

ฝากความคิดฮอดพี่หน่อยนำ.....

รอชมผลงานปีนี้ของระเบียบ เป็นแฟนคลับมานานแล้วปลื้มการแสดงทุกๆ อย่างสู้ให้เป็นหนึ่งนะค่ะ

อั่นซวนอ้ายเเหน่เด้อ

เดี๋ยวบ่ไห่เล่นนำเด้น้องหล่า

อยากไปเบิ่งคือกันระเบียบ

กาชาดอุบลฯพ้อกันเท้

จร้า  เเน๊น๊อน เจอกันโลดเฮา อ้ายเขมรน้อย   หิหิ
มีรูปตอนงานอั่นนั่น่บ่  งานที่ว่า  หมอลำการเมืองนั่นเเม๋  ที่จัดอยุ่  ม.อุบล  นั่น  น้องอยากเบิ่งเเม๋  เสียดายน้องบ่ได้ไปเบิ่งเสียดายเเฮง 
 กาชาดอุบลชวนหมู่มาหลาย ๆ โลดเด้ออ้าย  มาหม่วนหน้าฮ้านนำกัน รวมพลคนมักระเบียบโลดอ้าย  ได้ข่าวว่าไทรัดศาด  ม.อุบล  มักหมอลำคือหยังหนิ เเหม่นบ่  หิหิ

อยากไปนำเด้

แต่ยังบ่ทันว่างเลย

จังใด๋กะฝากความคิดฮอดผู้ลังคนแหน่เด้อน้องสา

ฝากความคิดฮอดพี่หน่อยนำ.....
[/quote]

บ่ให้ฝากกกเด้ออ มาบอกเอา อิอิ

ชอบระเบียบ...เหมือนกันคับ

รายงายตัวด้วยคน................

สาไปบ่  เเม่ยัยกอฟล่าวว่าจั่งได่

ถ่ายรูปมาฝากแน่เด้อน้องๆอยากเห็นตอนเพิ่นบ่แต่งหน้านหนา
เอามาให้เบิ่งหลายๆเด้อทั้งหัวหน้าทั้งสาวหน่อย น้องแมน น้องหยก หมอบบอล
เอาตลกพร้อมกะดีเด้อรอเบิ่งอยู่เด้อ

ถ่ายรูปมาฝากแน่เด้อน้องๆอยากเห็นตอนเพิ่นบ่แต่งหน้านหนา
เอามาให้เบิ่งหลายๆเด้อทั้งหัวหน้าทั้งสาวหน่อย น้องแมน น้องหยก หมอบบอล
เอาตลกพร้อมกะดีเด้อรอเบิ่งอยู่เด้อ

คือกันครับ ผมกะอยากเบิ่งเบื้องหลังการเฮ็ดงานของวงระเบียบฯ

ว่าก่อนที่เพิ่นสิอวดโชว์ความอลังการหน้าเวทีนี่แหมะ

เพิ่นสิพากันวุ่นวายส่ำใด๋

ใผ๋อยากเบิ่งคือผมกะยกมือขึ้นเด้อครับ

Thailand travel guide