รับทำเว็บ สมุทรปราการ

เเสดงสดระเบียบวาทะศิลป์2551-2552 เฉพาะเสียงนะจ่ะ อยากได้รายงานตัวเลยยย

• 238 ตอบ
  • 49010 อ่าน

อยากไดจ๊า ขอฟังนำแด่
มักหลายมีตอนลำเรื่องบ่อจ๊า ขอแด่ :) :) :)

ผมกะอยากได้คือกันคับบบ
ขอผมนำแหน่เด้อคับบบบ

ขอบคุณล่วงหน้าคับ

ขอผมนำแนเด้อคัฟ
มักหลายคัฟ

โดยเฉพราะดนตรี
ห่าวสู๊ดยอดด

ขอบคุณคัฟ

ขอบคุณมากมายฮับ
ช่วยสนองตัณหาได้เยอะ

ถ้าเป็นบันทึกแสดงสด อยากได้เพลง จิ๊กโก๋นำเข้า คนบ้านเดียว สาวกันตรึม ไหมไทยหัวใจเดิม บ่กล้าบอกครูฯ เปิดใจสาวแต และ มันต้องถอน ครับ 
ขอขอบคุณหลายๆ ครับ

ขอนำแนเด้อ เอื่อยๆ อ้ายๆ น้องมี เพลง สาวกันตรึม โชว์วง  ภูไทย บั้งไฟ  นอกนั้นบ่ทัน จั่งได๋กะให้น้องขอนำแนเด้อ (ขอบคุณครับ)

ขอฟังด้วยคนนะครับผม

ขอบคุรมากๆๆครับ

นำแน่ครับ nopparit_golf@hotmail.com  ขอบคุณหลายครับ

ขอบคุณหลายๆเด้อครับม่วนแฮง

ขอบคุณหลายๆคับที่เอามาให้ฟัง
มีอีกกะเอามาลงอีกเด้อคับ มักหลาย
สิถ่าเบิ่งความเคลื่อนไหวเด้อคับ ไปก่อนคับ เดวแวะมาใหม่

ขอบคุณหลายๆ ครับ ขอฟังนำแหน่ครับ

ชอบมากครับ
เพลงร้องได้
อารมณ์มากครับ

บอกเลยว่าเริด
ครับผม

ขอนำแนเด้อคับ

มักระเบียบแฮง

แล้วแสดงสดปีนี้ 53 มีไหมค่ะคุณกู้ดลัคขอหน่อยจ้าชอบมากเลย

ได้ถึงเพลงสาวกันตรึม ทะไมมันไม่จบถึงเพลงบ่ลืมกะปลื้มแล้ว

ขอๆๆนำแน่คับ
ขอบคุณครับ

ขอบคุณมากกกกกกครับ ในใจอยากได้ทั้งจังหวัดอะครับ

ขอ อุ้มลูกร้องให้ ขอบคุณแฟน จิ๊กโก๊นำเข้า  บ่ลืมอะปลื้มแล้ว แล้วกะ นักสู้หัวใจเซิ้ง แน่ครับ บ่ทันมีนำหมู่(ขอบคุณครับ)

ขอบคุณหลายๆเด้อจร้า

ม่วนหลายๆจร้า คนบ้านเฮา  อิอิ ^__^

ขอบพระคุณล่วงหน้านะครับ

สำหรับแสดงสดที่จะส่งให้

เอามาม่วนนำแนเด้อ  ขอบคุณคราฟฟ

dj_mackfanclub@hotmail.com

ขอด้วยคนนะครับ
Pooxyg@hotmail.com

ขอนำแหน่เด้อออ

อยากได้ๆๆๆๆๆๆ

ขอบคุณล่วงหน้านะคับ..อิอิ..

ขอนำแน่เด้อจร้า

ขอบคุณหลายๆๆเด้อ

ขอนำหมู่แน่คับ / ขอบคุณคับ

อยากไห้ระเบียบ มาแสดงร้อยเอ็ดอีกจัง

ขอนำเเน่เด้อพี่น้อง

ขอบคุณหลายๆ

อยากได้มานานเเล้วคับผม ส่งให้ฟังนำเเหน่เด้อคับคุณพี่ ขอบพระคุณมากเลยคับ

ขอด้วยคนครับ  deenee101@hotmail.com

:o :o :o โอ๊ะๆ ขอนำจักคนแนครับ ขอบคุณล่วงหน่าครับ :-* :-* :-*

ขอนำจักคนแนเด้อคับ
ขอบคุณคับ

ขอบคุณสำหรับผลงานของระเบียบนะครับ

ขอนำแน้เด้อคับบบ..ทุกเพลง5555

อยากได้หลายคับ รบกวนแน่เด้อคับ

Thailand travel guide