เเสดงสดระเบียบวาทะศิลป์2551-2552 เฉพาะเสียงนะจ่ะ อยากได้รายงานตัวเลยยย

• 239 ตอบ
  • 47468 อ่าน

ลำภูไท  โชวง  บั้งไฟล้าน  อุ้มท้องร้องไห้  สาวกันตรึม   โชว์เพลงเร็ว   ขอบคุณเเฟนเพลง    มะเร็งไม่มายิง    รักกันน่ะคนดี    นักสู้หัวใจเซิ่ง&จิ๊กโก๋นำเข้า  ลำนิดนึง&บ่ลืมก้อปลื้มเเล้วจร้า    จบ..
  ทางวงมิ๊กมาแค่นี้จ่ะ 

ไม่มีให้ลองฟังหรอค่ะคุน Good Luck

คันมีขอนำแหน่เด้อคับ

ผมหามาโดนแล้ว แสดงสดของระเบียบนิ

ขอนำแหน่ สิให้เอาหยังแลกกะว่ามาเด้อ อยากได้มากมาย เครื่องเสียงระเบียบสุดยอด โพสแล้วกะหายไปเลยน้อ
ถ้าได้สิส่งโตแทนน้องอ้อนไปเอานำดอก อยากได้ ๆ เฮ็ดจั่งให๋  สิเอาของประถมบันเทิงศิลป์แลกเอาดอก
น้องอ้อนฟ้าวเด้อน้องหล่า ขอเพิ่นพี่กะสิขอเพิ่น ขอขอขอ

ขอนำแหน่ สิให้เอาหยังแลกกะว่ามาเด้อ อยากได้มากมาย เครื่องเสียงระเบียบสุดยอด โพสแล้วกะหายไปเลยน้อ
ถ้าได้สิส่งโตแทนน้องอ้อนไปเอานำดอก อยากได้ ๆ เฮ็ดจั่งให๋  สิเอาของประถมบันเทิงศิลป์แลกเอาดอก
น้องอ้อนฟ้าวเด้อน้องหล่า ขอเพิ่นพี่กะสิขอเพิ่น ขอขอขอ

จั่งสั่นเลยติพี่เอก

ขอนำแนะครับ อยากได๊ โอ๊ยอยากได้ อยากได้ สิได้เอาไปฟังเสียงลองเบิ่ง เพราะว่าเครื่องเสียงดีๆ แล้วเสียงบันทึกสิเป็นจั่งใด๋ สิคือประถมกับร๊อคแปดแสนบ่

จักคนแน  คับ

อยากได้แฮงๆๆๆ

ลำภูไท  โชวง  บั้งไฟล้าน  อุ้มท้องร้องไห้  สาวกันตรึม   โชว์เพลงเร็ว   ขอบคุณเเฟนเพลง    มะเร็งไม่มายิง    รักกันน่ะคนดี    นักสู้หัวใจเซิ่ง&จิ๊กโก๋นำเข้า  ลำนิดนึง&บ่ลืมก้อปลื้มเเล้วจร้า    จบ..

อยากได้ครับ

ขอบคุนมากๆๆๆๆ

โอ๊ยเพิ่นสิให้เฮาบ่อน้อน้องอ้อน ตื่นเต้นเด๊ ขอขอขอขอแล้วกะขอ

ให้จร้า  ให้เเน่นอน  เเต่ต้องรอเเปบน่ะจ่ะ  อัพโหลดอยุ่จร้า

ขอบคุณหลายๆเด้อคับ ที่นำสิ่งดีๆมาแบ่งปัน

ขอบคุณหลายเด้อครับ
มักคักแท้
รอคอยมา
ขอบคุณอีกเทือครับ

โหลดมาฟังแล้วเด้อคับ

ม่วนหลาย ม่วนแฮง

ขอบคุณอีกเถื่อเด้อคับ

จั่งได่สิติดตามตอนต่อไปเด้อคับ

จะม่วนบ่ม่วนละ โหลดแล้วกะย้อนยุพุเดียว

เขาสิเลยว่าเป็นบ้า ขอบคุณหลายๆเด้อ

,.........

ม่วนกุ๊ป  ฟ้า

พี่น้องเอ่ย

http://www.upload-thai.com/download.php?id=669fa7af7dbd16505e9416583e2e1d6c

รักระเบียบวาทะศิลป์[/font]

ชื่อไฟล์

4.MP3
  ขนาดของไฟล์ 
  0.00 KB
  ถูกอัพโหลดเมื่อ 
  2009-07-28 02:18:27
  จำนวนครั้งที่ถูกดาวน์โหลด 
  21 ครั้ง
  ถูกดาวน์โหลดครั้งล่าสุดเมื่อ 
  2009-07-28 07:55:27
มันบอกว่า ไฟล์  บ่มี

แต่ยังัยก็ขอบคุนนะครัฟ

http://www.upload-thai.com/download.php?id=669fa7af7dbd16505e9416583e2e1d6c

รักระเบียบวาทะศิลป์[/font]

ชื่อไฟล์

4.MP3
  ขนาดของไฟล์ 
  0.00 KB
  ถูกอัพโหลดเมื่อ 
  2009-07-28 02:18:27
  จำนวนครั้งที่ถูกดาวน์โหลด 
  21 ครั้ง
  ถูกดาวน์โหลดครั้งล่าสุดเมื่อ 
  2009-07-28 07:55:27
มันบอกว่า ไฟล์  บ่มี

เหมือนกันครับ  โหลดไม่มีเลย เฉพาะไฟล์ 4 นอกนั้นได้หมดครับ

ขอบคุณนะครับ

* 69club

มีเพิ่มเติม จาก ที่เอาลงบ่คร๊า....

ขอแหน่จ้า....สิให่เฮ้ดหยัง กะบ่มาเด้อ....

ขอมีส่วนร่วม เพื่อ ขอแลกเปลี่ยน......สื่อแห่งความบันเทิงจร้า

http://th.upload.sanook.com/A0/6bdcee853d4143793c433324828284a1

เอามาฝาก เด๋วสิเอามาลงให่ฟัง อีก เด้อ.....

อยากได้เพลง

เดี๋ยวแม่ตีตาย

อยากเปลี่ยนนามสกุล

และเพลงของพี่เบลอะคับ

อยากได้มานานเเล้วคับผม ส่งให้ฟังนำเเหน่เด้อคับคุณพี่ ขอบพระคุณมากเลยคับกระผม

อยากได้เพลง...สาวม.ปลายยังอายฮัก....ช่วงลำอ่ะค่ะ...

ใครมีช่วยเอามาลงให้หน่อยนะคะ....

ขอขอบคุณ.......คุณ GoodLuck นะครับ............ที่มีน้ำใจแบ่งปัน โดยที่บ่หวัง สิ่งตอบแทน หรือบ่หวังแม้แต่ กระทู้ขอบคุณ

เพราะบางเวป (เพลงสตริง)  ที่ผมไปเล่นมา เพิ่นบอกหว่า ต้องมีคนมาขอลงซื่อ 100 กระทู้ขึ้นไป ค่อยสิเอามาลงให้

หรือหว่าต้องกดขอบคุณก่อน ค่อยสิขึ้น ลิงค์พะนะ........

กะคิดเล่น ๆ อยู่ดอกหว่า......นี้บ้อ..........น้ำใจคน (อีสาน) เฮานี่หน่อ.......หว่ะซั่น................

จั่งได๋กะขอให้ คุณ GoodLuck  เจริญ ๆ ขึ้นไปเด้อครับ....ไปเต้นหน้าฮ้าน....กะขอให้ได้หมู่กลับบ้านนำทุกงาน ๆ ......บ่ต่ำกว่าจำนวน ลิงค์ที่ส่งมา

เด้อ.................พะนะ.........

ทำโชว์เพลงเร็วและขอบคุณแฟนเพลงมะเร็งไม่มายิง

รักกันนะคนดี  นักสู้หัวใจเซิ้ง จิ๊กโก้นำเข้า และช่วงนำที่มีนิดทำมั้สลิงค์ไม่เจอครับ

ขอบคุณมากนะครับที่นำสิ่งดีๆๆของทีมงานระเบียบมาแบ่งปันให้ทุกๆคนได้ม่วนได้เต้นจนรองเท้าขาด

ขอบคุณมาก

DDD จร้า ชาวเเฟนเพลงระเบียบวาทะศิลป์ทุกคนนน่ะจ่ะ
  ที่เอามาให้ทุกท่านได้โหลดกัน ก้อไม่อยากได้อะไรตอบเเทนหรอกค่ะ   เเค่คำขอบคุณเล็ก ๆ  น้อย  ๆ  ก้อ  พอเเล้วค่ะ   ให้ทุกท่าน  ได้ฟังสนุกๆกัน  เเละติดตามชมผลงานของวงระเบียบวาทะศิลป์ ของเราไปอีกนานๆ  เเละตลอดไปค่ะ     

เเละขอขอบคุณสำหรับคำขอบคุณที่ให้มาด้วยน้ะค่ะ   

*** เเละไฟล์อาจจะไม่หมดเพียงเท่านี้น่ะคะ พอดีโทสับเเบตหมด เดี่ยวาหามาให้อีกค่ะ

ยังงัยก็ขอบคุนอีกครั้งครับ

ขอด้วยนะครับจากแฟนเพลงที่รักระเบียบ

ขอบคุณมากครับกับการบันทึกการแสดงสดระเบียบขอให้มีมาอีกเด้อคับติดตามตลอดคับ

ขอบคุณหลายๆๆๆครับ
แต่วาลิ้งค์ที่ 4 โหลดแล้วบ่มีไฟล์คับ
อัฟให้ใหม่กะดีครับ...ขอบคุณหลายๆๆๆครับ

* 69club

มีอีกบ่น้อ...มีอีกบ่น้อ.....

ขอแหน่ ขอแหน่ จร้า

อยากได้คราบ

ขอบคุนไว้ล่วงหน้าเด้อคราบ

;)อยากได้ ::) :-*ลำเรื่องประถมให้จบ

กะยังว่า :-* :'( :-[

ซอยแหน่ๆ

ขอบคุณจ้าที่นำมาฝากกัน

อยากได้คับ

ชอบระเบียบมากมายเลย

อยากได้คับชอบระเบียบมากมายเลย

มีเพิ่มเติม จาก ที่เอาลงบ่คร๊า....

ขอแหน่จ้า....สิให่เฮ้ดหยัง กะบ่มาเด้อ....

ขอมีส่วนร่วม เพื่อ ขอแลกเปลี่ยน......สื่อแห่งความบันเทิงจร้า

http://th.upload.sanook.com/A0/6bdcee853d4143793c433324828284a1

เอามาฝาก เด๋วสิเอามาลงให่ฟัง อีก เด้อ.....

ว๊ายๆ...ตายแล้ว สาวขี้ดื้อ เอามาให้ฟังอีกแล้ว

ขอบคุงหลายเด้อจ๊า.........

สาธุเด้อคนใจบุญทั้งหลาย
ที่ให่ทานคนยาก
ขาดหมอลำบ่ได้
อิๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

Thailand travel guide