รับทำเว็บ สมุทรปราการ

รวมภาพการแสดงคณะ ไหมไทย ใจตะวัน ฤดูกาลปี 2558-2559 @ สภ.สำโรงใต้ จ.สมุทรปราการ

• 101 ตอบ
  • 69263 อ่าน

รวมภาพการแสดงคณะ ไหมไทย หัวใจศิลป์  ฤดูกาลปี 2554-2555 --> หน้าที่ 1 - 2

รวมภาพการแสดงคณะ ไหมไทย หัวใจศิลป์  ฤดูกาลปี 2558-2559 --> หน้าที่ 2 - ปัจจุบัน

ก่อนสิเลิกหมอลำเต้ยลา คนตีกันใส่ เลยจบจ้อย ตบท้ายด้วยการแล่นหนีลูกปืนครับ

หมอลำกะม่วนอยู่ครับ คนหลายขนาด

แดนเซอร์ผมนับได้นะครับ ออกมาหมดทุกคน ผู้ชาย 22 ผู้หญิง 20

ก็ถือว่าน้อยอยู่ครับ สำหรับหมอลำวงใหญ่ แต่ชุดก็สวย OK ครับ

เมื้อคืนนี้ เป็นตาย้านอีหลีครับ มีแต่วัยรุ่น แล้วกะตีกัน ประมาณ 2 เทื่อ

เทื่อแรกด้านหลังหมอลำบ่หยุด เทื่อสุดท้าย ก่อนเลิก ตบท้ายด้วยการยิงปืน

แดนเซอร์ผมนับได้นะครับ ออกมาหมดทุกคน ผู้ชาย 22 ผู้หญิง 20

ก็ถือว่าน้อยอยู่ครับ สำหรับหมอลำวงใหญ่ แต่ชุดก็สวย OK ครับ

แต่ละคนไปดู  นับจำนวนแดนเซอร์ ออกมาไม่เท่ากัน 55555 ไม่รู้ว่าใครถูก

แต่ละคนไปดู  นับจำนวนแดนเซอร์ ออกมาไม่เท่ากัน 55555 ไม่รู้ว่าใครถูก

ฟันเฟิร์มนำกับอ้ายต้าร์ ครับผม...

โดยรวม ผมว่าโอเชครับ ผ่านมาตรฐานของเจ้าของอยู่ มีการพัฒนาในทุก ทุกด้านครับผม...

การแสดงแบบนี้กับองค์ประกอบอื่นๆ โอเช ถ้าจะให้ดีใส่ใจเรื่องรายละเอียดต่างๆ อีกนิด โดยเฉพาะชุดนักแสดง เอาให้เป๊ะกว่านี้ จะดีมาก มาก ครับผม

แนวไผ แนวมันเนาะ อย่างเบิ่งแบบนี้กะต้อง ไหมไทย ใจตะวัน ที่เดียวถ่อนั้น ความมันส์ เกินพิกัด

* 69club

ในทวิตเตอร์ บอกว่า

"คอนเสริตที่ปากซอยลาซาลหรือแบริ่งนี้ล่ะ  มีระเบิดค่ะ"

เด๋วหามาให้เบิ่งก่อน

* 69club

มาแล้ว มาแล้ว

js100radio js100

00.30น.วัยรุ่นทะเลาะกันในงานคอนเสริ์ตไหมไทยใจตะวัน

ปากซ.ลาซาล ถ.สุขุมวิท มีเสียงระเบิดดัง2ครั้ง

เจ็บเล็กน้อย1คนเป็นชาย/สน.บางนา

00.30น.วัยรุ่นทะเลาะกันในงานคอนเสริ์ตไหมไทยใจตะวัน

ปากซ.ลาซาล ถ.สุขุมวิท มีเสียงระเบิดดัง2ครั้ง

เจ็บเล็กน้อย1คนเป็นชาย/สน.บางนา

ดีที่ไม่ได้ไป เหอๆๆ

รูปแบบการแสดงของคณะ ไหมไทย ใจตะวัน ฤดูกาลปี 2554-2555

01. โชว์ศิลปะการแสดงต่อสู้มวยไทย
02. เพลงกรุงเทพมหานคร อมรรัตนโกสินทร์
03. ลำเกิ่นทำนองขอนแก่น ต่อด้วยเพลงมนต์เพลงลูกอิสาน
04. เพลงบักหล่าลูกกก --> ศร สินชัย
05. เพลงน่าดู
06. เพลงสเป็คโดนใจ
07. เพลงแมงมุม --> หลิว อาจารียา
08. เพลงสิงห์คะนองลำ --> มนต์แคน ไหมไทย
09. เพลงเมาเหล้าเพราะสาวแอน
10. เพลงนักร้องบ้านนอก --> พุ่มพวง ดวงจันทร์
11. ตลกช่วงที่ 1 ผู้บ่าวแย่งสาวแอน
12. เพลงกลับบ้านกันบ่ --> ไผ่ พงศธร
13. ตลกช่วงที่ 2
14. เพลงแผ่นดินอิสาน --> ไหมไทย ใจตะวัน
15. เพลงเก็บใจไว้ถ่าอ้ายได้บ่ --> ไหมไทย ใจตะวัน
16. เพลงไหมไทยคนเดิม --> ไหมไทย ใจตะวัน
17. เพลงวันเวลาฆ่าความคิดถึงบ่ตาย --> ไหมไทย ใจตะวัน
18. เพลงเสียงครวญของน้ำค้าง --> ไหมไทย ใจตะวัน
19. เพลงดาวมีไว้เบิ่ง --> ไหมไทย ใจตะวัน
20. เพลงปลาแดก --> ไหมไทย ใจตะวัน
21. เพลงแม่นแฟนอ้ายบ่น้อ --> ไหมไทย ใจตะวัน
22. เพลงน้องมากับคำว่าใช่--> ไหมไทย ใจตะวัน
23. เพลงเหนื่อยจังอยากฟังเสียง --> ไหมไทย ใจตะวัน
24. เพลงคนน่าฮักอกหักบ่คือ --> ไหมไทย ใจตะวัน
25. เพลงจิ๊กโก๋หาเกิบ --> ไหมไทย ใจตะวัน
26. เพลงอย่ายอมแพ้ --> ไหมไทย ใจตะวัน
27. เพลงแยกทางเพราะห่างเหิน --> ไหมไทย ใจตะวัน
28. เพลงความจำเรื่องเจ้า --> ไหมไทย ใจตะวัน
29. เพลงคนอ่อนไหวกำลังใจสำคัญที่สุด --> ไหมไทย ใจตะวัน
30. เพลงคิดฮอดสาวฟังลำ --> ไหมไทย ใจตะวัน
31. เพลงจดจำคำนี้ --> ไหมไทย ใจตะวัน
32. เพลงฮักเกินห้ามใจ --> ไหมไทย ใจตะวัน
33. เพลงฝนตกในทะเล --> รัชนก
34. เพลงกอดอ้ายทางใจ --> ดาหรา ธัญญาพร
35. เพลงอย่าลืมคนคอย --> ดาหรา ธัญญาพร
36. เพลงเสียงลำแทนใจ
37. ตลกช่วงที่ 3 ชิงแชมป์หมอลำซิ่งสารคาม-กาฬสินธุ์
38. เพลงกลัวที่ไหน
39. เพลงTo Much So Much Very Much  --> เบิร์ด ธงไชย
40. เพลงแวมไพร์
41. เพลงกุหลายแดง (เต้ยลา) --> สมจิตร บ่อทอง
42. เพลงคนชุมแพ ชุมพล ชุมพวง (เต้ยลา) --> ลูกแพร ไหมไทย
43. เพลงแม่ฮ้างมหาเสน่ห์ (เต้ยลา) --> ลูกแพร ไหมไทย
44. เพลง ? คนตีกันก่อน ดาหราร้องเพลงอิหยังกบ่รู้ครับ (เต้ยลา)
45. เพลงสรรเสริญพระบารมี --> สุดท้ายแล่นหลบลูกปืน

*ปล.การแสดงเริ่มก่อนไปไม่ทัน บางเพลงผมไม่รู้จักถ้าบอกชื่อเพลงผิดพลาดขออภัยด้วยครับ

บ่แม่นละเบิดจ้าน้องก้อย พี่ได้ยินเสืยงอยู่กำลังออกมาคนเยอะมากเพิ่นว่าเสียงปืนกับก้อนหินขว้างใส่กันกลางถนน บู้คัก 555+++

อ้ายเอย มันเป็นเรื่องปกติไปแล้ว ผมว่า บ่อนใด๋คนเบิ่งหลายๆ คนเต้นหลายๆ หมอลำเล่นถืกใจหลายๆ พากันออกแสงหลายๆ มันกะย่อมมีการกระทบกระทั่งกันบ้าง

แล้วอยู่ที่ว่า เมื่อมีเหตุการณ์ขึ้นแล้วสิยอมหรือบ่ยอม ถ้ายอมกะขอโทษขอโพยกัน หย่าวต่อ ถ้าบ่ยอม กะหน่ำใส่กันเป็นเรื่องธรรมดา

ตอนที่เสียงอิสานผมมาเล่นบ่อนนี้ ทางในทีม สห.เอาอยู่ หมอลำเลิกออกมาทางนอก เกือบกลับบ้านบ่ได้ ใส่กันอยู่ใต้สถานีรถไฟฟ้าเลย

มื่อนี่อีกมื่อ บางบอน คนเบิ่งหลายแน่นอน แล้วสุเทื่อ กะตีกันตลอด เสียงอิสานผม หว่างวันที่ 4 กะมียิงกันอยู่ทางนอก หมอลำจั่งได้เลิก แล้วกะตีกันสุปี...บ่อนนี้

แต่บรรยากาศการเบิ่งหมอลำ สุดยอดครับ พากันม่วนตั้งแต่เพลงแรก ยันเพลงสุดท้ายกั๊ก เป็นหนึ่งในสถานที่ที่ควรไปเบิ่งหมอ

เฮาคนมักม่วน กะรู้อยู่แล้วว่าเหตุการณ์แบบนี้มันอาจจะเกิดขึ้นได้ทุกงาน มันกะอยู่ที่โตเฮาเองถ้ามักที่จะม่วน กะต้องหมั่นดูแลเจ้าของ

อย่างเมื่อคนผมฉายเดี่ยว แต่ไปแบบบ่มีย่าน พอเบิ่งไป ประเมินสถาณการณ์แล้ว ดูทรงๆ มันบ่คือ กะต้องถอย

แล้วกะเป็นจริงตามคาด แต่เฮา สบายบรื๊อ ฮอดบ้านนั่งโพสรูปพอแฮงแล้ว เหอะ เหอะ

อ้ายเอย มันเป็นเรื่องปกติไปแล้ว ผมว่า บ่อนใด๋คนเบิ่งหลายๆ คนเต้นหลายๆ หมอลำเล่นถืกใจหลายๆ พากันออกแสงหลายๆ มันกะย่อมมีการกระทบกระทั่งกันบ้าง

แล้วอยู่ที่ว่า เมื่อมีเหตุการณ์ขึ้นแล้วสิยอมหรือบ่ยอม ถ้ายอมกะขอโทษขอโพยกัน หย่าวต่อ ถ้าบ่ยอม กะหน่ำใส่กันเป็นเรื่องธรรมดา

ตอนที่เสียงอิสานผมมาเล่นบ่อนนี้ ทางในทีม สห.เอาอยู่ หมอลำเลิกออกมาทางนอก เกือบกลับบ้านบ่ได้ ใส่กันอยู่ใต้สถานีรถไฟฟ้าเลย

มื่อนี่อีกมื่อ บางบอน คนเบิ่งหลายแน่นอน แล้วสุเทื่อ กะตีกันตลอด เสียงอิสานผม หว่างวันที่ 4 กะมียิงกันอยู่ทางนอก หมอลำจั่งได้เลิก แล้วกะตีกันสุปี...บ่อนนี้

แต่บรรยากาศการเบิ่งหมอลำ สุดยอดครับ พากันม่วนตั้งแต่เพลงแรก ยันเพลงสุดท้ายกั๊ก เป็นหนึ่งในสถานที่ที่ควรไปเบิ่งหมอ

เฮาคนมักม่วน กะรู้อยู่แล้วว่าเหตุการณ์แบบนี้มันอาจจะเกิดขึ้นได้ทุกงาน มันกะอยู่ที่โตเฮาเองถ้ามักที่จะม่วน กะต้องหมั่นดูแลเจ้าของ

อย่างเมื่อคนผมฉายเดี่ยว แต่ไปแบบบ่มีย่าน พอเบิ่งไป ประเมินสถาณการณ์แล้ว ดูทรงๆ มันบ่คือ กะต้องถอย

แล้วกะเป็นจริงตามคาด แต่เฮา สบายบรื๊อ ฮอดบ้านนั่งโพสรูปพอแฮงแล้ว เหอะ เหอะ

บ้านพี่บ่จ้างหมอลำกะเรื่องนี้หละครับ เลยอดเบิ่งเลย เซ็งหลายครับ

หาเบิ่งแต่ไกลๆเอาครับ หมอลำบ่มีงานกะย้อนพวกนี้หละครับ

* 69club

บ่แม่นละเบิดจ้าน้องก้อย พี่ได้ยินเสืยงอยู่กำลังออกมาคนเยอะมากเพิ่นว่าเสียงปืนกับก้อนหินขว้างใส่กันกลางถนน บู้คัก 555+++

อันนี้ ว่าตาม Twitter ที่เขาลงค่ะ

ก้อยก๊อบมาจากของ Twitter ของ js100radio js100

เห็นข่าวสารการอัพเดทกะตกใจนิดๆๆ

เพิ่นอัพเดทตอนประมาณตีสามค่ะ พอดีตื่นพอดี

เห็นแล้วกะว่าสิโพสต์ ค้านเปิดคอมเลย เอายามเซ้า

* 69club

ได้เบิ่งไหมไทย ใน กทม.สองเทื่อ

สุดยอดของวัยรุ่น

ตีกันเป็นตาหน่าย

เป้นตะหน่าย พวกก่อการร้ายในงานหมอลำ
จั่งซี้ต้อให้ตำรวจสากลมาจับไปตัด...แล้วขังคุก อิอิ

รูปแบบการแสดงของคณะ ไหมไทย ใจตะวัน ฤดูกาลปี 2554-2555
01. โชว์ศิลปะการแสดงต่อสู้มวยไทย
02. เพลงกรุงเทพมหานคร อมรรัตนโกสินทร์
03. ลำเกิ่นทำนองขอนแก่น ต่อด้วยเพลงมนต์เพลงลูกอิสาน
04. เพลงบักหล่าลูกกก --> ศร สินชัย
05. เพลงน่าดู
06. เพลงสเป็คโดนใจ
07. เพลงแมงมุม --> หลิว อาจารียา
08. เพลงสิงห์คะนองลำ --> มนต์แคน ไหมไทย
09. เพลงเมาเหล้าเพราะสาวแอน
10. เพลงนักร้องบ้านนอก --> พุ่มพวง ดวงจันทร์
11. ตลกช่วงที่ 1 ผู้บ่าวแย่งสาวแอน
12. เพลงกลับบ้านกันบ่ --> ไผ่ พงศธร
13. ตลกช่วงที่ 2
14. เพลงแผ่นดินอิสาน --> ไหมไทย ใจตะวัน
15. เพลงเก็บใจไว้ถ่าอ้ายได้บ่ --> ไหมไทย ใจตะวัน
16. เพลงไหมไทยคนเดิม --> ไหมไทย ใจตะวัน
17. เพลงวันเวลาฆ่าความคิดถึงบ่ตาย --> ไหมไทย ใจตะวัน
18. เพลงเสียงครวญของน้ำค้าง --> ไหมไทย ใจตะวัน
19. เพลงดาวมีไว้เบิ่ง --> ไหมไทย ใจตะวัน
20. เพลงปลาแดก --> ไหมไทย ใจตะวัน
21. เพลงแม่นแฟนอ้ายบ่น้อ --> ไหมไทย ใจตะวัน
22. เพลงน้องมากับคำว่าใช่--> ไหมไทย ใจตะวัน
23. เพลงเหนื่อยจังอยากฟังเสียง --> ไหมไทย ใจตะวัน
24. เพลงคนน่าฮักอกหักบ่คือ --> ไหมไทย ใจตะวัน
25. เพลงจิ๊กโก๋หาเกิบ --> ไหมไทย ใจตะวัน
26. เพลงอย่ายอมแพ้ --> ไหมไทย ใจตะวัน
27. เพลงแยกทางเพราะห่างเหิน --> ไหมไทย ใจตะวัน
28. เพลงความจำเรื่องเจ้า --> ไหมไทย ใจตะวัน
29. เพลงคนอ่อนไหวกำลังใจสำคัญที่สุด --> ไหมไทย ใจตะวัน
30. เพลงคิดฮอดสาวฟังลำ --> ไหมไทย ใจตะวัน
31. เพลงจดจำคำนี้ --> ไหมไทย ใจตะวัน
32. เพลงฮักเกินห้ามใจ --> ไหมไทย ใจตะวัน
33. เพลงฝนตกในทะเล --> รัชนก
34. เพลงกอดอ้ายทางใจ --> ดาหรา ธัญญาพร
35. เพลงอย่าลืมคนคอย --> ดาหรา ธัญญาพร
36. เพลงเสียงลำแทนใจ
37. ตลกช่วงที่ 3 ชิงแชมป์หมอลำซิ่งสารคาม-กาฬสินธุ์
38. เพลงกลัวที่ไหน
39. เพลงTo Much So Much Very Much  --> เบิร์ด ธงไชย
40. เพลงแวมไพร์
41. เพลงกุหลายแดง (เต้ยลา) --> สมจิตร บ่อทอง
42. เพลงคนชุมแพ ชุมพล ชุมพวง (เต้ยลา) --> ลูกแพร ไหมไทย
43. เพลงแม่ฮ้างมหาเสน่ห์ (เต้ยลา) --> ลูกแพร ไหมไทย
44. เพลง ? คนตีกันก่อน ดาหราร้องเพลงอิหยังกบ่รู้ครับ (เต้ยลา)
45. เพลงสรรเสริญพระบารมี --> สุดท้ายแล่นหลบลูกปืน

ปล.การแสดงเริ่มก่อนไปไม่ทัน บางเพลงผมไม่รู้จักถ้าบอกชื่อเพลงผิดพลาดขออภัยด้วยครับ

สนุกมาก ๆๆๆ แบบดูคอนเสริ์ตบ่เจอบรรยากาศแบบนี้โดนมาแล้ว ร้องเพลงไปพร้อมศิลป์ ม่วนโคตรๆๆ  แต่ช่วงแรกบ่ต่อเนื่อง

ปานใด่เว้าดู๋หลาย ..   ไหมไทยออกมาแล้ว โอ้ .สุดยอด. :m129: :m129: :m129: :m129: :m129: :m129:

รวมภาพการแสดงคณะ ไหมไทย ใจตะวัน ฤดูกาลปี 2554-2555 @ ปากซอยลาซาล สุขุมวิท105 กทม

บ่แม่นระเบิดครับ จากผมที่อยู่ในเหตุการณืเลย คือเสียงปืนครับ เมื่อคืนหน้าเวที่ เลือดอาบตัวเลยครับ จากเสื้อขาวเป็นแดงเต็มตัวเลย และออกมาข้างนอกกะดึกขวดใส่กัน ไปมา สุดท้ายจบที่เสียงปืน 2 นัด มีทั้งรถ รพ. ปอเตกตึงเต็มครับ

อั๊ยยะ เห็นเจ้าของอยู่ในรูปนำใด๋นิ 5555 มีรูปกับเขา ด้วยเว๊ยเฮ๊ย เหอะ เหอะ

มื้อนั้นผมกะไปคับ ม่วนหลายคับ แต่มองหาพี่ต้าร์บ่เจอ  เจอแต่พี่ nee แต่บ่กล้าไปทักพี่เขาคับ  แล้วกะพี่น้องไทเวปเฮาคับจองหน้าเวทีเลยคับ   ขอบอกว่า120บาทกะบ่เสียดายเงินคับ  คุ้มค่าที่รอคอยไหมไทยแบบเต็มวงเข้ามาแสดงในกรุงเทพคับ

อั๊ยยะ เห็นเจ้าของอยู่ในรูปนำใด๋นิ 5555 มีรูปกับเขา ด้วยเว๊ยเฮ๊ย เหอะ เหอะ

พี่เหลียวเห็นแฟตแม็บๆๆๆ อยู่ครับ แต่หาน้องมงบ่พ้อ

ทั้งสายตาสั้นบ่ได้เอาแว่นไป.. ยืนถ่ายรูปอยู่ทางได๋น้อครับ
:m086:

พี่เหลียวเห็นแฟตแม็บๆๆๆ อยู่ครับ แต่หาน้องมงบ่พ้อ

ทั้งสายตาสั้นบ่ได้เอาแว่นไป.. ยืนถ่ายรูปอยู่ทางได๋น้อครับ

นั่นเด้อ้ายต้าร์ แนมเบิ่งดีๆ รูปที่อ้ายถ่ายมา ผมกะยืนถ่ายรูปอยู่ฮั๊นเด้ แนมเห็นบ่...555

ผมถามพี่นีอยู่ว่าอ้ายมาบ่ พี่นีบอกว่ามา แต่บ่รู้คือกันว่าอยู่ทางใด๋ ส่วนผมกับเอื้อยนี อยู่ริงไซต์ ชิดติดขอบเวทีเลยครับ

ปล.ใบ้ให้ ลำโพงขวาครับผม

นั่นเด้อ้ายต้าร์ แนมเบิ่งดีๆ รูปที่อ้ายถ่ายมา ผมกะยืนถ่ายรูปอยู่ฮั๊นเด้ แนมเห็นบ่...555

ผมถามพี่นีอยู่ว่าอ้ายมาบ่ พี่นีบอกว่ามา แต่บ่รู้คือกันว่าอยู่ทางใด๋ ส่วนผมกับเอื้อยนี อยู่ริงไซต์ ชิดติดขอบเวทีเลยครับ

พี่ใส่มวกสีดำแม่นบ่คับ

ทีแรกพี่นั้งยุข้างในรั้ว แล้วพี่นีมาเรียกให้ไปนั้งริงไซต์แม่นบ่คับ

ทีแรกพี่นั้งยุข้างในรั้ว แล้วพี่นีมาเรียกให้ไปนั้งริงไซต์แม่นบ่คับ

บ่แม่นครับพี่น้อง ที่แรกนั่งข้างรั้ว แล้วกะย้ายไปนั่งทางในนถแม่นอยู่ แต่พี่นีบ่ได้เอิ้น ไปเจอพี่นีทางในครับ

ตอนแรกกะบ่เห็นดอก คาแต่สนใจถ่ายรูป แชะ แชะ บาดพี่นีเอิ้นจั่งใด้เห็น เหอะ เหอะ

ชอบที่สุดคือเเครื่องเสียง ระบบเสียงสุดยอดมาก เบสหนักได้ใจอีหลีครับ

เสียดายน้อบ่ได้เห็นโต๋เป็นๆของ kittichai (อ้ายบ่แม้นพระเอก)

เสียดายน้อบ่ได้เห็นโต๋เป็นๆของ kittichai (อ้ายบ่แม้นพระเอก)

บ่ต้องเสียดายคับ 28 ม.ค ยุไกล้ๆโรงงานผมเลยคับ(เด่นชัย)@ ส.ภ.อ สำโรงใต้   พี่ต้าร์ไปบ่คับ

บ่ต้องเสียดายคับ 28 ม.ค ยุไกล้ๆโรงงานผมเลยคับ(เด่นชัย)@ ส.ภ.อ สำโรงใต้   พี่ต้าร์ไปบ่คับ

เสียดายน้อครับ 28 กับ 29 มีแผนไปเบิ่งหมอลำทางขอนแก่นแล้ว

เอาไว้โอกาสหน้าเด้อครับ พ้อกันแน่นอน โต๋เฮ็ดงานอยู่ Isuzu บ่ครับ

http://www.luktungmohlum.com/t/23335

เสียดายน้อครับ 28 กับ 29 มีแผนไปเบิ่งหมอลำทางขอนแก่นแล้ว

เอาไว้โอกาสหน้าเด้อครับ พ้อกันแน่นอน โต๋เฮ็ดงานอยู่ Isuzu บ่ครับ

http://www.luktungmohlum.com/t/23335

แม่นแล้วคับพี่ เสียดายจังไม่ด้ายเจอพี่ต้าร์โตเป็นๆเลย

ถ้าเป็นไปได้ก็บุญเดือน6 บ้านธาตุ อ.เพ็ญ อุดร(รุ่งทิวา)เจอผมได้นะคับ

ถ้าเป็นไปได้ก็บุญเดือน6 บ้านธาตุ อ.เพ็ญ อุดร(รุ่งทิวา)เจอผมได้นะคับ

อยากไปอยู่ครับ.. แต่ไกลโพด

ว่าแต่ทางอุดร ตีกันคือทางขอนแก่นบ่น้อครับ

มื้อนั้นผมกะไปคับ ม่วนหลายคับ แต่มองหาพี่ต้าร์บ่เจอ  เจอแต่พี่ nee แต่บ่กล้าไปทักพี่เขาคับ  แล้วกะพี่น้องไทเวปเฮาคับจองหน้าเวทีเลยคับ   ขอบอกว่า120บาทกะบ่เสียดายเงินคับ  คุ้มค่าที่รอคอยไหมไทยแบบเต็มวงเข้ามาแสดงในกรุงเทพคับ

มาทักทายกันแหน่ เด้อ  อย่าเล่นโตหลายมีหมู่หลายยามเบิ่งคอนเสริต์มันจั่งม่วน..

* 69club

พี่กะบ่ได้อยู่เหตุการณ์ค่ะ

พี่เว้าตาม ทวิตเตอร์ ของ จส.ร้อยค่ะ

บ่แม่นระเบิดครับ จากผมที่อยู่ในเหตุการณืเลย คือเสียงปืนครับ เมื่อคืนหน้าเวที่ เลือดอาบตัวเลยครับ จากเสื้อขาวเป็นแดงเต็มตัวเลย และออกมาข้างนอกกะดึกขวดใส่กัน ไปมา สุดท้ายจบที่เสียงปืน 2 นัด มีทั้งรถ รพ. ปอเตกตึงเต็มครับ
[/size][/color]

คนอีหยัง ย่านกล้องฮู้จั่งชี้ มอมเหล้าขาวให้เข็ดเลย แล้วลักถ่ายรูปตอนเมาดีบ่น้องม้ง

อิจฉาไทยเพิ่นได้เบิ่งหมอลำเด้ จั่งแม่นเพิ่นได้ม่วนกัน เจ้าของยากแต่งาน.... :m147: :m147: :m147:

มาทักทายกันแหน่ เด้อ  อย่าเล่นโตหลายมีหมู่หลายยามเบิ่งคอนเสริต์มันจั่งม่วน..
บ่ได้เล่นโตคับ เอาเป็นงานหน้าแล้วกันคับสิได้เมานำกันนะคับ

อยากไปอยู่ครับ.. แต่ไกลโพด

ว่าแต่ทางอุดร ตีกันคือทางขอนแก่นบ่น้อครับ

กะมีคือกันแต่บ่รุนแรงคับ  ปีนี้ได้ระเบียบกับรุ่งทิวาคับ2คืนติดเลย(มาเด้อๆ)ชวนหมู่มาหลายๆ

พ้อกันอีกรอบครับ สำหรับชาว กทม. ม่วนๆนำกัน

14 กุมภาพันธุ์ 2555 แก่นนครบันเทิงศิลป์ แสดงที่ ตลาดสุขสวัสดิ์ สามแยกบางบอน เขตบางบอน กรุงเทพฯ
15 กุมภาพันธุ์ 2555 แก่นนครบันเทิงศิลป์ แสดงที่ หน้าหมู่บ้านเอื้ออาทร เคหะร่มเกล้า เขตลาดกระบัง กรุงเทพฯ
16 กุมภาพันธุ์ 2555 แก่นนครบันเทิงศิลป์ แสดงที่ นิคมลาดกระบัง เขตลาดกระบัง กรุงเทพฯ
17 กุมภาพันธุ์ 2555 แก่นนครบันเทิงศิลป์ แสดงที่ วัดอุทัยธาราม RCA เขตห้วยขวาง กรุงเทพฯ
18 กุมภาพันธุ์ 2555 แก่นนครบันเทิงศิลป์ แสดงที่ หน้าหมู่บ้านเสรี ซ.อ่อนนุช กรุงเทพฯ
19 กุมภาพันธุ์ 2555 แก่นนครบันเทิงศิลป์ แสดงที่ ตลาดปัฐวิกรณ์ เขตมีนบุรี กรุงเทพฯ

/t/18822.msg387333#msg387333

พ้อกันอีกรอบครับ สำหรับชาว กทม. ม่วนๆนำกัน

14 กุมภาพันธุ์ 2555 แก่นนครบันเทิงศิลป์ แสดงที่ ตลาดสุขสวัสดิ์ สามแยกบางบอน เขตบางบอน กรุงเทพฯ
15 กุมภาพันธุ์ 2555 แก่นนครบันเทิงศิลป์ แสดงที่ หน้าหมู่บ้านเอื้ออาทร เคหะร่มเกล้า เขตลาดกระบัง กรุงเทพฯ
16 กุมภาพันธุ์ 2555 แก่นนครบันเทิงศิลป์ แสดงที่ นิคมลาดกระบัง เขตลาดกระบัง กรุงเทพฯ
17 กุมภาพันธุ์ 2555 แก่นนครบันเทิงศิลป์ แสดงที่ วัดอุทัยธาราม RCA เขตห้วยขวาง กรุงเทพฯ
18 กุมภาพันธุ์ 2555 แก่นนครบันเทิงศิลป์ แสดงที่ หน้าหมู่บ้านเสรี ซ.อ่อนนุช กรุงเทพฯ
19 กุมภาพันธุ์ 2555 แก่นนครบันเทิงศิลป์ แสดงที่ ตลาดปัฐวิกรณ์ เขตมีนบุรี กรุงเทพฯ

/t/18822.msg387333#msg387333

บ่ไกล้จักม่องเลยคับ  เดือนมีนากะขึ้นมาอีกติคับ

ตาย่านอยู่  แต่

ข้อดีคือ จะได้รู้ว่า ความเร็วของฝีเท้าเรา

ดีแค่ไหน อิอิอิ  แมนบ่หญิง   ................. 

เป้นตะหน่าย พวกก่อการร้ายในงานหมอลำ
จั่งซี้ต้อให้ตำรวจสากลมาจับไปตัด...แล้วขังคุก อิอิ

ว๊าย  หน้าหวาน ๆ คือโหดแท้หญิง

ฉันสิขออุทธรณ์  ค่ะ

บ่ให้ตัดเด็ดขาด........เสียดายแหมหญิงแซด   

หรือเธอ บ่เสียดายจ๊ะ ?  อิอิอิ............

ไฟสวยดีค่ะ  เครื่องเสียงไม่ต้องพูดถึง

ใส่วิกไป บ่กล้ายางกลายหน้าตู้กะแล้วกันล่ะอีแตงน่ะ.............

อิจฉาไทยเพิ่นได้เบิ่งหมอลำเด้ จั่งแม่นเพิ่นได้ม่วนกัน เจ้าของยากแต่งาน.... :m147: :m147: :m147:

มาเลยครับพี่ยุทธ ม่วนๆ นำกันครับ กทม.ใกล้ๆสระบุรีแค่ 100 กม.เองครับ

แต่ผมยังไปเบิ่งสาวน้อยอยู่สระบุรีเลย

คนอีหยัง ย่านกล้องฮู้จั่งชี้ มอมเหล้าขาวให้เข็ดเลย แล้วลักถ่ายรูปตอนเมาดีบ่น้องม้ง

เหอะ เหอะ ขั้นงานใด๋มีรูปผมโผล่มา แสดงว่างานนั้นเริ่มที่สิได้ที่แล้ว

แต่ถ้าอยู่ในอาการปกติ บ่เห็นผมในภาพถ่ายแน้นอน ของแสลงเป็นตาย่านคือหยังนิ เหอะ เหอะ

เหอะ เหอะ ขั้นงานใด๋มีรูปผมโผล่มา แสดงว่างานนั้นเริ่มที่สิได้ที่แล้ว

แต่ถ้าอยู่ในอาการปกติ บ่เห็นผมในภาพถ่ายแน้นอน ของแสลงเป็นตาย่านคือหยังนิ เหอะ เหอะ

บ่เชื่อดอก อิๆๆๆ

Thailand travel guide