รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ภาพบัวผัน+ศรีจันทร์และศิลปินรับเชิญ บ้านดอนยาว ต.เมืองโดน อ.ประทาย โคราชค่า

• 14 ตอบ
  • 14713 อ่าน

งานฟรีค่ะ ของวัดป่าบ้านดอนยาว  ม่วนสุด ๆ ตอนนี้แตงปวดขาทันเซาอยู่  เชิญเบิ่งค่า...

คอนเสิร์ตช่วงแรกค่ะ

ทีม วิ่ง 5x100  ค่ะ  อิอิอิ

คุณบัวผันจะออกแล้วค่ะ

ลำซิ่งสาว บัวผัน ทังโส มาแล้วค่า........

คุณศรีจันทร์  มาแล้วจร้า

ภาพบ่ชัดปานใด๋ กล้องราคาถูก อย่าว่ากันเด้อค่ะ แต่เต็มใจให้พี่ น้อง เพื่อน เวปได้เบิ่งกันค่ะ อิอิอิ

ศิลปินรับเชิญ คุณพ่อรุ่งโรจน์ เพชรธงชัยค่ะ

พี่พร อภิรดี จากวง สาวน้อยเพชรบ้านแพงค่ะ

บ่ทันได้เซาเมือยค่ะ กลับฮอดบ้าน ตี 4 ตื่นมาเฮ้ดงาน เกือบขเจ้า ขีดเส้นแดงลัดกะเทย

อิอิอิ   ภาพยังอีกอยู่ค่า เดี๋ยวสิมาอัพอีกนะคะ มื่อนี่เมือก่อนเด้อ ล๊า ล่า  ..................

มาอัพต่อค่ะ ศิลปินท่านต่อไป คุณเดือนเพ็ญ  อำนวยพรค่า  เสียงดีบ่มีตก....

ภาพหลังเวทีค่ะ

หลังเวทีกับศิลปินค่ะ

น้องโน่ เคยเต้นกับลำซิ่ง รุ่งทิวา หลานย่าโมค่ะ ถ่ายกับหัวหน้าวง อิอิอิ

พระนาง จาก สาวน้อยเพชรบ้านแพง

ลำซิ่งสาว รุ่งทิวา หลานย่าโม คนบ้านเดียวกันค่ะ หากินพ้อกัน อิอิอิ

จะเลิกแล้วค่ะ หมอลำเลิก ตีสามนี่ล่ะค่ะ  

เบิดแล้วจ้า  งานนี้ขอบคุณน้องโน่ มาก ๆ ที่นำพาคณะกะเทย ไป โดด + เด้า + เปื่อย 
ขนาดถืกต่อตอด (ย้อนใส่เสื้อกันหนาวบ่สลัดก่อน) ก่อนออกจากบ้าน ยังสปิริตพาเอื้อย ๆ ไปม่วนกันค่ะ   .............
ขอบคุณทุก ๆ ท่านที่เข้ามาชมค่ะ  หมอลำใหญ่ มีคนเอามาลงหลายแล้ว แตงกะเลยขอเอาลำซิ่งนี่ล่ะเนาะค่ะ ปีใหม่ 3 งานรวด
ขั่นบ่เปื่อยคัก กะสิเก็บภาพมาฝากกันค่ะ .............. เจอกันใหม่งานหน้านะคะ........

ขอบคุณภาพงามๆนะ ครับโดยเฉพาะ เห็นเพื่อน รุ่งทิวา หลานย่าโม  ปล ฝากคำไปหาหน่อยนะ ครับเพื่อนที่ชื่อ กิ๊ ยังคิดถึงอยู่เสมอ เด้อ

เป็นตาม่วนเนาะครับ มีแต่นักร้องหมอลำอีสานบ้านเฮาทั้งนั้นเลย ขึ้นรับเชิญ

...