รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ไผคึดฮอด อ้ายขวัญชัย มะเสน กะมาฟังเพลงเพิ่น ให้เซาคึดฮอดซามเปิดวงเด้อครับ

• 74 ตอบ
  • 26338 อ่าน

คิดฮอดเด้
ผุ้บ่าวเสียงใส
ขวัญชัย  มะแสง
มื้อได่สิได้ไปเบิ่ง
อยากไปเด้

พี่ขวัญชัย  มาอยู่วงนี้แล้วเหรอ???

เพลงเพราะมากๆค่ะทุกเพลงเลยขอบคุณมากนะคะที่มีสิ่งดีๆอย่างนี้มาแบ่งปัน

* mix

เข้ามาฟังอีกเทือกะม่วนคือเก่า  เสียงดีขนาดน้อ คุณขวัญชัย  บ่มีผลงานชุดใหม่ออกมาให้อุดหนุนเบาะจ้า 

มวนหลายคับ

มักทุกเพลงเรยคับ

แต่มักที่สุดกะ ชมรมคนช้ำ นี่และคับ

เสียงเพลงเหงาๆๆฝากไป สู้อ้อมใจของคนขี้ตั๋ว

ชอบอ้ายขวัญชัย  พระเอกตลอดกาล

เย้ๆๆๆ
ซิได้เบิ่งผุบ่าวขวัญชัยแล้ว
ดีใจหลาย
สิ้นเดือนนี้

ถึงแฟน ๆ อ้ายขวัญชัยเด้อครับ

มีข่าวดีมาบอกกันอีกแล้วครับ....ตอนนี้อ้ายขวัญชัยเพิ่นกำลัง

ใส่เสียงในห้องอัดครับ...อีกบ่โดนกะคือสิเห็นเพิ่นออกอัลบัมใหม่มาให้ฟัง

เสียดายแต่เพิ่นบ่มีสปอนเซอร์อุดหนุนคือนักร้องเพิ่นอื่น

มีแต่แฟน ๆ หมอลำที่ให้การต้อนรับเพิ่นเป็นอย่างดี....

จั่งใด๋กะขอบคุณแฟน ๆ หมอลำแทนอ้ายขวัญชัยอีกเทื่อเด้อครับ

ขอบคุณนะคร้าฟ  ฟังแล้ว ม่วนทุกเพลงเลยครับ

* 69club

ได้ข่าวพี่ขวัญ อำลาฮ้านหนึ่งในสยามไปอยู่ นำรัตนศิลป์

นี้จักเป็นความจริงหรือว่าบ่

คันเป็นความจริงกะน่าเสียดาย บุคลากรเก่งๆ ของหนึ่งในสยามอีหลี

จั่งใด๋เป็นกำลังใจให้สู้ต่อไปเด้อค่ะ.................

ได้ข่าวพี่ขวัญ อำลาฮ้านหนึ่งในสยามไปอยู่ นำรัตนศิลป์

นี้จักเป็นความจริงหรือว่าบ่

คันเป็นความจริงกะน่าเสียดาย บุคลากรเก่งๆ ของหนึ่งในสยามอีหลี

จั่งใด๋เป็นกำลังใจให้สู้ต่อไปเด้อค่ะ.................

คงสิแม่น มั้งครับ เพราะผมกะยังบ่ได้ถามทางวง เพิ่น แต่กะสิไปอีหลีมั้งครับ ปีหน้า พระเอกคนใหม่ คงสิมีมาแน่หล่ะครับ
คั่นเพิ่นออกไปอีหลีกะด่าย

บ่ทราบว่าปีนี้เพิ่นยังอยู่หนึ่งในสยามคือเก่าบ่น้อครับ

บ่ทราบว่าปีนี้เพิ่นยังอยู่หนึ่งในสยามคือเก่าบ่น้อครับ

บ่ได้อยู่แล้วครับ เพิ่นไปสังกัด รัตนศิลป์ครับผม

ขอบคุณมากนะคะที่นำมาฝาก

ม่วนๆๆๆๆ จริงๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

คนหยังร้องเพลงกะเพราะ ลำกะเพราะ

...