รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ร่วมอวยพรวันคล้ายวันเกิด น้องต้าร์ User "ต้าหลี่" 11 กันยายน 2554 ม่วนๆ คับ

• 79 ตอบ
  • 16269 อ่าน

อวยพรให้น้องต้าร์ หรือ น้องตาหลี่ คนดังทางบอร์ดแชท ของเวปเฮา

มีความสุขนะคับ คิดสิ่งใดสมปราถนาทุกประการ สุขภาพแข็งแรง

มีเงินทองไหลมาเทมานะครับ ประสบความสำเร็จ

มีคนรักหลายๆ ตลอดไป

ในวันคล้ายวันเกิดนะคับบบบ

บรรยากาศการฉลองวันคล้ายวันเกิดคับ

"ช่วงเป่าเทียน"

YouTube

บรรยากาศการฉลองวันเกิดเด้อครับ

สมาชิกเวปทุกคน น่ารักมากๆ คับ

ขอให้น้องต้ามีความสุขหลายๆๆเด้อ ร่ำๆๆรวยๆๆมีเงินทองใช้ตลอดไป สุขภาพแข็งแรง การงานเจริญรุ่งเรือง หมานๆๆ มีความสุขตลอดไปจ้า

สุขสันต์วันเกิดเด้อจ้าค่ะอ้าย สุขภาพร่างกายเเข็งแรง โรคภัยอย่าได้มาเบียดเบียน ภยันตรายทั้งหลายอย่าได้บังเกิดมี ไปไสมาไสกะขอให้ปลอดภัย เด้อค่ะ คิดแนวใด๋กะขอให้ได้ดั่งความประสงค์ ร่ำรวยเงินทอง ของอยู่ของกินอุดมสมบูรณ์เด้อจ้าค่ะ มีความสุขหลาย ๆ เด้อค่ะ

ขอให้มีความสุขหลายๆ  เด้อครับ สุขภาพกาย สุขภาพใจ แข็งแรงสมบูรณ์ หน้าที่การงานดี มั่นคงและก้าวหน้า สุขสันต์วันเกิดครับผม

ปล. ฝากน้องนกอวยพรให้วันจริงแล้ว ลืมโพสอวยพรทางนี้   :m048:

ขอให้สิ่งดีๆๆ  ที่เฮ็ดที่ทำซุมื่อนี่   ส่งผลให้ หน้าที่การงาน   เจริญรุ่งเรืองเด้อ  ... ขอให้เจอเนื้อคู่ไวๆๆ   เงินทองมีหลายบ่มีหม่องฝากไว่ กะส่งมาไห่ทางพี่ยืมแหน่เด้อ 555

ขอให้สุขภาพแข็งแรง

อย่ามีโรคภัยไข้เจ็บ เบียดเบียน  เด้อครับ

ให้อยู่ดีมีแฮงเด้อ รวยๆ รวยแล้วกะมาเลี้ยงเหล้าทาง กทม. แหน่เด้อ มาเลี้ยงเหล้าเด้อ บ่แม่นมานอนหลับได๋ 55555555555

อวยพรให้น้องต้าร์ หรือ น้องตาหลี่ คนดังทางบอร์ดแชท ของเวปเฮา

มีความสุขนะคับ คิดสิ่งใดสมปราถนาทุกประการ สุขภาพแข็งแรง

มีเงินทองไหลมาเทมานะครับ ประสบความสำเร็จ

มีคนรักหลายๆ ตลอดไป

ในวันคล้ายวันเกิดนะคับบบบ

ขอบคุณพี่โจอย่างมากมายนะครับ
เป็นพี่ชายที่น่ารักมากกก
ขอบคุณจากใจเลยครับผม

สุขสันต์วันเกิด   มีความสุขหล้ายหลายเด้อ

สมปรารถนาบิดทุกอย่าง  อย่าเจ็บ  อย่าจน

ตลอดปีและตลอดไปเด้อ  น้องต้า

ขอบคุณเอื้อยเษม หลาย ๆ เด้อคับ
เอื้อยกะคือกันเด้อคับ
สุขสมหวังในทุก ๆ สิ่งอย่างคับผม

ขอให้น้องต้ามีความสุขหลายๆๆเด้อ ร่ำๆๆรวยๆๆมีเงินทองใช้ตลอดไป สุขภาพแข็งแรง การงานเจริญรุ่งเรือง หมานๆๆ มีความสุขตลอดไปจ้า

ขอบคุณพี่โจ หลาย ๆ เด้อคับ ขอบคุณสำหรับทุก ๆ สิ่ง ทุกอย่าง คับผม

สุขสันต์วันเกิดเด้อจ้าค่ะอ้าย สุขภาพร่างกายเเข็งแรง โรคภัยอย่าได้มาเบียดเบียน ภยันตรายทั้งหลายอย่าได้บังเกิดมี ไปไสมาไสกะขอให้ปลอดภัย เด้อค่ะ คิดแนวใด๋กะขอให้ได้ดั่งความประสงค์ ร่ำรวยเงินทอง ของอยู่ของกินอุดมสมบูรณ์เด้อจ้าค่ะ มีความสุขหลาย ๆ เด้อค่ะ

ขอบคุณจ้าาาาาาาาผุสาว แฟนเผิ่น อิอิ
แม่นางกะคือกันเด้อคับ รักษาสุขภาพนำเด้อ

ขอให้มีความสุขหลายๆ  เด้อครับ สุขภาพกาย สุขภาพใจ แข็งแรงสมบูรณ์ หน้าที่การงานดี มั่นคงและก้าวหน้า สุขสันต์วันเกิดครับผม

ปล. ฝากน้องนกอวยพรให้วันจริงแล้ว ลืมโพสอวยพรทางนี้   :m048:

ขอบคุณอ้ายบ่าววี หลาย ๆ ครับ มื่อนั่นได้คำอวยพรจาก อ้ายบ่าวที่ฝากน้องนกมาก่อนหมู่เลยล่ะครับ

ขอให้สิ่งดีๆๆ  ที่เฮ็ดที่ทำซุมื่อนี่   ส่งผลให้ หน้าที่การงาน   เจริญรุ่งเรืองเด้อ  ... ขอให้เจอเนื้อคู่ไวๆๆ   เงินทองมีหลายบ่มีหม่องฝากไว่ กะส่งมาไห่ทางพี่ยืมแหน่เด้อ 555

ขอบคุณหลาย ๆ คับ พ่อบักแมค
อวยพรอันได๋มากะขอให้พรนั่นกลับคืนเด้อคับ

ขอให้สุขภาพแข็งแรง

อย่ามีโรคภัยไข้เจ็บ เบียดเบียน  เด้อครับ

ขอบคุณพี่เก่ง ครับ
ขอให้พี่เก่ง สุขภาพแข็งแรง น่ารัก ๆ จั่งซี้ตลอดไปคือกันครับ

ให้อยู่ดีมีแฮงเด้อ รวยๆ รวยแล้วกะมาเลี้ยงเหล้าทาง กทม. แหน่เด้อ มาเลี้ยงเหล้าเด้อ บ่แม่นมานอนหลับได๋ 55555555555

ขอบคุณอ้ายเอ็มคับ
ว่าสิเคียดดดดดดดดดดดดดไห่
แต่บ่เคียดแล่วล่ะ
เอาใหม่ ๆ เด้อคับ เอาใหม่ นัดดวลกันใหม่ แต่ขอเป็นเดือนหน่าก่อนเด้อคับ
เดือนนี่เบิดโปรแล่วครับ อิอิ

หย่าวสุดๆ

เพื่อนๆ พี่ๆ น้องๆ เต้ยคักๆ ครับ

อยากบอกครับ

ขอขอบคุณ พี่น้อง ๆ ที่รักทุก ๆ คน เด้อครับ ที่มาม่วนมาซื่นนำกัน
บอกได้เลยว่า บรรยากาศ กับการจัดงานแบบนี่ บ่ได้เกิดกับต้ามาหลายปีแล่ว
ตั้งแต่เริ่มทำงานมาคับ ทุกปีกะผ่าน  ๆ ใส่บาตรตอนเซ่า ได้คำอวยพรจาก พ่อ แม่ พี่น้อง
เพื่อน ๆ แค่นี้กะคิดหว่าหลายแล่ว
มาปีนี่ เหอ เหอ อยากบอกว่าดีใจหลาย ๆ ครับ
ขอบคุณบ่าววี ที่เฮ็ดเว็บนี่ขึ้นมา เฮ็ดไห่ต้าได้พบ พี่ ๆ น้อง ๆ ที่น่ารักหลาย ๆ คน
สุดท้ายอยากบอกว่า ฮักเว็บนี่ และ ฮัก พี่ ๆ น้อง ๆ ทุกคนเด้อค้าบบบบบบ
 :m152: :m152: :m152: :m107: :m107: :m107:

ปล. ที่มาตอบซ่า บ่แม่นหยังคับ  ว่าสิตอบตั้งแต่มื่อคืนแล่ว แต่ปรากฎว่าหลับตั้งแต่ สี่ทุ่มค้าบบ
เหมื่อยแฮง

ฝากถามคับ
อันนี่แม่น เปิดโต เบา ๆ แม่นบ่คับหนิ
ถ่าฟังคำตอบเด้อคับบบบ อิอิ

ขอขอบคุณ พี่โจอี้ ครับ

สำหรับภาพบรรยากาศ และ คลิบม่วน ๆ
อยากบอกว่า พี่โจอี้น่ารักมากมายครับ

อีกนิด ครับ
มื่อนั่นได้พ้อน้องแอน ชญาดา
เพลง โทรดู๋หลายอ้ายอย่าหว่า
สิบอกว่า น่าฮักหลายย ครับ อิอิ

และอีกอย่างครับ

งานฉลองวันเกิดปีนี่ เฮ็ดไห่ต้าได้ฮุ้ว่าาาาา
อย่าสิกินเค้ก กับเหล่า คับบบบ
น๊อกแบบบ่รู้โต เลยยยครับบบบบบ

แม่นบ่ล่ะ หือ หืออออออ หือต้าอ่อนเองงง 5555
 :m097: :m097: :m097:

...