รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ลืมแนะนำโตครับบ่าวต๋องเมืองชัยภูมิครับเพิ่งบ้าเบิ่งหมอลำมักระเบียบแฮงคัก

• 10 ตอบ
  • 1899 อ่าน

ไผ๋มีข่าวคราวระเบียบวาทะศิลปืมาแสดงแถวกทม.บอกกันแน่เด้อพี่น้อง
สิได้นำไปให้กำลังใจครับ

* 69club

ชัยภูมิ สมนามมีปรางค์กู่งามเป็นมิ่งขวัญเมือง  ชัยภูมิชื่อประเทือง สืบเนื่องกันมานาน

ยินดีต้อนรับบ่าวต๋อง หลานพ่อแล คือกันกะสาวขี้ดื้อเด้อจ้า.....

ขอให้บ่าวต๋อง ทอ่งเวป ลูกทุ่งหมอลำ อย่างมีความสุขจ้า

มีข้อมูล ข่าวสาร ความเคลื่อนไหว อิหยัง กะแจ้งข่าวแฟนหมอลำ นำเด้อจ้า

ยามไปเบิ่งหมอลำกะซวน สาวขี้ดื้อแหน่เด้อ...สิได้..ไปม่วนนำกัน

ยินดีที่ได้รุจักนะคะ มีภาพ- ข่าวความเคลื่อนไหวของทีมงาน
มีอะไรดีๆกะพบปะกันที่บอร์ดระเบียบเด้อออ

ดีที่ได้รู้จักคราฟฟพี่ต๋อง

เหงพี่หมอบอลผูดถึงบ่อยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ยินดีต้อนรับครับ ขอให้มีความสุขกับการฟังลำเด้อครับ

ย้อนสาวขี้ดื้อนั้นละครับเพิ่นให้อิเมล์เลยได้เว้ากับพี่หมอ
เพิ่นบ่ถือโตเลยครับเว่านำบาดได่หัวบาดนั้นคือจั่งสาวขี้ดื้อเว่านั้นละครับ
แต่กะบ่กล้าโทรหาดุย้านเพิ่นเฮ็ดงานครับ
แต่โทรหาบาดได๋กะโทรกลับทกครั้งงนะครับ
ๆงก้อฝากระเบียบวาทะศิลป์ไว้ด้วยนะคครับพี่น้องงงงงงงงงงงงง

* 69club

ย้อนสาวขี้ดื้อนั้นละครับเพิ่นให้อิเมล์เลยได้เว้ากับพี่หมอ
เพิ่นบ่ถือโตเลยครับเว่านำบาดได่หัวบาดนั้นคือจั่งสาวขี้ดื้อเว่านั้นละครับ
แต่กะบ่กล้าโทรหาดุย้านเพิ่นเฮ็ดงานครับ
แต่โทรหาบาดได๋กะโทรกลับทกครั้งงนะครับ
ๆงก้อฝากระเบียบวาทะศิลป์ไว้ด้วยนะคครับพี่น้องงงงงงงงงงงงง

สาวขี้ดื้อบอกแร้วจร้า.....ว่าพี่หมอเป็นกันเอง เฮฮา ตามประสา หมอม่วน

สาวขี้ดื้อกะบ่ได้โทรหาจักเทื่อดอก.....ย้อนว่า...พี่หมอยากเวียก

มีข่าวคราวเรื่องหมอลำกะมาเว่าสู่กันฟังแน่เด้อครับ

ยินดีต้อนรับ บ่าวต๋อง คนบ้านเดียวกัน หลานพ่อแล คับ

เด่ว ถ้ามีงานใน กทม จะบอกนะครับ ผมเองก็ไปแทบทุกงาน

ยิ่งแถวคลองตัน กับ หมู่บ้านนักกีฬา อยู่ใกล้  เลยไปบ่อย แต่อย่าว่าเลย บางปู ก็ไปมาแย้ววว

ไว้ม่วนนำกันนะครับ

ยินดีต้อนรับเด้อครับ

ขอให้มีความสุขกับเว็บลูกทุ่งหมอลำเด้อครับ

จั๋งได๋กะทักทายกันแน่เด้อครับ

...