รับทำเว็บ สมุทรปราการ

จำกันได้บ่คับ..น้องเหมย เพ็ญนภา อดีต นางเอกน้อย ระเบียบ

• 27 ตอบ
  • 12605 อ่าน

จำกันได้บ่คับ..น้องเหมย  เพ็ญนภา  อดีต นางเอกน้อย ระเบียบ  แต่ตอนนี้เป็นลำซิ่งแล้วคับ มีแสดงสดพร้อมเด้อคับ

ตอนอยู่ระเบียบคับ

น้องแต้ว น้องเหมย

a0105 a0105 a0105 มักแฮงครับบบบบบบบบ เอื้อยดอกเหมยยยยยยย  เพิ่นเต้ยได่สุดยอดอิหลี !!!^^

หัวแต่ฮู้เด้นิ่ครับ ว่าเพิ่นกะเคยอยุ่ระเบียบ
!!! a024 a024 a024

* 69club

ป๊าดดดดดดดดดดดดดดด

บ่รู้มาก่อนเด๊ะหนิ ว่าเพิ่นอยู่ ระเบียบมาก่อน

การแสดงวงเพิ่นโอเคเลยค่ะ

แต่ว่า หน้าเวทีบ่ทันได้เคยฟังค่ะ

เคยแต่ได้ยินทาง Mp3 แล้วกะเปิดทางวิทยุ

ของเวป คุมื้อค่ะ

a0105 a0105 a0105 มักแฮงครับบบบบบบบบ เอื้อยดอกเหมยยยยยยย  เพิ่นเต้ยได่สุดยอดอิหลี !!!^^

หัวแต่ฮู้เด้นิ่ครับ ว่าเพิ่นกะเคยอยุ่ระเบียบ

สุดยอดคับลีลาลำซิ่งได้ใจอิหลี

บ่รู้มาก่อนเด๊ะหนิ ว่าเพิ่นอยู่ ระเบียบมาก่อน

แต่ว่า หน้าเวทีบ่ทันได้เคยฟังค่ะ

เคยแต่ได้ยินทาง Mp3 แล้วกะเปิดทางวิทยุ

ที่ร้องเดี๋ยวแม่ตีตายเด้ก้อย..ก่อนที่หมวยสิร้องต่อ  ลำเป็นกุมารคู่แมน  ก่อนอ้ายขวัญสิออก

เต้ยอดีตรักริมโขง จำได้ยัง

จำได้ยุเพิ่จร้า...ตอนนอยู่ระเบียบน่ะเพิ่นกะเต้นกะร้องเก่งอยู่แล้ว...น่ารักตั๊วน้องเหมยน่ะ

* 69club

ที่ร้องเดี๋ยวแม่ตีตายเด้ก้อย..ก่อนที่หมวยสิร้องต่อ  ลำเป็นกุมารคู่แมน  ก่อนอ้ายขวัญสิออก

เต้ยอดีตรักริมโขง จำได้ยัง

จำได้ลางๆๆๆๆๆๆๆๆๆ อ่ะ

คือสิแม่นคนในคลิปนี้เนาะ

ปาดดดด น้องเหมยยังน่ารักคือเก่าเลยเนาะ

..มาให้กำลังใจดอกเหมยคับ
 ปล.แสงออร่า ออกจนแสบตา อิอิ

จำได้ยุเพิ่จร้า...ตอนนอยู่ระเบียบน่ะเพิ่นกะเต้นกะร้องเก่งอยู่แล้ว...น่ารักตั๊วน้องเหมยน่ะ

คับ  น่ารักดี บ้าๆ ป่วงๆ อิอิ

คือสิแม่นคนในคลิปนี้เนาะ

แม่นแล้วคับภูกต้องที่สุดคับ

ปาดดดด น้องเหมยยังน่ารักคือเก่าเลยเนาะ

ต้องบอกว่าน่าฮักกว่าเก่าจังสิถืก....เนอะ

..มาให้กำลังใจดอกเหมยคับ
 ปล.แสงออร่า ออกจนแสบตา อิอิ

กำลังแปล่งสะพรั้งเลยคับ

สุดยอดเลยน้องต้อม
มักแล้ววะสาวเหมย อิอิ

ออออออออ เล็ฏจำได้แระ  คนนี้นี่เองงงงงง

สุดยอดเลยน้องต้อม
มักแล้ววะสาวเหมย อิอิ

มักๆคือกันคับ...เปนตาได้ร่วมงานกันบ่อ้าย..อิอิ

ออออออออ เล็ฏจำได้แระ  คนนี้นี่เองงงงงง

คับ..เปนกำลังใจให่น้องแน๊เด้อคับ

คับ..เปนกำลังใจให่น้องแน๊เด้อคับ

ได้เลยอ้าย ต้อมมมมมมมมมมมมมมมมมมมม a088 a088 a088 a088 a088 a088 a088 a088

เป็นตายุดอกต้อม แล้วน้องเหมยเป็นคนจังหวัดได๋ละ

ป้าดๆๆๆๆสุดยอดเลยครับ

a044เอ้ามาเป็นลำซิ่งแล้วติต้อมผู่งามกว่าเก่าตั๋วนิ a088

a044เอ้ามาเป็นลำซิ่งแล้วติต้อมผู่งามกว่าเก่าตั๋วนิ a088

คับ  สาวดอกเหมย  เพ็ญนภา  ...สาวลำซิ่งราศีจับสุดๆเลย

คับ  สาวดอกเหมย  เพ็ญนภา  ...สาวลำซิ่งราศีจับสุดๆเลย
a080จั่งสั้นกะหั่ยร้องเขาสู้ๆๆๆเด้อดังระเบิดไปเลยทีมงานเฮา a048

...