รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ฝากข้อความถึงผู้ดูแลบอร์ดพิณแคน (พี่โสภาพรรณราย) ม่วนๆ

• 107 ตอบ
  • 36670 อ่าน

แว่บเข้ามาดูเรื่อยๆ อยู่   แต่บ่ได้ตอบ

ตอนนี้กำลังเครียดกับงาน  ยังฮักคือเก่าเด้อทุกคน

พี่โส หายไปไส เง่ียบแท้ๆ ครับ

อิจฉานะจะบอกให้...รับไม่ได้ภาพนี้...อิอิอิอิ a037
แว่บเข้ามาดูเรื่อยๆ อยู่   แต่บ่ได้ตอบ

ตอนนี้กำลังเครียดกับงาน  ยังฮักคือเก่าเด้อทุกคน

พี่หวาหว่า ไม่มีไรหรอก แค่แซววนะครับ

พี่โส หายไปไส เง่ียบแท้ๆ ครับ

อิจฉานะจะบอกให้...รับไม่ได้ภาพนี้...อิอิอิอิ a037
แว่บเข้ามาดูเรื่อยๆ อยู่   แต่บ่ได้ตอบ

ตอนนี้กำลังเครียดกับงาน  ยังฮักคือเก่าเด้อทุกคน

พี่หวาหว่า ไม่มีไรหรอก แค่แซววนะครับ

หว่าหวามาสิกล้าหือ..อิอิ  ตอนนี้คุณเธอกำลังเริงร่าขับรถไปดูหมอลำน้องใหม่เมืองชุมแพ ที่พนมดงรัก สุรินทร์

เสียดายคุณพี่ลางานไม่ได้เลยบ่ได้ไปด้วย

ถ้า ว่าง กะฟ้าวมาตอบกันแหน่เด้อคับ

โพ๊ด..โพดเดะยายหว่าหวานี่

บัดลูกกะให่นอนเกือกขี้ตมอยู่ เจ้าของกะเริงร่าสุดฤทธิ์

แฮงได้อีก

อันนี้กะเบา ๆ สวยสมวัย..อิอิ

1 มกรา 55 เจอกันอยู่กุมภวาปีเด้อน้องแอน...เตรียมโตให่พร้อมเด้อ

โพ๊ด..โพดเดะยายหว่าหวานี่

บัดลูกกะให่นอนเกือกขี้ตมอยู่ เจ้าของกะเริงร่าสุดฤทธิ์

แฮงได้อีก

ก๊ากๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ความเหมือนที่บ่แตกต่าง...(หัวล้าน)

ความเหมือนที่บ่แตกต่าง...(หัวล้าน)

เอ้าๆๆๆๆๆๆ ก๊ากๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

เอ้าๆๆๆๆๆๆ ก๊ากๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ฤดูกาลหน้าไม่อยากจะนึก.... a080

พี่ครับเอาคิวงานของพิณแคนฯมาบอกแน่ครับขอบคุนครับผม

พี่ฟาร์มาดูรัตนะศิลป์กับพี่แอน น้องอิมขอนำก้นนำเด้อครับพี่

พี่ฟาร์มาดูรัตนะศิลป์กับพี่แอน น้องอิมขอนำก้นนำเด้อครับพี่

บุ้ยๆๆๆๆๆ ไปมาๆๆ แต่ ขอให้มาเป็นระยะ กะดีใจแล้วค่ะ ลูกดีเจอิมของแม่แอน ค่ะ

มาดาม ฟาร์ คนหล่อของมาดาม.....มื้อนี้มาเอากลอนลำ แล้วเด้อค่ะ....

มาดาม ฟาร์ คนหล่อของมาดาม.....มื้อนี้มาเอากลอนลำ แล้วเด้อค่ะ....

ขอบคุณเด้อน้องแอน....เอาใจซ่อยอยู่เด้อให่เสียงดี ๆ คือร้องเพลงเด้อ

เปิดวงมาพุ่นหล่ะ สิได้ไปเจอกันหน้าฮ่าน...กทม.-อีสาน  บ่ไกลดอก..อิอิ

ขอบคุณเด้อน้องแอน....เอาใจซ่อยอยู่เด้อให่เสียงดี ๆ คือร้องเพลงเด้อ

เปิดวงมาพุ่นหล่ะ สิได้ไปเจอกันหน้าฮ่าน...กทม.-อีสาน  บ่ไกลดอก..อิอิ

อะป้าดๆๆๆๆๆๆ กทม-ขอนแก่น นี้เบาๆๆ แม่นบ่ค่ะ มาดามฟาร์ ใช้ได้ผ่านค่ะ อิๆๆ

คุณพี่ใกล้สิเป็นปลาส้ม ปลาน้อย แล่วน้องโจสำหรับมื่อเปิดวงรัตตะนั่น เทิงเปื่อยเทิงเมื่อย

คุณพี่ใกล้สิเป็นปลาส้ม ปลาน้อย แล่วน้องโจสำหรับมื่อเปิดวงรัตตะนั่น เทิงเปื่อยเทิงเมื่อย

แต่ม่วนคักๆ เนาะครับ

ใจเย็นๆๆ เด้อรูป นะเดี๋ยวจัดให้ค่ะ

ประกาศ  ขณะนี้  พี่โส  กำลังหนีน้ำ ที่บริษัท อยู่ ครับ   น้ำก้อนใหญ่กำลงมาแว้วๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ประกาศ  ขณะนี้  พี่โส  กำลังหนีน้ำ ที่บริษัท อยู่ ครับ   น้ำก้อนใหญ่กำลงมาแว้วๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

เอ้าๆๆๆ ให้แอนไปช่อย ขนของบ่ค่ะพี่โส ขาๆๆๆๆ

เอ้าๆๆๆ ให้แอนไปช่อย ขนของบ่ค่ะพี่โส ขาๆๆๆๆ

เมื่อย ๆๆๆๆๆๆๆ หลาย ๆ น้อง ๆ เอ๋ย ขนของหนีน้ำท่วม 

น้องแอนเอารูปพระเอกหลังเวทีมาให้เบิ่งแหน่เมื่อยหลายเร๊วๆๆๆๆ

เมื่อย ๆๆๆๆๆๆๆ หลาย ๆ น้อง ๆ เอ๋ย ขนของหนีน้ำท่วม 

น้องแอนเอารูปพระเอกหลังเวทีมาให้เบิ่งแหน่เมื่อยหลายเร๊วๆๆๆๆ

หึ้ยๆๆๆๆๆ ใจเย็นๆๆเด้อค่ะ ตอนนี้ งง กับรูปแล้วค่ะ อิๆๆๆ

บ่มีไผ๋โพสต์ คุณพี่จะโพสต์ เอง...อิอิ

ขอบคุณน้อง sordong แห่งบอร์ดรัตตะที่เอื้อเฟื้อภาพเด้อ

ขอบคุณเด้อน้องแอนสำหรับค่ำคืนที่สุดยอด

งวดหน้าสิเตรียมซุด หละเครื่องสำอางไปนำ

เที่ยวนี้ฟ้าวโพด..อิอิ

ขอบคุณเด้อน้องแอนสำหรับค่ำคืนที่สุดยอด

งวดหน้าสิเตรียมซุด หละเครื่องสำอางไปนำ

เที่ยวนี้ฟ้าวโพด..อิอิ

บ่ต้องเอามาดอกของแอนหลายโพด ค่ะ อิๆๆๆๆ

บ่มีไผ๋โพสต์ คุณพี่จะโพสต์ เอง...อิอิ

ขอบคุณน้อง sordong แห่งบอร์ดรัตตะที่เอื้อเฟื้อภาพเด้อ

เมื่อยปานได๋ ได้เบิ่งภาพแล้วคือสิเซาเมื่อยเลยเนาะครับ  ชิดใกล้ขนาด อิอิ

อิอิ...อุปสรรคบ่มีดอกน้องบ่าววีสำหรับคุณพี่น่ะ

คอนเซปอยากพ้อต้องได้พ้อ อยากไปกะสิไป ไกลปานได๋กะบุ๊ไป

แต่มื่อนี่กะเมื่อยต่อ...หนีน้ำท่วมอีกแล่ว...อ๊ายส์..บ่ส่วง

อิอิ...อุปสรรคบ่มีดอกน้องบ่าววีสำหรับคุณพี่น่ะ

คอนเซปอยากพ้อต้องได้พ้อ อยากไปกะสิไป ไกลปานได๋กะบุ๊ไป

แต่มื่อนี่กะเมื่อยต่อ...หนีน้ำท่วมอีกแล่ว...อ๊ายส์..บ่ส่วง

เอ้าๆๆ สู้ๆๆ มาดาม มามื้อได่ก็ได้ แอนพร้อมเสมอค่ะ อิๆๆๆ

เอ้าๆๆ สู้ๆๆ มาดาม มามื้อได่ก็ได้ แอนพร้อมเสมอค่ะ อิๆๆๆ

จ๊าคุณน้อง..ว่าแต่ 19 พ.ย. งานงิ้วเมืองพล ซอดแจ้งบ่น้อ คือใกล้โคราชอยู่

คอนเฟริ์มงานนี้บ่พลาด

เมื่อยปานได๋ ได้เบิ่งภาพแล้วคือสิเซาเมื่อยเลยเนาะครับ  ชิดใกล้ขนาด อิอิ

ไปนั่งจับเข่าคุยกับคุณแม่น้องโอ๊ตมาแล่วเด้อน้องบ่าววีมื่อนั่น

เพิ่นยังขอบบุญขอบคุณที่มาเชียร์มาให้กำลังใจลูกซายเพิ่น กรุงเทพ-ขอนแก่น ป๊าด ๆๆ พ่ะน่ะ

จ๊าคุณน้อง..ว่าแต่ 19 พ.ย. งานงิ้วเมืองพล ซอดแจ้งบ่น้อ คือใกล้โคราชอยู่

บ่ชอดแจ้งเด้องานงิ้วเมืองพล เลิก ตี 2 ค่ะ..

บ่ชอดแจ้งเด้องานงิ้วเมืองพล เลิก ตี 2 ค่ะ..

หวาย..บ่ส่วง  ตั้งใจว่าซิเบิ่งหมอลำซอดแจ้งเดนิ

มื่อนี่ 13-10-54 คลองหลวง   ปทุมธานี   บรรยากาศวุ่นวายมากเลยยายเอ๋ย

มีแต่ข่าวทำนบกั้นน้ำแตก ขนของหนีน้ำอีกแล่ว  โอ๊ย บ่ส่วง

จากธรรมศาสตร์รังสิต เข้าถนนคลองหลวง ไปคลองห้า 15 กม.  เดินทางตั้งแต่ 4 โมงแลง

ตอนนี้ สองทุ่มยังบ่ฮอดบ้านอยู่

เดียวสถานการณ์ก็ดีขึ้นคัฟ เป็นกำลังใจให้คัฟ
มีโอกาส ไปเต้ยนำกันคัฟ ช้างน้อย :m172:

Thailand travel guide