รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ระเบียบวาทะศิลป์ @ ฤดูการงานลำ ๒๕๕๓-๒๕๕๔

• 364 ตอบ
  • 61545 อ่าน

รอจั๊กคราวเด้อครับ

กำลังปรับขนาดภาพอยู่ ครับ

เบิ่งภาพนี้ รอไปก่อน

พี่ๆ ทีมงาน..บ้านดอนดู่ มื้อคืนนี้ ครับ

a045 a045 a045

คนเบิ่งยังบ่ทันหลาย ปานได๋

หมอลำทันได้เล่น

ผู้ใหญ่บ้านกล่าวเปิดงาน

เพิ่นว่ารายการตีสิบ มาบันทึกเทป ว่าซั่น...

มาแล้วครับ มาแล้ว มาแบบไทยๆ

ลงอีกๆๆๆๆๆๆๆๆๆสวยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

มีอีกบ่อน้อครับ ขอเบิ่งอีกแน่เด้อครับ ขอบคุณครับ a088 a088 a046 a056 a0117

ชอบๆๆๆมากครับ โดยเฉพาะตอนที่ คล้ายๆกันตรึมอ่ะครับ ไม่ทราบชื่อเพลงอะไร นักสดงใส่ชฎาหนักมาก

ลงอีกๆๆๆๆๆๆๆๆๆสวยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ
มีอีกบ่อน้อครับ ขอเบิ่งอีกแน่เด้อครับ ขอบคุณครับ a088 a088 a046 a056 a0117

มีอีกอยู่ ครับ

ติดตามเบิ่งเรื่อยๆ เด้อ

โอยยยยยยยยย............งามแฮงเนาะ .....บ่าวสันต์เอ๊ยยย...

ปานได้นั่งเบิ่งอยู่หน้าฮ้านเอาโลด.........

โอยยยยยยยยย............งามแฮงเนาะ .....บ่าวสันต์เอ๊ยยย...

ปานได้นั่งเบิ่งอยู่หน้าฮ้านเอาโลด.........

ครับผม ขอบคุณหลายๆ ครับ

สำหรับคำชม ช่วงลำเรื่อง

มีฉากโศกอยู่เด้ ครับ อิอิ

ป๊าดดดดดดดด..........ยังจำได้เนาะ.....5555++..........อายเด้บาดนี้............

มาคักแท้...........หว่าแต่ปีนี้สิมีโอกาส .........ได้นั่งเบิ่งหมอลำนำกันอีกบ่น้อนี้.........

ปล. คร้าน Up File บ่น้อนี้...........สู้ ๆ เด้อ.....เพื่อ พี่น้องเวป ของเฮาแหมะ...........

ป๊าดดดดดดดด..........ยังจำได้เนาะ.....5555++..........อายเด้บาดนี้............

มาคักแท้...........หว่าแต่ปีนี้สิมีโอกาส .........ได้นั่งเบิ่งหมอลำนำกันอีกบ่น้อนี้.........

ปล. คร้าน Up File บ่น้อนี้...........สู้ ๆ เด้อ.....เพื่อ พี่น้องเวป ของเฮาแหมะ...........

555+

ครับผม บ่คร้านดอกครับ

เพื่อพี่น้องเว็บเว็บลูกทุ่งหมอลำ ครับ กทม - ขอนแก่น

กะไปมาแล้ว บ่หวั่นครับ แค่อัปรูปลง อิอิ

ปล. รุ่งทิวา อยู่พระรามสอง พ้อกันเด้อพี่เก่ง

เอื้อยเป้า รัศมี แห่งวงน้องใหม่ เมืองชุมแพ กะมา

ขอบคุณหลาย ๆ เด้อครับบ่าวสันต์ สำหรับภาพงาม ๆ หวังว่าคงสิมีอีกนะครับ a013 a079

...