รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ขอรายงานโต๋นำแนคัฟ ผมหลานพ่อแล บ่าววินเมืองชัยภูมิเด้อคัฟ

• 54 ตอบ
  • 14257 อ่าน

30 พ้อกันเด้อครับ หน้าฮ้าน หมอลำรุ่งทิวา สุขุมวิท 101
ข่อยบ่ได้ไป บ่ได้หยุดงาน ว่าสิไปวันที่28 คัฟ

มาแล้วๆคัฟ หลังจากหายหน้าหายตาจากเวปลูกทุ่งไปนาน

ป้าดอนาวินตั๋วหนิ ไปหน้าฮ้านหมอลำนำกันเด้อม่วน ๆ a008

ทักทายครับไปดูหมอลำที่ไหนอย่าลืมเอารูปมาฝากกันเด้อครับ

ตะของแห่ง แรงกว่าเจ้าที่อิก เจ๊วิน เอ๊ย! บ่าววิน 555+++ จั่งแมนเพิ่นคัก ฮิ้วววววววววววววววววววว a056

...