รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ขอรายงานโต๋นำแนคัฟ ผมหลานพ่อแล บ่าววินเมืองชัยภูมิเด้อคัฟ

• 54 ตอบ
  • 14131 อ่าน

ขอเป็นส่วนหนึ่งในลูกทุ่งดอทคอมนำจักคนแน่เด้อคัฟ a059

ยินดีต้อนรับเด้อคับม่วนๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆนำกันหน้าฮ้านหมอลำในเวปบอร์ดแชทเด้อ

ขอบคุณคับพี่โจร้อยเอ็ด จำกันได้บ่น้อ
หมู่แคนดี้เด้อคับ a059

ขอบคุณคับพี่โจร้อยเอ็ด จำกันได้บ่น้อ
หมู่แคนดี้เด้อคับ a059
อ๋อจำได้แล้วมาม่วนนำกันอีกเด้อบอร์ดแชทนะ ส่วนหมู่มาหลายๆๆ อิอิ

สิซวนมาดอกอ้ายโจ  a045 a045

พ่อบักแมคมาโสนำกันโลด a030

ขอบคุณคัฟท้าวแสนคำ a016

เอ๊าคือบ่เห็นละไสหมู่กะดายมาเด้อถ่าอยู่

ยินดีต้อนรับเด้อครับ

ขอให้มีความสุขกับเว็บลูกทุ่งหมอลำเด้อครับ

จั๋งได๋กะทักทายกันแน่เด้อครับ
   a0105

พ่อบักแมคมาโสนำกันโลด a030

คือสิมาดีแท่โอ๊ยมีคนไห่โส นำ จั๊กสิโสหยังหละ   ...  รู้แต่ว่ามีหมอ  ลำ  เอิ้นผมแหน่เด้อ  ค๊าฟฟฟฟฟฟฟฟฟ

บ่ได้ทันได้เอิ้นดอก เจ้าแล่นไวกว่าข่อย อิอิ

บ่ได้ทันได้เอิ้นดอก เจ้าแล่นไวกว่าข่อย อิอิ

คักหลาย  ... บ่ว่าแหล่ว  ...  ผมมักม่วนเนาะ   ....ซาบ่ได้ดอก 

ขอบคุณอ้าย น้องเด้อคัฟที่มาแอดให้

ทักทายครับ...ทานไรยังครับ a084

ทักทายฮ๊าฟฟฟฟ  ...   a079 a079 a079
คิดฮอดฮอยกอดใผ๋น้อพ่อบักแมค a045 a045 a045

ทักทายฮ๊าฟฟฟฟ  ...   a079 a079 a079
คิดฮอดฮอยกอดใผ๋น้อพ่อบักแมค a045 a045 a045

คิดฮอดผู้ลางคนหละเนาะ ...  ได้นอนกอดคนบ่อาบน้ำอุ่นๆๆๆตั๊วครับ   ......  a0117 a0117 a0117

ขอเป็นส่วนหนึ่งในลูกทุ่งดอทคอมนำจักคนแน่เด้อคัฟ a059

ม่วนหน้าฮ้านเด้อคัพ a0117

ไผ๋น้อหนิ

คิดฮอดผู้ลางคนหละเนาะ ...  ได้นอนกอดคนบ่อาบน้ำอุ่นๆๆๆตั๊วครับ   ......  a0117 a0117 a0117

ม่วนหน้าฮ้านเด้อคัพ a0117
ปะๆ ไปม่วนนำแหน่

ยินดีต้อนรับเด้อครับ มาม่วนนำกัน a085 a085

ยินดีต้อนรับเด้อครับ มาม่วนนำกัน a085 a085

พะนะ
แม่นหยั๋ง เว่าดีๆเด้อ

* 69club

ขอต้อนรับอย่างเป็นทางการ เข้าสู่เวปลูกทุ่งหมอลำดอทคอมเด้อค่ะ

มีข่าวสาร ความเคลื่อนไหวในวงการหมอลำกะอย่าลืมมาอัพเดทสู่ฟังเด้อค่ะ

ขอต้อนรับอย่างเป็นทางการ เข้าสู่เวปลูกทุ่งหมอลำดอทคอมเด้อค่ะ

มีข่าวสาร ความเคลื่อนไหวในวงการหมอลำกะอย่าลืมมาอัพเดทสู่ฟังเด้อค่ะ
ขอบคุณหลายๆเด้อคัฟสาวขี้ดื้อ เดวสิอัพเดทดอก อิอิ

ทักทายครับ
 ผม ยินดีที่ฮู้จัก น่ะครับ

ทักทายครับ
 ผม ยินดีที่ฮู้จัก น่ะครับ

คัฟ ยินดีที่รู้จักเหมือนกันนะคัฟ

ยินดีต้อนรับเด้อครับ คนไทบ้าน a044

ยินดีต้อนรับเด้อครับ คนไทบ้าน a044
คัฟ ต้อนรับอบอุ่นอยู่ตั๋วละเนาะ a088

ยินดีที่ได้รู้จักครับ
ยินดีที่รู้จักเช่นเดียวกันคัฟผม
 thank2s

ยินดีที่รู้จักเช่นเดียวกันคัฟผม
 thank2s

พ่อกันอยู่ใสกะทักทายกันได้เด้อ

thank2s

พ่อกันอยู่ใสกะทักทายกันได้เด้อ
คัฟ สิทักทายดอก แต่ถ้าจำบ่ได้กะมาทักกันแหน่

thank2s

คัฟ สิทักทายดอก แต่ถ้าจำบ่ได้กะมาทักกันแหน่

ได้ๆครับ เเต่ว่าสิจำหน้ากันได้บ่อหนอเนี่ย

thank2s

ได้ๆครับ เเต่ว่าสิจำหน้ากันได้บ่อหนอเนี่ย
จั่งหว่า เห็นหน้าสีคุ้นๆกะทักโลดดดด ออิอิ

quote author=phonchan link=topic=14884.msg310940#msg310940 date=1295444446]
 thank2s

จั่งหว่า เห็นหน้าสีคุ้นๆกะทักโลดดดด ออิอิ
[/quote]

สิทักว่าจั๋งได๋ละหนอ

quote author=phonchan link=topic=14884.msg310940#msg310940 date=1295444446]
 thank2s

ทักจั่งใด๋กะเอิ้นโลดด

สิเอิ้นว่าจั๋งได๋หละหนอ

มาทักทายครับ a059
ทักทายเหมือนกันคัฟ
ยินดีที่ได้รู้จักนะคัฟมาม่วนนำกันพี่น้อง a059

ขอต้อนรับเด้อค่ะ คนชัยภูมิคือ กัน แวะไปทักทายกันได้ในบอร์ด แก่นนครบันเทิงศิลป์เด้อค่ะ

มามาคับ มาม่วนนำกัน ซุมเฮาหมอลำเข่าเส้น a088 a088 a088

ขอต้อนรับเด้อค่ะ คนชัยภูมิคือ กัน แวะไปทักทายกันได้ในบอร์ด แก่นนครบันเทิงศิลป์เด้อค่ะ
คัฟผม ขอบคุณหลายๆคัฟ ว่างๆเดวสิไปเยี่ยมเยือนบอร์ดแก่นนครคัฟ

มามาคับ มาม่วนนำกัน ซุมเฮาหมอลำเข่าเส้น a088 a088 a088
ไปๆ ไปม่วนนำกันเฮา หน้าฮ้าน a029

30 พ้อกันเด้อครับ หน้าฮ้าน หมอลำรุ่งทิวา สุขุมวิท 101

...