รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ภาพบรรยากาศหมอลำซิ่ง บัวผัน VS ศรีจันทร์ 25-11-53 อ.มัญจาคีรี จ.ขอนแก่น

• 31 ตอบ
  • 13742 อ่าน

ภาพบรรยากาศหมอลำซิ่ง  บัวผัน VS ศรีจันทร์

25 พฤศจิกายน  2553

โรงเรียนบ้านนาจาน  อ.มัญจาคีรี  จ.ขอนแก่น

ด้านหน้าเวที

Re: ภาพบรรยากาศหมอลำซิ่ง บัวผัน VS ศรีจันทร์
« ตอบกลับ #2 เมื่อ: พฤศจิกายน 26, 2010, 05:13:53 AM »
ืหน้าเวที-หลังเวที

อ๋อยๆๆ  เน็ตเน่า

จะแม่นสิบ่เป็นใจคักดอกเน็ตก่ะดาย

ตอนสายๆ จั่งสิมาลงเพิ่มเด้อคร่าๆๆ

ขอโตไปนอนจั๊กคราวๆๆก่อน

พอก่ะเทิน  ลงให้มันแล้ว  อิอิ

บัวผัน  ทังโส

เซ็กซี่คร่าๆๆๆ

เบื่องหลังความสวยเป็นเช่นนี้เอง

ก่อนจะขึ้นไปเต้นต่อ

ขอเพิ่มพลังจั๊กบึดค่าๆๆ

กินอิ่มแล้วก็ขอสวยแน่่จั๊กหน่อย

นักดนตรีหนุ่มสุดหล่อ

มือคีย์บอร์ดสาวคนสวย

ขอบคุณหลายๆเด้อที่นำมาฝากครับ

ขอบคุณคับๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

25 นี่ยุบ้านเกิ้งไปอีกบ่อน้อ

อยากไปอยู่จร้า

แต่ว่าคือจะบ่ได้ไป  ต้องกลับบ้านไปเลือกตั้ง

เสียดายเด้  เอาไว้โอกาสหน้าเนาะจร้า

จั่งใด๋ถ้าไปก่ะเต้นเผื่อแน่เด้อจร้าๆๆๆ

อยากไปอยู่จร้า

แต่ว่าคือจะบ่ได้ไป  ต้องกลับบ้านไปเลือกตั้ง

เสียดายเด้  เอาไว้โอกาสหน้าเนาะจร้า

จั่งใด๋ถ้าไปก่ะเต้นเผื่อแน่เด้อจร้าๆๆๆ

25 กะบ่ได้ไปคือกันล่ะคับสิไปเบิงระเบียบ
วันที่4 ม.ค.กะสิได้เบิงยุบ้านแล้วอดเอาก่อน

บ่เห็นเฮ็ดจังได่ครับ :m147: :m147: :m147: :m147: :m147: :m147: :m147: :m147:

บ่เห็นเฮ็ดจังได่ครับ

บ่เห็นบ่มีเงียบคัก...

บ่เห็นเฮ็ดจังได่ครับ
บ่เห็นอีหลีครับ

มันแต่โดนแล้วอาจจะบ่มีก้อได้ครับผม...ถูกลบแล้วมั้งครับ

...