รับทำเว็บ สมุทรปราการ

น้องชายหล่า เด็กใหม่ ขอฝากเนื้อฝากตัวแหน่เด้อครับผม

• 92 ตอบ
  • 23591 อ่าน

ยินดีที่ได้รู้จักเด้อครับ คุณวี ครับ
ผมเฉิน ช่อมาลีครับ

ยินดีที่ได้รู้จักเด้อครับ คุณวี ครับ
ผมเฉิน ช่อมาลีครับ

ครับผม สวัสดีครับที่เข้ามาทักทายกันน้อครับผม

ขอฝากเสียงสำเนียงต้อน เด้อพี่น้อง

vbvbvb

ยินดีที่ได้ ฮู้  จัก เด้อ  ครับ

ไปเบิ่งหมอลำ  พ้อกัน

ก่ะ ทักโหลด เด้อ  คับ

vbvbvb

ยินดีที่ได้ ฮู้  จัก เด้อ  ครับ

ไปเบิ่งหมอลำ  พ้อกัน

ก่ะ ทักโหลด เด้อ  คับ

ครับผม ทักทายแน่นอนครับผม คั่นได้พ้อกันครับ อิอิอิ

ฮิ้ววววววววววววววววววววว เเวะมาบอกน้องชายวีว่า

มักโตโกงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงง

จั่งได๋กะมัก  อิอิอิ

บ่กันหน้าฮ้านเด้อน้องวีจร้า

ฮิ้ววววววววววววววววววววว เเวะมาบอกน้องชายวีว่า

มักโตโกงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงงง

จั่งได๋กะมัก  อิอิอิ

บ่กันหน้าฮ้านเด้อน้องวีจร้า

ครับผม ขอบคุณเด้อครับกำลังใจ ครับผม

สวดครับบ่าววี  ทักทายตอนใกล้แจ่ง

สวดครับบ่าววี  ทักทายตอนใกล้แจ่ง

เอ้ายังบ่นอนติ้ครับ บิ๊ก คือมาทักกันดึกแท้ ค่อนสิแจ้งแล้ว พะนะ

ขอเป็นแฮงซ่อยค่อยยู้เด้อคับฟ่าวเรียนจบไวไวเด้อคับขั้นได้เป็นหมอลำอีหลี
ข่าวมาบอกแนเด้อคับสิได้ติดตามผลงานนำไปหน้าฮ้านเลย

ขอเป็นแฮงซ่อยค่อยยู้เด้อคับฟ่าวเรียนจบไวไวเด้อคับขั้นได้เป็นหมอลำอีหลี
ข่าวมาบอกแนเด้อคับสิได้ติดตามผลงานนำไปหน้าฮ้านเลย

ฤดูกาลหน้านี้หล่ะคับผม เจอผมแท้หล่ะ อิอิอิอิ กำลังใจให้แหน่เด้อครับผม

คือมาแต่โดนแล้วอ้ายวี

อิอิ

คือมาแต่โดนแล้วอ้ายวี

อิอิ

ว่าสิไปหล่ะแต่ยังบ่ได้ไปจักเทื่อ สั้นดอกครับ 555555555+

ยินดีที่ได้รู้จักนะค่ะ...
เด๋วพี่จะเอาใจช่วยนะจ๊ะ... :)

ยินดีที่ได้รู้จักนะค่ะ...
เด๋วพี่จะเอาใจช่วยนะจ๊ะ... :)

ครับผม ขอบคุณหลายๆๆครับ

แวะมาถามข่าวตอนเดิก ๆ ครับน้องวี
เป็นได๋น้อ ช่วงนี้บ่มีหยังเข้ามาปานได๋เด้อครับ
กะเลยบ่ได้ส่งให้
อิ อิ
ถ้ามี กะสิทยอยส่งคือเก่าละครับ

แวะมาถามข่าวตอนเดิก ๆ ครับน้องวี
เป็นได๋น้อ ช่วงนี้บ่มีหยังเข้ามาปานได๋เด้อครับ
กะเลยบ่ได้ส่งให้
อิ อิ
ถ้ามี กะสิทยอยส่งคือเก่าละครับ

ครับผม บ่ได้ว่าหยังครับผม มาทักทายกะดีใจแล้วครับ ที่บ่ลืมน้อง อิอิ

ยินดีที่ได้รู้จักคับ
เข้ามาทักทายซำบายดีอยู่บ้อ

* 69club

ดารานำรุ่นน้อย แฟนอย่าปล่อยวางป๋า  วีระวัฒน์กำลังมา พ่อศรัทธาอย่าใจน้อย

นางเอกเฮากะมาพร้อม พระเอกเฮากะคู่ ผมดาวร้ายกะยังอยู่ บ่ได้ป๋าปล่อยฮ้างว่างถิ่มปล่อยกัน

วงหมอลำเฮานั้น มาพร้อมพรั่งกันหมด หัวน้าวงบ่ได้ลด กำลังหา ดาราเพิ่น

เอามาเสริม เอามาพ้อม ฟอร์มผลงาน บ่ให้เก่า ให้แฟนๆไปบอกเล่า หมอลำเฮาคุมื้อนี้บ่คือกี้เก่าหลัง

คิดอยากฟัง กลอนใด๋ ได้จั่งใด๋ต่อตั้ง สิเร่งรัน ตามบท กำลังใจบ่ทัน ลดสิเร่งมันขยันเต้ย

ตกบทหัวบทไห่ ให้ฟังไปอย่าป้อยด่า วีระวัฒน์สิตั้งท่า ลำนิทานเข้มข้น

บ่เดาด้น  ให้เบิ่งฟร์อม เอ้ย เอ้ยยยยย นี้หน่า

น้องวีๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆบักหล่า มาเต้ย กลอน

วันงานประหารใจ สูพี่ฟังเเหน่

โอ๊ยยยยยยยยย เป็นม่วน

ชะชะชะชะ กรู๊สสสสสสสสสส

เด้ง ลัดเพลง ก่อนละ

เหอะๆๆๆๆ เด้ง เด้ง

ดารานำรุ่นน้อย แฟนอย่าปล่อยวางป๋า  วีระวัฒน์กำลังมา พ่อศรัทธาอย่าใจน้อย

นางเอกเฮากะมาพร้อม พระเอกเฮากะคู่ ผมดาวร้ายกะยังอยู่ บ่ได้ป๋าปล่อยฮ้างว่างถิ่มปล่อยกัน

วงหมอลำเฮานั้น มาพร้อมพรั่งกันหมด หัวน้าวงบ่ได้ลด กำลังหา ดาราเพิ่น

เอามาเสริม เอามาพ้อม ฟอร์มผลงาน บ่ให้เก่า ให้แฟนๆไปบอกเล่า หมอลำเฮาคุมื้อนี้บ่คือกี้เก่าหลัง

คิดอยากฟัง กลอนใด๋ ได้จั่งใด๋ต่อตั้ง สิเร่งรัน ตามบท กำลังใจบ่ทัน ลดสิเร่งมันขยันเต้ย

ตกบทหัวบทไห่ ให้ฟังไปอย่าป้อยด่า วีระวัฒน์สิตั้งท่า ลำนิทานเข้มข้น

บ่เดาด้น  ให้เบิ่งฟร์อม เอ้ย เอ้ยยยยย นี้หน่า

ขอบคุณเด้อ พี่ก้อย  กลอนลำม่วนแฮง

น้องวีๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆบักหล่า มาเต้ย กลอน

วันงานประหารใจ สูพี่ฟังเเหน่

โอ๊ยยยยยยยยย เป็นม่วน

ชะชะชะชะ กรู๊สสสสสสสสสส

เด้ง ลัดเพลง ก่อนละ

เหอะๆๆๆๆ เด้ง เด้ง

พะนะ คักแท้ครับ อิอิอ

* 69club

ขอบคุณเด้อ พี่ก้อย  กลอนลำม่วนแฮง

เอามาพัน หนึ่งคะ พี่เขียนให้ใส่งานลำ ฤดูกาลหน้า

เอามาพัน หนึ่งคะ พี่เขียนให้ใส่งานลำ ฤดูกาลหน้า

พะนะว่า พันหนึ่งว่านี้แม้ นึกว่าให้น้องนุ่ง ฟรี อิอิอิอ แต่จั่งได๋กะขอบคุณหลายๆๆครับ

สวัสดี ครับ

แวะมาทักทาย เด้อ ครับ

หวัดดีจร้าอ้าย

น้องหล่าแวะมาทักจร้า

หวัดดีจร้าอ้าย

น้องหล่าแวะมาทักจร้า

ครับผม ยินดีต้อนครับ ครับผม

ผมชื่อ วี ครับ ขอเป็นน้องชายหล่าเด้อครับ ฝากเนื้อฝากตัวแหน่เด้อครับผม

ผมอยากเป็นหมอลำแฮงอีหลีครับ มักคักมักแหน่ แต่ตอนนี้ผมยังเรียนอยู่ครับ เรียนปริญญาอยู่ปี 2 แล้วครับ
อีก 2 ปี คนได้เจอผม อยู่คณะหมอลำคณะใดคณะหนึ่งกะได้เด้อครับ ตอนนี้ผม อายุ 19ปีครับ

ขอความสนับสนุน เป็นกำลังใจให้แหน่เด้อครับ ติชมได้เด้อครับ

ลองเบิ่งเด้อครับ ผมพอเป็น หมอลำได้บ่ครับ นี้เป็นภาพตัดต่อครับ ลองเบิ่งครับ ติชมมาได้เด้อครับ

หืยยยย ส่างกล้าว่าบ่อายปาก  อายุ19ปีว่านี้แหม
ได้โฟโต้ชอปซอยซื่อๆดอกก
บ้านคงสิห่างอำเภอน้อ  เลยได้ไปแจ้งเกิดช้า

ผมชื่อ วี ครับ ขอเป็นน้องชายหล่าเด้อครับ ฝากเนื้อฝากตัวแหน่เด้อครับผม

ผมอยากเป็นหมอลำแฮงอีหลีครับ มักคักมักแหน่ แต่ตอนนี้ผมยังเรียนอยู่ครับ เรียนปริญญาอยู่ปี 2 แล้วครับ
อีก 2 ปี คนได้เจอผม อยู่คณะหมอลำคณะใดคณะหนึ่งกะได้เด้อครับ ตอนนี้ผม อายุ 19ปีครับ

ขอความสนับสนุน เป็นกำลังใจให้แหน่เด้อครับ ติชมได้เด้อครับ

ลองเบิ่งเด้อครับ ผมพอเป็น หมอลำได้บ่ครับ นี้เป็นภาพตัดต่อครับ ลองเบิ่งครับ ติชมมาได้เด้อครับ

หืยยยย ส่างกล้าว่าบ่อายปาก  อายุ19ปีว่านี้แหม
ได้โฟโต้ชอปซอยซื่อๆดอกก
บ้านคงสิห่างอำเภอน้อ  เลยได้ไปแจ้งเกิดช้า

บ่แม่นดอก สมัครเว็ปนี้น่ะ หลายปีแล้ว เล่นตั้งแต่ 19ปี ตอนเล่นแรกๆๆน่ะครับ แต่ทุกวันนี้ กะหลายปีแล้วเด้ อายุกะขึ้น

นี้มันแนะนำโตโดนแล้ว ตั้งแต่อายุ 19 ครับ วิน

มาทักทายตอนเดิกฝันดีเด้อพี่น้อง

หวัดดีจร้า....น้องหล่ากะวาแต่อ้ายนั่นเป็นหมอลำอีหลีติสันดอก

เป็นกำลังแรงใจให้อ้ายได้เป็นหมอลำจั่งที่อ้ายอยากเป็นเด้อจ้า

น้องสาวหล่าสิรอฟังกลอนลำจากอ้ายมื้อนั่นเด้อ.....สู้ๆๆๆเด้ออ้ายฟ่าวๆเรียนให้จบ

เกรดดีๆ  ให้ได้ A หลายๆโตเด้ออ้าย

มาทักทายตอนเดิกฝันดีเด้อพี่น้อง

ครับผม ยินดีต้อนรับเสมอ ครับผม

หวัดดีจร้า....น้องหล่ากะวาแต่อ้ายนั่นเป็นหมอลำอีหลีติสันดอก

เป็นกำลังแรงใจให้อ้ายได้เป็นหมอลำจั่งที่อ้ายอยากเป็นเด้อจ้า

น้องสาวหล่าสิรอฟังกลอนลำจากอ้ายมื้อนั่นเด้อ.....สู้ๆๆๆเด้ออ้ายฟ่าวๆเรียนให้จบ

เกรดดีๆ  ให้ได้ A หลายๆโตเด้ออ้าย

ได้ฟังเเน่นอนครับผม อิอิอิ แต่เรื่องเรียน เอ่อออออออออออออออออออ อิอิอิ

ได้ฟังเเน่นอนครับผม อิอิอิ แต่เรื่องเรียน เอ่อออออออออออออออออออ อิอิอิ

อีหยังล่ะเนาะอ้าย  เรียนม่วนหลายสันติ  หัวเราะอิอิอิ ??? ::) ??? ::) ???

อีหยังล่ะเนาะอ้าย  เรียนม่วนหลายสันติ  หัวเราะอิอิอิ ??? ::) ??? ::) ???

ที่หัวเราะนี้ย่านบ่จบอยู่ครับผม อิอิอ

เป็นจั่งได๋น้ออ้าย  ส่ำบายดีบ่ทางพุ่น  เรียนหนักบอน้อออ....??

เป็นจั่งได๋น้ออ้าย  ส่ำบายดีบ่ทางพุ่น  เรียนหนักบอน้อออ....??

อิอิอิ บ่ปานได๋ดอกครับผม

ยังทันนอนบ๊อ เดิกแล้ว

ดีจ้า พี่น้อง แวะมาทักทายเจ้าของบ้านหลังนี้ครับ ยินดีที่ได้รู้จักเด้อ พี่น้อง เด้อ

ดีจ้า พี่น้อง แวะมาทักทายเจ้าของบ้านหลังนี้ครับ ยินดีที่ได้รู้จักเด้อ พี่น้อง เด้อ

ยินดีต้อนรับเสมอครับ ที่มายามกัน อิอิอ

Re: น้องชายหล่า เด็กใหม่ ขอฝากเนื้อฝากตัวแหน่เด้อครับผม
« ตอบกลับ #92 เมื่อ: กุมภาพันธ์ 06, 2011, 05:29:16 PM »
สวัสดีพี่น้อง แฟนหมอลำทุกท่าน หลังจากที่ห่างหายไปนานแล้ว ก้อเลยได้มาอยู่เป็นส่วนหนึ่งของหนึ่งในสยาม

ครับผม มาตามฝันแล้วครับ

...