รับทำเว็บ สมุทรปราการ

อ้ายทิดสันต์...มาแนะนำโต...กราบสวัสดี พ่อ แม่ พี่ น้อง และเพือนๆชาวเว็บ เด้อครับ * ^__^

• 854 ตอบ
  • 256075 อ่าน

สวัสดีน้องชาย

แวะมาเติมคะแนนก่อน

มีมารมาหักของพี่อีกแล้ว
เอ้ก้อเจอครับพี่โจ...สุมื้อนี้หักไปโลดบ่ได้ช่วยให้เอ้ได้เกรดดีขึ้นดอกครับ....

บ่เป็นหยังเนาะครับ ทั้สองคน

เดี๋ยวบวกเพิ่มให้ ครับ

บ่ต้องไปงึด มีหน่อยมีหลาย

เฮากะเล่นเว็บได้ยุ หุหุ

สวัสดีน้องชาย

แวะมาเติมคะแนนก่อน

มีมารมาหักของพี่อีกแล้ว
เอ้ก้อเจอครับพี่โจ...สุมื้อนี้หักไปโลดบ่ได้ช่วยให้เอ้ได้เกรดดีขึ้นดอกครับ....

บ่เป็นหยังเนาะครับ ทั้สองคน

เดี๋ยวบวกเพิ่มให้ ครับ

บ่ต้องไปงึด มีหน่อยมีหลาย

เฮากะเล่นเว็บได้ยุ หุหุ

แม่นครับอ้าย......

กินข้าวบ้างเด้อ เด่วสิจ่อยคับ อิอิ

กินข้าวบ้างเด้อ เด่วสิจ่อยคับ อิอิ

ครับพี่โจ กินอยู่ครับ

บ่จ่อยดอก แห่งอยากจ่อยยุ ครับ

ขอบคุณหลายๆ สำหรับรูปภาพเด้อพี่แอน

พี่ต้อมกะดี ครับ เต้ยนำกันอย่างโสตาย

555+

ขอบคุณหลายๆ สำหรับรูปภาพเด้อพี่แอน

พี่ต้อมกะดี ครับ เต้ยนำกันอย่างโสตาย

555+

เมื่อกี้ พี่ต้อมกะโทรมาถามค่ะ แอนบอกว่าลงไปหลายคัก อิๆๆ

555+

เมื่อกี้ พี่ต้อมกะโทรมาถามค่ะ แอนบอกว่าลงไปหลายคัก อิๆๆ

บุ๋ยๆๆๆๆ

ถึงกันดีเนอะ ครับ อิอิ

อิๆๆๆๆๆๆๆๆ

โอ้ยๆๆๆ อยากอายๆ

เมาหลายๆๆ จนบ่รู้เรื่อง

555+

อิๆๆๆๆๆๆๆๆๆ เจอกันวันอาทิตย์ ปากช่อง ตามที่ตกลงกันไว้เด้อค่ะ อิๆๆๆๆๆๆๆๆ นอนก่อนค่ะ บาย

ของขวัญวันเกิดสวยๆๆ มากๆๆ ค่ะ แอนมักหลายค่ะพี่สันต์

ของขวัญวันเกิดสวยๆๆ มากๆๆ ค่ะ แอนมักหลายค่ะพี่สันต์

ดีใจหลายๆครับที่พี่แอนมัก

ตั้งใจทำให้ด้วยใจ เลยเด้อ ครับ

ม่วนหลาย อิอิ

สุดยอดมากครับพี่โจคลิปนี้

แบบว่าเต้ยท้าลมหนาวโสตาย ครับ

:m107:แวะมาทักทายคับบ่าวสันต์ ยินดีที่ได้ฮู้จักคับ มื้อหน้าคงสิมีโอกาสได้ม่วนหน้าฮ้านนำกันเด้อ ม่วนๆๆคับ

:m107:แวะมาทักทายคับบ่าวสันต์ ยินดีที่ได้ฮู้จักคับ มื้อหน้าคงสิมีโอกาสได้ม่วนหน้าฮ้านนำกันเด้อ ม่วนๆๆคับ

ยินดีที่ได้รู้จักเช่นกันครับ

เจอกันหน้าฮ้านมื้อหน้า ทักทายกันได้เด้อครับ

หายไข้ หายปวด แล้ว ก็มาเต้ยนำกันเนาะค่ะ...และขอให้คุณปู่ก็สบายขึ้นคือกันเด้อค่ะ....แอนเป็นกำลังใจค่ะ

พี่สันต์สู้ๆ เสียดายจังแอนบ่ได้ไปเยี่ยมพี่สันต์ ที่ รพ.นะค่ะ เสียดายอย่างมากมายค่ะ มันไกลเนาะค่ะ ตั้ง กทม พู้นเนาะค่ะ

หายไข้ หายปวด แล้ว ก็มาเต้ยนำกันเนาะค่ะ...และขอให้คุณปู่ก็สบายขึ้นคือกันเด้อค่ะ....แอนเป็นกำลังใจค่ะ

บ่ได้เข้ามาเล่นตั้งบักโดน

ขอบคุณพี่สาวหลายๆ เด้อครับ ที่เป็นห่วง

ตอนนี้กะหายดีแล้วหละ ครับ

คุณปู่กะหายดีแล้ว ครับ

เดี๋ยวสิหาเวลาไปเต้ยนำ อยู่ ครับ

ซำบายดีบ่น้อไทเฮือนนี้ อิอิ

สำบายดีครับ แล้วทางพุ้น สำบายดีบ่ ครับ

ขอบคุณพี่สาวหลายๆ เด้อครับ ที่เป็นห่วง

เดี๋ยวสิหาเวลาไปเต้ยนำ อยู่ ครับ

มาด่วนๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ นัดมาเลยค่ะ

ขอบคุณหลายๆ เด้อครับพี่วี

บ่ได้เข้ามาเบิ่งตั้งบักโดนเติบ

ขอให้พี่วีและครอบครัว มีความสุขหลายๆ เช่นกันเด้อ ครับ

พี่สันต์สู้ๆ เสียดายจังแอนบ่ได้ไปเยี่ยมพี่สันต์ ที่ รพ.นะค่ะ เสียดายอย่างมากมายค่ะ มันไกลเนาะค่ะ ตั้ง กทม พู้นเนาะค่ะ

คักเนาะค่ะ หึ้ยๆๆๆ อิๆๆ

มาด่วนๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ นัดมาเลยค่ะ

เซ็ดวันมาเลยครับ ถ้าสะดวกสิเวิ่นๆ ไปแบบด่วนๆ

เซ็ดวันมาเลยครับ ถ้าสะดวกสิเวิ่นๆ ไปแบบด่วนๆ

ปิดฤดูกาลพู้นละจั่งเจอกัน ก๊ากๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ปิดฤดูกาลพู้นละจั่งเจอกัน ก๊ากๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ป้าดๆๆ คือสิมาด่วนๆๆ แท้ครับ

สิเตรียมโตทันบ่หนิ 555+

ถ่างั้นจัดตารางไว้เลยค่ะ แอนพร้อมค่ะ อิๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ถ่างั้นจัดตารางไว้เลยค่ะ แอนพร้อมค่ะ อิๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ครับผม เสนอคิวออกงานมาด่วนๆ เลย ครับ

25/2/55 วีระพงษ์ บ.ดอนบม อ.เมืองขอนแก่นนี้ดีบ่ค่ะ ใกล้ๆ บ้านแอนเองค่ะ..

หายไปน้อครับอ้านสันต์..

มาแล้วครับ มาแล้วๆๆๆ

คิดฮอดคิดถึงเด้ออ้ายสันต์...

หึ้ยๆๆๆๆๆๆๆ จั่งแม่นคักเนาะค่ะ สงสัยอยากจะเจอตัวจริงพี่สันต์ละสิท่าๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ อิๆๆๆๆๆๆ