รับทำเว็บ สมุทรปราการ

อ้ายทิดสันต์...มาแนะนำโต...กราบสวัสดี พ่อ แม่ พี่ น้อง และเพือนๆชาวเว็บ เด้อครับ * ^__^

• 854 ตอบ
  • 249939 อ่าน

สิ้นเดือนแล้ว ถึงวันเสาร์เดินทางแล้วอีกแล้วสู้ๆๆ ค่ะ...

ดีครับผมอ้ายทิด..ยุบ่น้อครับผม..
หวัดกีครับน้องเอ้

ตอนนี้อ้ายมาเรียนอยู่โคราชครับ

วันศุกร์แล้วเด้อ สุข สดใสนะครับ

ฝนกะตก ไงก็รักษาสุขภาพนะครับ

เช่นกันนะครับพี่โจ รักษาสุขภาพนำแหน่เด้อครับ

ถึงน้องจะห่างหายไปนาน แต่กะคือเก่าเด้อครับ

คึดฮอดๆ

ถ่าน้องขอนั่งสาดนำ กะยับเอาแนเด้อจ้า อ้ายสันต์ เอื้อยแอน a007 a007

ได้เลยครับมาๆ ยินดีต้อนรับทุกๆคน ครับ

สิ้นเดือนแล้ว ถึงวันเสาร์เดินทางแล้วอีกแล้วสู้ๆๆ ค่ะ...

ขอบคุณพี่สาวหลายๆ เด้อครับ สำหรับกำลังใจ

ตอนนี้กำลังนั่งเรียนอยู่ครับ แต่เป็นสีง่วงๆ กะเลยหลอยอาจารย์ เล่น ครับ อิอิ

ถ่าน้องขอนั่งสาดนำ กะยับเอาแนเด้อจ้า อ้ายสันต์ เอื้อยแอน a007 a007

ได้เลยครับมาๆ ยินดีต้อนรับทุกๆคน ครับ

มาเลยค่ะ ถ่า โสด ใส ซื่อ บริสุทธิ์ คือ แอน นะค่ะ อิๆๆๆๆๆๆๆๆ

มาเลยค่ะ ถ่า โสด ใส ซื่อ บริสุทธิ์ คือ แอน นะค่ะ อิๆๆๆๆๆๆๆๆ

บุ๋ยๆๆ

เซื่อแล้วคร้าบ อิอิ

ดีครับผม..อ้ายทิดสันต์..
น้องกลับแล้วครับสวัสดีครับผม...

ขอนแก่นฝนตกหนักค่ะ

สวัสดีครับพี่แอน

ทางนี้กตกเช่นกันครับ เป็นระยะๆ

ตั้งแต่สระบุรี ฮอดกรุงเทพเลยครับ

นั่งรถกลับมาจากโคราช รถติด ฝนตก ครับ

น้องกลับแล้วครับสวัสดีครับผม...

สวัสดีครับน้องเอ้ เข้ามายามได๋กะบ่พ้อกันเนอะ

ขอบคุณหลายๆเด้อครับ ที่มาเยี่ยม มายาม และทักทาย

ขอนแก่นฝนตกหนักค่ะ

สวัสดีครับพี่แอน

ทางนี้กตกเช่นกันครับ เป็นระยะๆ

ตั้งแต่สระบุรี ฮอดกรุงเทพเลยครับ

นั่งรถกลับมาจากโคราช รถติด ฝนตก ครับ

ว่าแล้ว แถวนี้พัฒนาแล้วค่ะ ฝนจั่งตกดีบักคักค่ะ อิๆๆๆ

สวัสดีครับน้องเอ้ เข้ามายามได๋กะบ่พ้อกันเนอะ

ขอบคุณหลายๆเด้อครับ ที่มาเยี่ยม มายาม และทักทาย

ครับบ่เปงหยังดอกครับอ้าย...

มาเด้อน้องสันต์ มากินเหล้าทางน้ำปลีก

คิดฮอดคิดเถิงเด้ออออออ  เปิดวงคือสิได้พ้อกันเนาะ

:m159: :m159: :m159: :m159: :m159: :m159: :m159: :m159: :m159: :m159:

มาเด้อน้องสันต์ มากินเหล้าทางน้ำปลีก

คิดฮอดคิดเถิงเด้ออออออ  เปิดวงคือสิได้พ้อกันเนาะ

:m159: :m159: :m159: :m159: :m159: :m159: :m159: :m159: :m159: :m159:

เข้าพรรษาเผิ่นบ่ดื่ม ค่ะ พร้อมกับบ่เสียความบริสุทธิ์ค่ะ อิๆๆๆ

แต่อีกอย่างหนึ่งกะว่าสิเซาเบิ่งแล้วหละ ครับ

ยากงาน ยากเรียน มีแต่เรื่องวุ้นวาย น่าปวดหัว

เอาเป็นว่าขั้นมีโอกาส กะคงสิได้เจอกัน ครับ

คึดฮอด คึดถึงคือกันเด้อไท น้ำปลีกทั้งหลาย

ทั้งอ้ายจ่อย แม่ก้อม เจ้หอย เจ้ปุ้ย พี่แต๋ม

ฝากความคึดฮอดหาแหน่เด้อ ครับ

ผ่านค่ะ

ขอบคุณหลายๆ ครับ

ท่านผู้มีอุปการะคุณ ที่สม่ำเสมอที่สุดของน้องๆ

เข้าพรรษาเผิ่นบ่ดื่ม ค่ะ พร้อมกับบ่เสียความบริสุทธิ์ค่ะ อิๆๆๆ

ตอนแรกๆ ก้ว่าสิบ่ดื่มครับพี่แอน

พอดีข้างห้องเขาจูดกระโพก กะเลยหน่ำเบียร์ซะ เบาๆ หนึ่งขวด วันนี้

กลับแล้วครับอ้ายทิดสันต์...

ครับผม เดินทางปลอดภัยเด้อ ครับ

ผ่านค่ะ

ขอบคุณหลายๆ ครับ

ท่านผู้มีอุปการะคุณ ที่สม่ำเสมอที่สุดของน้องๆ

บุ้ยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ อิๆๆๆ........

แอน เบื่อพี่สันต์ แอนโกรธพี่สันต์ แอนชังพี่สันต์ เพราะว่า แอนโสด ใส ซื่อ บริสุทธิ์ แค่แอนอยากจะมี สามีค่ะ ก๊ากๆๆๆๆ

ปล.มันเกี่ยวกันบ่ค่ะ อิๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

แอน เบื่อพี่สันต์ แอนโกรธพี่สันต์ แอนชังพี่สันต์ เพราะว่า แอนโสด ใส ซื่อ บริสุทธิ์ แค่แอนอยากจะมี สามีค่ะ ก๊ากๆๆๆๆ

ปล.มันเกี่ยวกันบ่ค่ะ อิๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

แม่นหยังน้อ ครับ บาดหนิ

อยากมีเดี๋ยวหาให้ครับ แถวๆ รพ.วชิระ มากมาย ครับ

เอาบ่ ครับ เห่อๆๆๆ

อยากมีเดี๋ยวหาให้ครับ แถวๆ รพ.วชิระ มากมาย ครับ

บ่มียังดอก ค่ะ แค่อยากบอกว่า โสด ค่ะ ...น่าสนใจมากมายค่ะ หาเอาหน้าฮ้านดีกว่าเนาะค่ะ อิๆๆๆ

บ่มียังดอก ค่ะ แค่อยากบอกว่า โสด ค่ะ ...น่าสนใจมากมายค่ะ หาเอาหน้าฮ้านดีกว่าเนาะค่ะ อิๆๆๆ

:m121: :m107: :m121: :m107:

ok มากๆๆค่ะ
เท่ห์ขั้นเทพ หล่อหลายคัฟอ้าย :m114:

ขอบคุณนะครับ สำหรับคำชม

สิ่งที่เห็นอาจสิบ่เป็นความจริงกะได้ ครับ

555+

ok มากๆๆค่ะ
เท่ห์ขั้นเทพ หล่อหลายคัฟอ้าย :m114:

สิ่งที่เห็นอาจสิบ่เป็นความจริงกะได้ ครับ

555+

ยังไงคัฟ  :m119:

ok มากๆๆค่ะ

555+

ยังไงคัฟ  :m119:

ภาพลวงตาซื่อๆ ดอกครับ

555+

แวะมาทักทาย เช้าวันจันทร์ มีความสุขกับการทำงาน

และทุกๆ อย่างนะครับ

แวะมาทักทาย เช้าวันจันทร์ มีความสุขกับการทำงาน

และทุกๆ อย่างนะครับ

ครับผม ขอให้มีความสุขมากๆเช่นกันนะครับ

:m120:หวัด ดี วันจันท์คับพี่สันต์ อากาศสบายๆ

ตื่นมาทำงานก็ให้มีความสุขหลายๆๆๆๆๆๆๆๆ.....

นอน..ก็ให้หลับสบายๆๆๆๆๆๆๆ...........

เดินทางก็ให้ปลอดภัย........

...........ทีสำคัญ มาหาแอน เด้อมือเปิดวงรัดตะนะค่ะ อิๆๆๆ.........

...