รับทำเว็บ สมุทรปราการ

อ้ายทิดสันต์...มาแนะนำโต...กราบสวัสดี พ่อ แม่ พี่ น้อง และเพือนๆชาวเว็บ เด้อครับ * ^__^

• 854 ตอบ
  • 251592 อ่าน

คราฟป๋มพี่ชาย.............

a024 a024 a024
กลับแล้วครับผม..อ้ายทิดสันต์
สวัสดีครับผม...เจอกานมื้อหลังครับผม

กลับแล้วครับอ้ายทิดสันต์....
สวัสดีครับผม..

Annnnnnn แก้ไขให้นะค่ะ พี่บุ๋ม

ใกล้ๆๆ สวยๆ ค่ะ อิๆๆๆ

ขอบคุณพี่แอนหลายๆ ครับ

ที่ปรับขนาดภาพให้ น่ารักมากๆ ครับ

งามทั้งเจ้าของรูป แล้วกะ คนแก้ไข เลย ครับ

บ่แม่นงามแต่คนดอกเด้อน้องสันต์ เมืองที่พี่อยู่กะงาม บรรยากาศกะดีอยู่ติดกับสก้อตแลนด์ เรียนจบแล้วถ้ามีโอกาศก็มาเที่ยวหาพี่เด้อน้องสันต์

เอ้าๆพี่ลืมบอกอีกอย่าง อย่าเงียบหลายพี่เป็นห่วง และกะคิดฮอดเสมอ

เอ้าๆพี่ลืมบอกอีกอย่าง อย่าเงียบหลายพี่เป็นห่วง และกะคิดฮอด

ดีครับผม........
มาอีกก้อบ่ยุอีกแล้วครับพี่ชายผม...จักว่าไปไส๋ดอกครับผม

เอ้าๆพี่ลืมบอกอีกอย่าง อย่าเงียบหลายพี่เป็นห่วง และกะคิดฮอดเสมอ

ขอบคุณพี่สาวหลายๆเด้อครับ ที่ เป็นห่วง และคึดฮอด

น้องกะคึดฮอดพี่สาวเช่นกัน ครับ ขอบคุณจากใจจริงเด้อ ครับ

ที่คอยโทรติดตาม ถามข่าว ถึงแม้ว่าจะอยู่ใกล กัน

มาอีกก้อบ่ยุอีกแล้วครับพี่ชายผม...จักว่าไปไส๋ดอกครับผม

โทษทีครับน้องเอ้ ช่วงนี้บ่ข่อยได้เล่น

ไปเรียนครับ เสาร์ อาทิตย์ เลยบ่ข่อยว่าง

จั่งได๋กะมาทักทาย กันได้เด้อ ครับ 555+

เมื่อยกะอดเอาค่ะ...........

ครับพี่แอน ถึงจะเหนื่อยปานได๋

เพื่ออนาคต ผมก็จะสู้ให้ถึงที่สุด ครับ

ขอบคุณพี่แอน ที่เป็นกำลังใจให้เด้อ ครับเด้อ

เพื่ออนาคต ผมก็จะสู้ให้ถึงที่สุด ครับ

ขอบคุณพี่แอน ที่เป็นกำลังใจให้เด้อ ครับเด้อ

มองไปข้างหน้าพร้อมกับ...ย่างก้าวแบบมั่นคงค่ะ..

มองไปข้างหน้าพร้อมกับ...ย่างก้าวแบบมั่นคงค่ะ..

ครับพี่แอน ขอบพระคุณที่ให้แง่คิด ครับ

รับทราบ และพร้อมที่จะปฎิบัติ ครับ

โทษทีครับน้องเอ้ ช่วงนี้บ่ข่อยได้เล่น

ไปเรียนครับ เสาร์ อาทิตย์ เลยบ่ข่อยว่าง

จั่งได๋กะมาทักทาย กันได้เด้อ ครับ 555+

ครับผม...บ่เปงหยังดอกครับผม..

ขอบคุณพี่สาวหลายๆเด้อครับ ที่ เป็นห่วง และคึดฮอด

น้องกะคึดฮอดพี่สาวเช่นกัน ครับ ขอบคุณจากใจจริงเด้อ ครับ

ที่คอยโทรติดตาม ถามข่าว ถึงแม้ว่าจะอยู่ใกล กัน

พี่กะฮักน้องจากใจคือกันเด้อ  ขอให้น้องประสบความเสร็จไวๆ   ขอให้เดินทางปลอดภัย

พี่กะฮักน้องจากใจคือกันเด้อ  ขอให้น้องประสบความเสร็จไวๆ   ขอให้เดินทางปลอดภัย

ครับผม ปลื้มใจเด้น้อ ครับ

ผมจะตั้งใจเรียนให้จบเด้อครับ พี่

a0105 a0105 a0105

บ่พ้อกานจักเทื่อครับผม..อิๆๆ

มาแล้วครับ มาแล้วๆๆ

ไปแล้วบ่น้อ หนิ อิอิ

ok มากๆๆค่ะ

เป๊ะ.! เลยแม่นบ่ครับพี่แอน

a088 a088 a088

คักกว่า ปาขรี่ตรมใส่ฝาเฮือน ดัง เป๊ะ เลยค่ะ อิๆๆๆ

555+

เข้าใจเปรียบเทียบเนาะ พี่แอน

พี่กะฮักน้องจากใจคือกันเด้อ  ขอให้น้องประสบความเสร็จไวๆ   ขอให้เดินทางปลอดภัย

ผมจะตั้งใจเรียนให้จบเด้อครับ พี่

a013 เจอกันน้องสันต์ มกราคมปีหน้า  a013

ดีครับอ้ายทิดสันต์...เอ้ครับผม

พี่กะฮักน้องจากใจคือกันเด้อ  ขอให้น้องประสบความเสร็จไวๆ   ขอให้เดินทางปลอดภัย

a013 เจอกันน้องสันต์ มกราคมปีหน้า  a013

ครับผม ดีใจเด้น้อ สิได้เจอเอื้อยอีก

เจอกันแท้แน่นอน ครับ

ดีครับอ้ายทิดสันต์...เอ้ครับผม

ครับน้องเอ้ เฮ็ดหยังอยู่น้อ

กินข้าวแลงยังครับ

ฝนตกบ่ทาง กทม. นะค่ะ

ตกครับ ตกแฮงๆ มากๆ

ว่าสิออกไปหาจับกบมากินตับอยู่ครับ อิอิ

แบบว่าว่างๆๆ ครับ

เอารูปมาลงสร้างกระแส จั๊กหน่อยก่อน อิอิ

แม่นผุได๋ หลงเข้ามา

กะอดสาเบิ่งเอาเด้อ ครับ 555+

เปิดโต LOOK ใหม่ หลังจากที่หายไปโดน

ต้อนรับหมอลำเปิดวงฤดูการที่สิมาฮอด มาถึง

แว่นตา PERCY จากห้างแว่นท๊อปเจริญ  4,800 บาท

ราคาเบาๆ สำหรับคนกรุงฯ พะนะ

ครบร้อยกะทู้เพิ่นว่าให้คะแนนใด้แล้วลองกดให้น้องสันต์ก่อนน้า

ดีครับอ้ายิดสันต์ทำหยังยุน้อครับผม...

ครบร้อยกะทู้เพิ่นว่าให้คะแนนใด้แล้วลองกดให้น้องสันต์ก่อนน้า

ขอบพระคุณพี่บุ๋มหลายๆ เด้อ ครับ

ที่ยังบ่ลืมน้องนุ่ง บวกหนึ่งให้เช่นเดียวกันครับ

สำหรับพี่สาวที่น่ารัก คนนี้

กลับแล้วครับสวัสดีครับผม...
ดีครับอ้ายิดสันต์ทำหยังยุน้อครับผม...
สวัสดีครับผม..

สวัสดีเช่นกันเด้อน้องเอ้

ขอบคุณหลายๆเด้อ ที่ยังคอยติดตาม

มาทักทายกันบ่ได้ขาดสาย

สิกลับบ้านแล้วเดินกะทางปลอดภัยเด้อ ครับ

จำไว้เด้อ รัดตะเปิดวง 8/10 พี่โจก็จะมาค่ะ มาเด้อ เหมือนที่ตกลงกันไว้นั้นแหละ...

จำไว้เด้อ รัดตะเปิดวง 8/10 พี่โจก็จะมาค่ะ มาเด้อ เหมือนที่ตกลงกันไว้นั้นแหละ...

ครับผม ได้เลยครับพี่แอน

ถ้าเรียนวิชาที่บ่หนักกะสิหนีไปเลย ครับ

โอเค เนาะ ครับ 555+

ครับผม ได้เลยครับพี่แอน

ถ้าเรียนวิชาที่บ่หนักกะสิหนีไปเลย ครับ

โอเค เนาะ ครับ 555+

a024 a024 a024 a024 a024 a024 a024 a024

ดีครับผมอ้ายทิด..ยุบ่น้อครับผม..

วันศุกร์แล้วเด้อ สุข สดใสนะครับ

ฝนกะตก ไงก็รักษาสุขภาพนะครับ

ถ่าน้องขอนั่งสาดนำ กะยับเอาแนเด้อจ้า อ้ายสันต์ เอื้อยแอน a007 a007

...