รับทำเว็บ สมุทรปราการ

อ้ายทิดสันต์...มาแนะนำโต...กราบสวัสดี พ่อ แม่ พี่ น้อง และเพือนๆชาวเว็บ เด้อครับ * ^__^

• 854 ตอบ
  • 255095 อ่าน

นอนได้แล้วเด้อสันต์ อย่านอนเดิกหลายยยยยยยยยยยยยยย

ครับผมนอนๆ ครับ

ฝันดีเด้อ พี่โจ

แปะไปเทียวอิสานเถิดเทิ่งกัน อิอิ ฟ้อนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนเมา อีกจักเทือก่อนนอนฝันดี  a059

แปะไปเทียวอิสานเถิดเทิ่งกัน อิอิ ฟ้อนนนนนนนนนนนนนนนนนนนนเมา อีกจักเทือก่อนนอนฝันดี  a059

ไปมื้อได๋กะนัด มาได้เลยครับ

พร้อมเสมอ ครับ อิอิ

ภาพนี้พี่โจ 101 กำลังเฮ็ดอิหยัง ครับพี่โจ

งง ครับ

มาชวนไปเที่ยวเขาใหญ่ไปเรียนบ่มื้ออื่นนะ
ฝันดีเด้อสันต์

มาบอกว่านอนหลับฝันดีเด้อสันต์ตอนนี้อยู่เขาใหญ่ อากาศดีคักกกกกกกกกกก

ภาพนี้พี่โจ 101 กำลังเฮ็ดอิหยัง ครับพี่โจ

งง ครับ

ง่ายๆ คำเดียวว่า  ลงผิดกะทู้ 555

ราตรีสวัสดิ์คับ

นอนเด้อคับ อย่าเพ้อ เผลอทำร้ายหมอนข้าง อิอิอิ

ฝันดีนะคับ

มาบอกว่านอนหลับฝันดีเด้อสันต์ตอนนี้อยู่เขาใหญ่ อากาศดีคักกกกกกกกกกก

ป้าดเข้ามาบอกแต่มื้อเหิงหละครับ

ยากนำไปเรียน กะเลยเพิ่งเขามาเบิ่งครับ

หวัดดีตอนเช้าเด้อ ครับ

นอนเด้อคับ อย่าเพ้อ เผลอทำร้ายหมอนข้าง อิอิอิ

ฝันดีนะคับ

โลกสวยด้วยมือเรา ครับพี่โจ อิอิ

สวัสดีตอนเช้า เด้อครับ

ฝันดีนะคับ

โลกสวยด้วยมือเรา ครับพี่โจ อิอิ

a024 a024 a024 a024 a024

a076 a076 a076 a076 a076

ดีค่ะ คนที่มีคนมารุมรัก อิๆๆๆ

สวัสดีเด้อ ครับพี่แอน

แม่นผุได๋ น้อ คนที่มีคนมารุมรัก

ขั้นเป็นเจ้าของบอร์ดนี้ บ่แม่นดอก ครับ ผุฮ้ายคึหยังนี้

ฝันดีนะคับ

เขิลหยังพี่โจ

เข้ากับกิจวัตรประจำวันเจ้าของติ ครับ

555+

แลงนี้สิไปเวิ่นๆๆ ที่ร้านเหล้าแถวๆเกษตร

สังสรรค์ เบาๆ กับเพื่อน ก่อนไปอบรมทะเบียนมะเร็ง

พรุ่งนี้ เป็นเวลาสองคืน สามวัน ที่อยุธยา ครับ....

ฝันดีนะคับ

เข้ากับกิจวัตรประจำวันเจ้าของติ ครับ

555+

เป็นหลายกว่ากิจวัตรประจำวันครับ อิอิ

ฝันดีนะคับ

555+

เป็นหลายกว่ากิจวัตรประจำวันครับ อิอิ

ป้าดดด สงสัยจะ ทุกๆ 4 ชม เลยเนาะ ครับ

555+

แม่นผุได๋ น้อ คนที่มีคนมารุมรัก

ขั้นเป็นเจ้าของบอร์ดนี้ บ่แม่นดอก ครับ ผุฮ้ายคึหยังนี้

คะแนน ที่ 99 งามบ่แอนให้เองเบาๆๆค่ะ อิๆๆๆๆๆๆ

ฝันดีนะคับ

555+

ป้าดดด สงสัยจะ ทุกๆ 4 ชม เลยเนาะ ครับ

555+

ทุก 2 ชัวโมงกะได้ เพราะพี่ถือว่าเป็นเรือ่งปกติ อิอิ

คะแนน ที่ 99 งามบ่แอนให้เองเบาๆๆค่ะ อิๆๆๆๆๆๆ

ป้าดดด สวยงาม ครับ

ขอบพระคุณพี่สาวที่หน้ารักเด้อ ครับ

กำลังรุ้นๆๆ อยู่ ว่าไผสิเป้นคนที่ 99

ฝันดีนะคับ

555+

555+

ทุก 2 ชัวโมงกะได้ เพราะพี่ถือว่าเป็นเรือ่งปกติ อิอิ

a024 a024 a024

a024 a024 a024

ป๊าด เพิ่งมาเห็น คือมีกิ๊กน่ารักแท้ๆ อิอิ

คนนี้เป้นรุ่นพี่ ครับพี่โจ

ทำงานตำแหน่งเวชสถิติ เหมือนกัน ที่ รพ

จบมาจากสถาบันเดียวกัน ครับ

ซำบายดีครับอ้ายทิดสันต์
เป็นจั่งได๋ครับอยู่ดีมีแฮงบ่น้อ

หวัดดีสิมาบอกว่ามื้อคืนหล่อยไปเทียวอิสานเสียงไทยม่วนๆๆคนเดียว เมาคัก อิอิ

ซำบายดีครับอ้ายทิดสันต์
เป็นจั่งได๋ครับอยู่ดีมีแฮงบ่น้อ

สวัสดีครับ

สำบายดี ครับ

หวัดดีสิมาบอกว่ามื้อคืนหล่อยไปเทียวอิสานเสียงไทยม่วนๆๆคนเดียว เมาคัก อิอิ

คักหลายๆเนาะ

อยากไปอยู่ คึบ่มาซวนแหน่ๆๆ ครับ หึยๆๆๆ

แม่นไปคนเดียว อยู่ติ ครับ อิอิ

คักหลายๆเนาะ

อยากไปอยู่ คึบ่มาซวนแหน่ๆๆ ครับ หึยๆๆๆ

แม่นไปคนเดียว อยู่ติ ครับ อิอิ

แม่นละเนาะไผสิไปนำ อิอิ มาเด้อมื้อหลัง อิอิ พร้อมนางนกเจ่าเนาะ ก๊ากกกกกกกกกกกก

ดีครับ..อ้ายทิดสันต์ครับ
น้องมาสวัสดีครับผม

ครับผมทักทายครับ

สวัสดีเด้อครับ

น้องสันต์ หยุดงานหลายวันไปเที่ยวที่ไหนบ่น้อ ใด้กลับบ้านไปทำบูญทำทานอยู่บ่น้องชาย งดเหล้าเข้าพรรษานำเพิ่นแหน่เด้อ งดบ่ใด้ถึงสามเดือนกะงดเอาจัก เจ็ด วันกะพอเด้อน้องสันต์ แล้วก็สวดมนต์ไหว้พระทุกคืนตั้งจิตอธิฐานเอาขอให้ใด้แต่สิ่งดีๆเข้ามาในชีวิตเรา พี่ยังเป็นห่วง และก็ยังฮักน้องเสมอ

a044สวัสดีครับ แวะมายามถามข่าว สบายดีเนาะอ้ายเนาะ สุขภาพแข็งแรงเด้ออ้ายเด้อ

ยุบ่น้อครับอ้ายทิดสันต์ครับ....น้องมารอแล้วครับผม

ไปแล้วเด้อครับอ้ายทิดสันต์..เจอกานมื้อหลังครับผม

น้องสันต์ หยุดงานหลายวันไปเที่ยวที่ไหนบ่น้อ ใด้กลับบ้านไปทำบูญทำทานอยู่บ่น้องชาย งดเหล้าเข้าพรรษานำเพิ่นแหน่เด้อ งดบ่ใด้ถึงสามเดือนกะงดเอาจัก เจ็ด วันกะพอเด้อน้องสันต์ แล้วก็สวดมนต์ไหว้พระทุกคืนตั้งจิตอธิฐานเอาขอให้ใด้แต่สิ่งดีๆเข้ามาในชีวิตเรา พี่ยังเป็นห่วง และก็ยังฮักน้องเสมอ

หยุดงานกะไปเรียนครับพี่บุ๋ม บ่ได้ไปเที่ยวใสดอก ครับ

ส่วนเหล้ากะบ่ค่อยได้กินเลยครับช่วงนี้ เฮ็ดงานแล้วกเรียน บ่มีเวลา ครับ

จั่งได๋กะคึดฮอด คึดเถิง พี่บุ๋มเช่นกันเด้อ ครับ

a044สวัสดีครับ แวะมายามถามข่าว สบายดีเนาะอ้ายเนาะ สุขภาพแข็งแรงเด้ออ้ายเด้อ

ครับผม สวัสดี ครับ ทางนี้กะสำบายดี ครับ

ว่างๆกะแวะมาทักทายกันได้เด้อ ครับ

ไปแล้วเด้อครับอ้ายทิดสันต์..เจอกานมื้อหลังครับผม

ยุบ่น้อครับอ้ายทิดสันต์ครับ....น้องมารอแล้วครับผม

สวัสดีครับน้องเอ้ พอดีว่าเพิ่งกลับมาจากไปเรียนหนังสือ ครับ

กะเลยเพิ่งมาเห็น วันหยุดไปเที่ยวใสมาน้อๆ ครับ

ทางนี้บ่ได้ไปใสเลย ครับ คาเรียน

หวัดดีจ้าคือมิดแท้น้อมีคนมายามจากทางไกลติ๊ สบายดีเนาะ

สวัสดีครับน้องเอ้ พอดีว่าเพิ่งกลับมาจากไปเรียนหนังสือ ครับ

กะเลยเพิ่งมาเห็น วันหยุดไปเที่ยวใสมาน้อๆ ครับ

ทางนี้บ่ได้ไปใสเลย ครับ คาเรียน

เข้าวัดครับอ้ายทิดสันต์...บ่ได้ไปเที่ยวไส๋คือกานครับผม

น้องไปแล้วเด้อครับอ้ายทิดสันต์..มื้อหลังน้องจะเข้ามาทักทายครับผม
สวัสดีครับ...

น้องไปแล้วเด้อครับอ้ายทิดสันต์..มื้อหลังน้องจะเข้ามาทักทายครับผม

ครับผม สวัสดีเช่นกัน ครับ

มีเวลาจั่งมาคุยกันใหม่เนาะ ครับ

มีเวลาจั่งมาคุยกันใหม่เนาะ ครับ

น้องมาแล้วเด้อครับอ้ายทิดสันต์....สวัสดีเด้อ..

น้องมาแล้วเด้อครับอ้ายทิดสันต์....สวัสดีเด้อ..

ทางพี่กะเพิ่งเลิกงานเช่นกัน ครับ

อาบน้ำกินข้าวแล้วนอนซะค่ะ อิๆๆ

เอ้าๆๆๆ งง ครับ

มื้อนี้มาแปลกๆ

...