รับทำเว็บ สมุทรปราการ

อ้ายทิดสันต์...มาแนะนำโต...กราบสวัสดี พ่อ แม่ พี่ น้อง และเพือนๆชาวเว็บ เด้อครับ * ^__^

• 854 ตอบ
  • 255098 อ่าน

a091
ทักทายน้องสันต์ครับ เปนงัยเรียนสนุกไหม

เรียนวันแรกกะดีครับ

วิชาจุลชีววิทยา ยากมากๆครับ

อย่าลืม +1 น่ะครับน้องสันต์555+

a091
ทักทายน้องสันต์ครับ เปนงัยเรียนสนุกไหม

เรียนวันแรกกะดีครับ

วิชาจุลชีววิทยา ยากมากๆครับ

อย่าลืม +1 น่ะครับน้องสันต์555+

เรียบร้อยแล้ว เด้อ

มื้อนี้ เบิดมื้อ เพิ่งได้เข้าเว็บ

ไปแสดงความยินดี กับรุ่นน้องๆ มาครับ

ที่สวนอัมพร....

พี่นกเจ่าเซ็กซี่บ่ค่ะ ฮิๆๆๆ

พี่แอน อันนี้มันบ่แม่นนกเด้อครับ

มันคือ แรด...ตั่วหนิ ครับ

พี่แอน อันนี้มันบ่แม่นนกเด้อครับ

ก๊ากๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

ก๊ากๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

หึยๆๆๆ คักหลายๆ ดอก อิอิ

อันนี้แถมเด้อครับ อิอิ

โอ๊วๆๆๆ อารายเนี้ย ของแถมหรอ ดูแล้วต้องคิดตามป่าว อิอิ

มื้ออื่นย้านบ่คือเด้อสันต์ อิอิ วันพฤหัสบดีมีงานเช้าแมะ มื้อใหม่เด้อ น้อง อิอิ ฝันดี

บ่เป็นหยังครับพี่ เอางานเฮาไว้ก่อนเนาะ

เดี๋ยวจั่งว่ากันไหม่กะได้ครับ

ปล เพิ่งได้มาอ่านยามเซ้า กะเลยบ่ได้ฝันดีซ้ำมื้อคืนหนิ อิอิ

พะนะ เอ๊าฝันดีใหม่ซั่น ก๊ากกกกกกกกกกกกกกกก

มื้อนี้ผมต้องฝันดีแน่นอน เลยครับ

เพราะว่าเข้ามาเบิ่งทัน

555

พ้วนแม่นบ่น้อ ฝันดีคักๆๆอีกเด้อมื้อนี้ อิอิ

อันนี้แถมเด้อครับ อิอิ

โอ๊วๆๆๆ อารายเนี้ย ของแถมหรอ ดูแล้วต้องคิดตามป่าว อิอิ

โปรดติดตามตอนต่อไปเด้อครับ อิอิ

มื้ออื่นย้านบ่คือเด้อสันต์ อิอิ วันพฤหัสบดีมีงานเช้าแมะ มื้อใหม่เด้อ น้อง อิอิ ฝันดี

บ่เป็นหยังครับพี่ เอางานเฮาไว้ก่อนเนาะ

เดี๋ยวจั่งว่ากันไหม่กะได้ครับ

ปล เพิ่งได้มาอ่านยามเซ้า กะเลยบ่ได้ฝันดีซ้ำมื้อคืนหนิ อิอิ

พะนะ เอ๊าฝันดีใหม่ซั่น ก๊ากกกกกกกกกกกกกกกก

มื้อนี้ผมต้องฝันดีแน่นอน เลยครับ

เพราะว่าเข้ามาเบิ่งทัน

555

พ้วนแม่นบ่น้อ ฝันดีคักๆๆอีกเด้อมื้อนี้ อิอิ

เข้ามาเบิ่งบ่ทันครับ

มื้อคืนเลยฝันเห็นนกแฮ้งครับ ๕๕๕

รุ่งทิวา มีมาทางบุรีรัมย์บ้างไหมน้อ

รุ่งทิวา มีมาทางบุรีรัมย์บ้างไหมน้อ

ทักทายทิดสันต์จร้า

ดีครับพี่สบายดีครับ

คิวงานดูตามที่บอร์ดเลยเด้อครับ

น้องสันต์ ถึงเวลาจะต้องเดินทางไปเรียนอีกแล้วเนาะ เหนี่อยหลายบ่น้อ บ่ใด้พักผ่อนเลยน้องพี่ สู้ๆจ้า พี่เป้นกำลังใจให้ ขอให้น้องสมหวังสิ่งที่ตั้งใจไว้ และเดินทางปลอดภัยนะจ้ะ

น้องสันต์ ถึงเวลาจะต้องเดินทางไปเรียนอีกแล้วเนาะ เหนี่อยหลายบ่น้อ บ่ใด้พักผ่อนเลยน้องพี่ สู้ๆจ้า พี่เป้นกำลังใจให้ ขอให้น้องสมหวังสิ่งที่ตั้งใจไว้ และเดินทางปลอดภัยนะจ้ะ

ขอขอบคุณพี่สาวมากๆ เลยนะครับ

ที่เป็นห่วง และเป็นกำลังใจให้

คึดฮอดพี่สาวเด้อ ครับ

สันต์เข้ามายามใด๋บ้านคือมีแขกหลายแท้ อิอิ อิจฉาเนาะไทยเฮือนนี้แมะหัวกะไดบ่แห้งจักเทือ คือกันคักกะทางยโส ก๊ากกกกกกกกก ฝันดีเด้อ

สันต์เข้ามายามใด๋บ้านคือมีแขกหลายแท้ อิอิ อิจฉาเนาะไทยเฮือนนี้แมะหัวกะไดบ่แห้งจักเทือ คือกันคักกะทางยโส ก๊ากกกกกกกกก ฝันดีเด้อ

กะบ่มีไผหลายดอกครับ มีแต่พี่ๆ น้องๆนี้หละครับ

ฝันดีเช่นกันเด้อ ครับ อิอิ

กลับมาจากไปหย่าวศิริพรมาแวะผ่านมาบอกว่าหลับฝันดีเด้อ

กลับมาจากไปหย่าวศิริพรมาแวะผ่านมาบอกว่าหลับฝันดีเด้อ

มื้อคืนบ่ได้เข้ามาเบิ่ง

เข้ามาเบิ่งตอนเช้ากะสวัสดีตอนเช้าแทนกะแล้วกันเนาะ

สวัสดีตอนเช้าเด้อครับพี่โจ101 อิอิ

กลับมาจากร้านใบไม้ร่าเริงกะเลยเเวะมาบอกว่า นอนหลับฝันดีดีเด้อใกล้สิ้นเดือนแล้วบอกเลขแหน่ อิอิ

กลับมาจากร้านใบไม้ร่าเริงกะเลยเเวะมาบอกว่า นอนหลับฝันดีดีเด้อใกล้สิ้นเดือนแล้วบอกเลขแหน่ อิอิ

ขอบคุณเด้อครับที่มาส่งเข้านอน

เข้ามาเบิ่งบ่ทันครับ เพราะว่าไปนอนก่อน

สวัสดีตอนเช้าเด้อ ครับ

เข้ามาเบิ่งบ่ทันครับ เพราะว่าไปนอนก่อน

จ้าสวัสดียามใด๋กะคือเก่านั่นละเนาะ คิดฮอดเสมอเด้อมื้อใด๋สิไปเมาอีกน้อเฮา อิอิ

จ้าสวัสดียามใด๋กะคือเก่านั่นละเนาะ คิดฮอดเสมอเด้อมื้อใด๋สิไปเมาอีกน้อเฮา อิอิ

ว่างมื้อได๋ กะนัดมาเลยครับ

พร้อมๆๆ เสมอ ครับ

ลักของพี่แอนมา แบบว่าเพลงมันม่วนๆๆ ครับ

ขอบคุณพี่แอนหลายๆ ครับ สำหรับคลิปม่วนๆ อิอิ

ลักของพี่แอนมา แบบว่าเพลงมันม่วนๆๆ ครับ

ขอบคุณพี่แอนหลายๆ ครับ สำหรับคลิปม่วนๆ อิอิ

คือสิมักคัก  มักแน  เนาะเพลง  นิ

แม่นๆๆ มักหลายๆๆ

เอาอีกบ่หลายๆ เวอร์ชั้น

เอาไปฟัง ฟังให้ดีๆๆๆ

555+

Khomsan Somthep
ช่วยเอาคนโกหก...หลอกลวงไปจากชีวิตผมที.!

ใครอะ??????????????
โกหก หลอกลวง งัย...!

น้องสันต์อาทิตย์นี้ใด้ไปเรียนอยู่บ่ หรือว่าน้องกลับบ้านไปเลีอกตั้งจ้ะ

อาทิตย์นี้กลับมาบ้านครับ

มหาลัยหยุดให้มาเลือกตั้งครับพี่บุ๋ม

เลือกคนดี

แต่อย่าลืมพี่คนนี้ไว้ในใจนอ้งชายบ้างนะ อิอิ

ไปหระ ก๊ากกกก

เลือกคนดี

แต่อย่าลืมพี่คนนี้ไว้ในใจนอ้งชายบ้างนะ อิอิ

บ่ลืมดอกครับสำหรับพี่ชายสุดหล่อ

ว่าแต่ว่าอยู่พรรคใจ ติครับ อิอิ

กลับมาจากไปเลาะแล้วเด้อใช้สิทธิ์แล้วกะมาพึ่งมาฮอดสบายดีเนาะ ฝันดีเด้อ

เลือกคนดี

บ่ลืมดอกครับสำหรับพี่ชายสุดหล่อ

ว่าแต่ว่าอยู่พรรคใจ ติครับ อิอิ

พรรคไหนกะซ๋างเถาะ

ตอนนี้ อยากพักกาย พักใจ ไว้ที่ใครมากกว่า อิอิ

ฝานนนนดี มีคนมาหลงรัก จนลืมบ่ลงเด้อ อิอิ

กลับมาจากไปเลาะแล้วเด้อใช้สิทธิ์แล้วกะมาพึ่งมาฮอดสบายดีเนาะ ฝันดีเด้อ

สบายดีครับพี่ พี่สบายดีบ่ครับ

ผมกะกลับไปใช้สิทธิ์ใช้เสียง มาคือกัน ครับ

เลือกคนดี

พรรคไหนกะซ๋างเถาะ

ตอนนี้ อยากพักกาย พักใจ ไว้ที่ใครมากกว่า อิอิ

ฝานนนนดี มีคนมาหลงรัก จนลืมบ่ลงเด้อ อิอิ

ผมกะอยากพักกาย พักใจเช่นกันครับพี่โจ

สิได้สบายใจ หายปวดหัวซักที

ที่ผ่านมา ห้า หก เดือนหลังหนิ กะมีแต่เรื่องวุ่นๆ วายๆ

ต่อไปนี้กะคงบ่มีเวลาให้กับเรื่องอื่นแล้ว ครับ

ตั้งใจเรียนดีกว่า เพื่ออนาคตที่ดี ในวันข้างหน้า

พี่โจสบายดีนะครับ คึดฮอดเด้อ ครับ

เมื่อวานนี้ ไปแสดงความยินดี กับรุ่นพี่มา ครับ

เพลงเก่าๆ ความหมายดีๆ

นอนได้แล้วเด้อสันต์ อย่านอนเดิกหลายยยยยยยยยยยยยยย

...