รับทำเว็บ สมุทรปราการ

อ้ายทิดสันต์...มาแนะนำโต...กราบสวัสดี พ่อ แม่ พี่ น้อง และเพือนๆชาวเว็บ เด้อครับ * ^__^

• 854 ตอบ
  • 255118 อ่าน

Re: อ้ายทิดสันต์...ขอแนะนำโต...นำอีกจักคนแหน่เด้อครับ -_-
« ตอบกลับ #200 เมื่อ: มิถุนายน 16, 2011, 12:09:24 AM »
มื้อนี้ไปกิน KFC มาครับ มาเด้อๆๆ กินนำกัน

Re: อ้ายทิดสันต์...ขอแนะนำโต...นำอีกจักคนแหน่เด้อครับ -_-
« ตอบกลับ #201 เมื่อ: มิถุนายน 16, 2011, 12:10:16 AM »
แซบมากมายครับ อิ่ม มากๆ หลังเลิกงาน

« ตอบกลับ #202 เมื่อ: มิถุนายน 16, 2011, 12:48:57 AM »
ฝันดีนะคับ น้องชาย

« ตอบกลับ #203 เมื่อ: มิถุนายน 16, 2011, 07:00:27 AM »
ฝันดีนะคับ น้องชาย

ป้าดๆๆ ขอบคุณนะครับที่มาส่งเข้านอน

แต่เพิ่งมาเห็นตอนเช้า อิอิ

สวัสดีตอนเช้า นะ ครับพี่

« ตอบกลับ #204 เมื่อ: มิถุนายน 16, 2011, 08:44:31 AM »
ตื่นมาตอนเช้าสดใสคักย้อนมื้อคืนนอนไว อิอิ ไปเฮ็ดงานไป๊น้อ ขอให้มีความสุขกับการทำงานเด้อน้องสันต์

« ตอบกลับ #205 เมื่อ: มิถุนายน 16, 2011, 04:37:17 PM »
ตื่นมาตอนเช้าสดใสคักย้อนมื้อคืนนอนไว อิอิ ไปเฮ็ดงานไป๊น้อ ขอให้มีความสุขกับการทำงานเด้อน้องสันต์

เฮ็ดงานกะดีครับ สนุกกับการทำงาน อยู่ ครับ

เช่นกันเด้อครับ ขอให้มีความสุขกับการทำงานเด้อ

« ตอบกลับ #206 เมื่อ: มิถุนายน 16, 2011, 11:42:15 PM »
 a085 a085 a085 a076 a076 a076 แม่นติ๊นึกว่ามีความสุขกับแนวอื่นสันต์ อิอิ ฝันดีเด้อ  a088 a088 a088

« ตอบกลับ #207 เมื่อ: มิถุนายน 17, 2011, 12:11:23 AM »
สวีททททท ดรีมนะคับ อิอิ

« ตอบกลับ #208 เมื่อ: มิถุนายน 17, 2011, 07:10:14 AM »
a085 a085 a085 a076 a076 a076 แม่นติ๊นึกว่ามีความสุขกับแนวอื่นสันต์ อิอิ ฝันดีเด้อ  a088 a088 a088

ความสุขนำแนวอื่นกะมี ครับ

มีความสุขนำส่งแวดล้องรอบข้าง

แล้วกะเพื่อนฝูง และ พี่ๆ น้องๆ เพื่ไทเว็บ ของเฮานี้หละ ครับ

อิอิ

« ตอบกลับ #210 เมื่อ: มิถุนายน 17, 2011, 11:32:56 PM »
ฝันหวานเด้อ

ฝ้นดีได้โชคคับ

ตื่นมา กะมีแต่สุขใจนะคับ

« ตอบกลับ #211 เมื่อ: มิถุนายน 18, 2011, 05:40:24 AM »
น้องสันต์ วันนี้เช้าวันเสาร์ น้องสันต์ใด้ไปเรียนอยู่บ่ ถ้าหากใด้ไปพี่ขอให้น้องเดินทางโดยตลอดปลอดภัย ทั่งไปและก็ทั่งกลับเด้อน้องหล่า

« ตอบกลับ #212 เมื่อ: มิถุนายน 18, 2011, 07:50:52 AM »
น้องสันต์ วันนี้เช้าวันเสาร์ น้องสันต์ใด้ไปเรียนอยู่บ่ ถ้าหากใด้ไปพี่ขอให้น้องเดินทางโดยตลอดปลอดภัย ทั่งไปและก็ทั่งกลับเด้อน้องหล่า

ครับผมมือนี้เปิดเทอมมื้อแรกครับพี่

ตอนนี้มาฮอดห้องเรียนแล้วครับ

ขอบคุณครับ สำหรับคำอวยพร

« ตอบกลับ #213 เมื่อ: มิถุนายน 18, 2011, 07:55:47 AM »
ฝันหวานเด้อ

เช่นกันเด้อครับพี่โจ

ขอให้มีความสุขหลายๆ เด้อครับ

« ตอบกลับ #214 เมื่อ: มิถุนายน 18, 2011, 07:59:19 AM »
เป็นใด๋น้อได้ไปเที่ยวกันบ่ พี่พึ่งมาฮอดสกลนครตอนนี้อยู่โรงแรมเรียบร้อยแล้วสินอนแล้วละ

« ตอบกลับ #215 เมื่อ: มิถุนายน 18, 2011, 08:38:42 AM »
เป็นใด๋น้อได้ไปเที่ยวกันบ่ พี่พึ่งมาฮอดสกลนครตอนนี้อยู่โรงแรมเรียบร้อยแล้วสินอนแล้วละ

บ่ได้ไปไสดอกครับ ผมกะมาเรียนคือกัน

ตอนนี้มาฮอดห้องเรียนแล้วครับ อยู่โคราช

« ตอบกลับ #216 เมื่อ: มิถุนายน 18, 2011, 09:15:06 AM »

บ่ได้ไปไสดอกครับ ผมกะมาเรียนคือกัน

ตอนนี้มาฮอดห้องเรียนแล้วครับ อยู่โคราช

คือมาฮอดแต่เซ้าแท้

บ่านนิๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

คนดุ๊คนหมั่นกะจั่งซี้หละ ครับ

« ตอบกลับ #217 เมื่อ: มิถุนายน 18, 2011, 09:40:32 AM »
ฝันหวานเด้อ

เช่นกันเด้อครับพี่โจ

ขอให้มีความสุขหลายๆ เด้อครับ

thank2s thank2s thank2s

thank2s

ขอบคุณนะ  สุข สดใส

พี่อยากมีแฟน

« ตอบกลับ #218 เมื่อ: มิถุนายน 18, 2011, 11:46:07 AM »
มาห้องนี้ คือโดนหยอกนำดีแท้

โอ้ยยยยย ม่วนหระ

นกเจ่ากลับบ้านเจ้าของเด้อคับ อิอิ

« ตอบกลับ #219 เมื่อ: มิถุนายน 18, 2011, 07:01:55 PM »

นกเจ่ากลับบ้านเจ้าของเด้อคับ อิอิ

บอร์ดน้องหนะ อยู่โดนๆกะได้ดอกพี่โจ

น้องบ่แพงดอกครับ กลับจากเรียนแล้ว

เดี๋ยวไปเที่ยวกันอิสานเสียงไทย แก้เซ็ง! เบาๆ

« ตอบกลับ #220 เมื่อ: มิถุนายน 18, 2011, 08:49:07 PM »

a085

บอร์ดน้องหนะ อยู่โดนๆกะได้ดอกพี่โจ

น้องบ่แพงดอกครับ กลับจากเรียนแล้ว

เดี๋ยวไปเที่ยวกันอิสานเสียงไทย แก้เซ็ง! เบาๆ

วันไหนหระ ว่ามาคับ

แต่วันนี้บ่ว่าง ไป ซอย 2  อิอิ

ไปบ่ๆๆๆ ด่วนนนนนนนน

« ตอบกลับ #221 เมื่อ: มิถุนายน 18, 2011, 10:45:07 PM »

a085

วันไหนหระ ว่ามาคับ

แต่วันนี้บ่ว่าง ไป ซอย 2  อิอิ

ไปบ่ๆๆๆ ด่วนนนนนนนน

ตอนนี้ยังอยู่โคราชอยู่เลยครับ

พรุ่งนี้ตอนเย็นเรียนเสร็จแล้วกะกลับครับ

เดี๋ยวบอกอีกทีเด้อว่าวันไหน ครับ อิอิ

« ตอบกลับ #222 เมื่อ: มิถุนายน 18, 2011, 11:13:19 PM »
กลับจากโคราชไปน้อทางนั่นฝนตกบ่ทางนี้คือตกดีแท้ สกลแมะ ไปไสมาไสกะยาก อิอิ ฝันดีเด้อสันต์ นอนแล้วคือกัน

« ตอบกลับ #223 เมื่อ: มิถุนายน 19, 2011, 12:24:38 AM »
กลับจากโคราชไปน้อทางนั่นฝนตกบ่ทางนี้คือตกดีแท้ สกลแมะ ไปไสมาไสกะยาก อิอิ ฝันดีเด้อสันต์ นอนแล้วคือกัน

กลับ มื้อนี้ตอนแลงครับหลังเลิกเรียน

โคราชกะตกครับฝน แต่ตกบ่แฮงปานได๋ครับ

นอนหลับฝันดีเด้อครับ

« ตอบกลับ #224 เมื่อ: มิถุนายน 19, 2011, 11:09:34 AM »
อรุณสวัสดิ์เด้ออออออออออออออออออออออออออออ

« ตอบกลับ #225 เมื่อ: มิถุนายน 19, 2011, 11:13:41 AM »
หวัดดีคับ เที่ยงหระ

หาแฟนให้แห a084น่เด้อ

« ตอบกลับ #226 เมื่อ: มิถุนายน 20, 2011, 05:11:56 AM »
น้องสันต์กลับมาฮอดกรุงเทพฯ กี่โมงจ้ะน้อง เริ่มเรียนวันแรกเป็นจังใด๋แหน่  ใด้ไปเที่ยว ไปหาเลาะหม่องใด่แหน่บ่น้อ น้องสันต์

« ตอบกลับ #227 เมื่อ: มิถุนายน 20, 2011, 07:12:07 AM »
อรุณสวัสดิ์เด้ออออออออออออออออออออออออออออ

สวัสดีเช่นกันเด้อพี่โจ 101

บ่ได้เข้ามาเบิ่ง แม่นสวัสดีแต่ยามเหิงหนิ อิอิ

« ตอบกลับ #228 เมื่อ: มิถุนายน 20, 2011, 07:14:06 AM »
หวัดดีคับ เที่ยงหระ

หาแฟนให้แห a084น่เด้อ

คนหน้าตาดีแบบพี่โจ บ่อด บ่อยาก ดอกครับแฟน หนะ

น้องบ่รู้ว่าสเปกของพี่โจเป็นแบบได๋

สิหาให้ถืกบ่หนิๆๆๆๆๆๆ อิอิ

« ตอบกลับ #229 เมื่อ: มิถุนายน 20, 2011, 07:16:38 AM »
น้องสันต์กลับมาฮอดกรุงเทพฯ กี่โมงจ้ะน้อง เริ่มเรียนวันแรกเป็นจังใด๋แหน่  ใด้ไปเที่ยว ไปหาเลาะหม่องใด่แหน่บ่น้อ น้องสันต์

บ่ได้ไปเที่ยวใสดอกครับพี่ เลิกเรียนกะค่ำแล้ว ครับ

กลับมาฮอด กทม 4 ทุ่ม จราจรติดขัดที่ทางลงเขา

รถสิบล้อพลิกคว่ำ  ทำให้เสียเวลาเดินรถไป 1 ชม

ขอบคุณพี่บุ๋มหลายๆ เด้อ ครับ ที่คอยติดตามถามข่าวน้อง

« ตอบกลับ #230 เมื่อ: มิถุนายน 20, 2011, 07:51:55 AM »
 หวัดดียามเช้า เช่นกันเด้อ ให้ม่วนๆ ทุกวันการทำงานนครับ

« ตอบกลับ #231 เมื่อ: มิถุนายน 20, 2011, 09:03:34 AM »
หวัดดียามเช้า เช่นกันเด้อ ให้ม่วนๆ ทุกวันการทำงานนครับ

สาธุขอให้สมพรปากเด้อ ครับ อิอิ

เป็นใด๋น้อกินข้าวกินน้ำไป๊ มาเด้อกินข้าว

เป็นใด๋น้อกินข้าวกินน้ำไป๊ มาเด้อกินข้าว

กินเรียบร้อยแล้วครับพี่

มื้อนี้ไปกิน OISHI มาครับ

พี่โจได้หยังกินแลงน้อ ครับ

อย่าลืมเด้อ ไปให้ได้เด้อ วันพุธนี้ ตอนแลงๆ อิอิ

อย่าลืมเด้อ ไปให้ได้เด้อ วันพุธนี้ ตอนแลงๆ อิอิ

บุ้ยยยยยยยยยย พึ่งกลับมาคือสิเมื่อยแท้ ฮอดมื้อก่อนเบิ่งอีกเทือ อิิอิมื้อนี้ไปกินหลังจันทรเกษมมากลับมาฮอดห้าทุ่ม พร้อมส่งเข้านอนเด้อฝันดีสันต์

บุ้ยยยยยยยยยย พึ่งกลับมาคือสิเมื่อยแท้ ฮอดมื้อก่อนเบิ่งอีกเทือ อิิอิมื้อนี้ไปกินหลังจันทรเกษมมากลับมาฮอดห้าทุ่ม พร้อมส่งเข้านอนเด้อฝันดีสันต์

ต้องไปให้ได้ๆๆๆ อยากไปอีกๆๆๆ

พาน้องไปแหน่ๆๆ เด้อๆๆๆๆ อิอิ

มื้ออื่นย้านบ่คือเด้อสันต์ อิอิ วันพฤหัสบดีมีงานเช้าแมะ มื้อใหม่เด้อ น้อง อิอิ ฝันดี

เอาเหล้าโท  มาฝาก 

กินแล้ว ย่านโดนจก อิอิ

นี้แหละพี่โจ อันตรายที่สุดๆๆๆๆ

มักแนวนั้นนนนนนนนนนนนนน บ่แม่นคิ

มื้ออื่นย้านบ่คือเด้อสันต์ อิอิ วันพฤหัสบดีมีงานเช้าแมะ มื้อใหม่เด้อ น้อง อิอิ ฝันดี

บ่เป็นหยังครับพี่ เอางานเฮาไว้ก่อนเนาะ

เดี๋ยวจั่งว่ากันไหม่กะได้ครับ

ปล เพิ่งได้มาอ่านยามเซ้า กะเลยบ่ได้ฝันดีซ้ำมื้อคืนหนิ อิอิ

เอาเหล้าโท  มาฝาก 

กินแล้ว ย่านโดนจก อิอิ

นี้แหละพี่โจ อันตรายที่สุดๆๆๆๆ

มักแนวนั้นนนนนนนนนนนนนน บ่แม่นคิ

บ่เด้อครับพี่โจ

ผมหนะ ไม่ได้มั่วนะ แต่ทั่วถึง

555+

ตอนเซ้าๆ บรรยากาศดีๆ

เอาเพลงทำนองสบายๆ มาให้ฟังกัน ครับ

ทักทายน้องสันต์ครับ เปนงัยเรียนสนุกไหม

บรรยากาศ ในห้องเรียน ครับ

นี่งัยสุดท้ายก้อได้เรียนสมใจน้องเอ้ยยยยยยยยยยยย

a091
ทักทายน้องสันต์ครับ เปนงัยเรียนสนุกไหม

เรียนวันแรกกะดีครับ

วิชาจุลชีววิทยา ยากมากๆครับ

บ่เป็นหยังครับพี่ เอางานเฮาไว้ก่อนเนาะ

ปล เพิ่งได้มาอ่านยามเซ้า กะเลยบ่ได้ฝันดีซ้ำมื้อคืนหนิ อิอิ

พะนะ เอ๊าฝันดีใหม่ซั่น ก๊ากกกกกกกกกกกกกกกก

พะนะ เอ๊าฝันดีใหม่ซั่น ก๊ากกกกกกกกกกกกกกกก

มื้อนี้ผมต้องฝันดีแน่นอน เลยครับ

เพราะว่าเข้ามาเบิ่งทัน

555

...