รับทำเว็บ สมุทรปราการ

อ้ายทิดสันต์...มาแนะนำโต...กราบสวัสดี พ่อ แม่ พี่ น้อง และเพือนๆชาวเว็บ เด้อครับ * ^__^

• 854 ตอบ
  • 255716 อ่าน

Re: บ่าวสันต์...ขอแนะนำโต...นำอีกจักคนแหน่เด้อครับ -_-
« ตอบกลับ #50 เมื่อ: กรกฎาคม 18, 2010, 07:57:27 PM »
ทักทายไปกะเงียบ เนาะ ค่ะ

Re: บ่าวสันต์...ขอแนะนำโต...นำอีกจักคนแหน่เด้อครับ -_-
« ตอบกลับ #51 เมื่อ: กรกฎาคม 18, 2010, 10:45:24 PM »
ดีจร้าอ้าย

เป็นจั่งได๋แนทางพุ่นม่วนบ่ได้ฟังลำแนบ่

ทางพี้บ่มีลำให้ฟังเลยอ้าย.... ::) ::) ::)

ครับผม ทักทายครับ

ทางพี้กะบ่ได้ฟังลำคือกัน ครับ

มิดจี่หลี่ หมอลำปิดวง

« ตอบกลับ #52 เมื่อ: กรกฎาคม 18, 2010, 10:48:40 PM »

ครับผม ขออภัยหลายๆ ครับ

พอดีกลับบ้านกะเลยบ่ได้เข้าเว็บครับ

กลับมาแล้วเด้อ ทักทาย ครับ

ปล รูป..นั้นแหมครับ หมายถึงอิหยังครับ งง

คึมาคักแท้ บ่ย้านเจ้าของรูปเพิ่นอยากอายติ

555+

« ตอบกลับ #53 เมื่อ: กรกฎาคม 18, 2010, 11:16:34 PM »

พอดีกลับบ้านกะเลยบ่ได้เข้าเว็บครับ

ปล รูป..นั้นแหมครับ หมายถึงอิหยังครับ งง

คึมาคักแท้ บ่ย้านเจ้าของรูปเพิ่นอยากอายติ

555+

----โอ๊ยๆๆๆๆ โทษๆๆค่ะ ลงผิด โอ๊ยๆๆๆๆ อยากอายเด้ๆๆๆ ขอโทษค่ะลบแหแล้ว ฮิๆๆๆๆๆๆ----

« ตอบกลับ #54 เมื่อ: กรกฎาคม 19, 2010, 08:19:37 AM »

555+

----โอ๊ยๆๆๆๆ โทษๆๆค่ะ ลงผิด โอ๊ยๆๆๆๆ อยากอายเด้ๆๆๆ ขอโทษค่ะลบแหแล้ว ฮิๆๆๆๆๆๆ----

จั่งซั้นหละ ครับ

เฒ้ามาแล้วกะหลงหน้า หลงหลัง

555+ ก้ากๆๆๆๆ

« ตอบกลับ #55 เมื่อ: กรกฎาคม 19, 2010, 09:13:14 AM »
กรี๊ดๆๆๆๆ พี่สันต์ คือเว่า บ่ม่วนคักแท้ แอนบ่ทันได้เฒ่าเด้อ เป็นตาชังคักเนาะ คนอิหยั่ง หึ้ยๆๆๆ

มาเบิ่งตอนนี้หน้าตายิ่งสดใส เต่งตรึงนะค่ะ(ส่วนสมองนั้น บางทื่อกะหลงๆ ลืม ละเนาะคนเฮานะ ฮิๆๆๆๆ ค่ะ

« ตอบกลับ #56 เมื่อ: กรกฎาคม 19, 2010, 09:23:30 AM »
กรี๊ดๆๆๆๆ พี่สันต์ คือเว่า บ่ม่วนคักแท้ แอนบ่ทันได้เฒ่าเด้อ เป็นตาชังคักเนาะ คนอิหยั่ง หึ้ยๆๆๆ

มาเบิ่งตอนนี้หน้าตายิ่งสดใส เต่งตรึงนะค่ะ(ส่วนสมองนั้น บางทื่อกะหลงๆ ลืม ละเนาะคนเฮานะ ฮิๆๆๆๆ ค่ะ

โอ้ยเว้าเล่นซื่อๆ ครับ

ขอโทษขออภัยหลายๆ เด้อครับ

พี่แอนบ่ได้เฒ่าดอกครับ (เกิดโดนซื่อๆ) ผุงามคือหยังหนิ

555+

« ตอบกลับ #57 เมื่อ: กรกฎาคม 19, 2010, 10:22:38 AM »
หึ้ยๆๆๆๆๆๆ ค่อยโล่ง อก โล่งใจอีกนิดค่ะ ฮิๆๆๆๆๆๆ

« ตอบกลับ #58 เมื่อ: กรกฎาคม 20, 2010, 10:41:43 PM »
ทักทายจร้าอ้ายบ่าวสันต์

จั่งแม่นเป็นตาสุขสันต์สมซื่อเนาะอ้าย

« ตอบกลับ #59 เมื่อ: กรกฎาคม 21, 2010, 12:33:51 PM »

จั่งแม่นเป็นตาสุขสันต์สมซื่อเนาะอ้าย

ครับผม ทักทาย ครับ

หวังว่าเฮาคงสิได้มีโอกาสสุขสันต์

ม่วนหน้าฮ้านนำกัน จักเทื่อนึ่งเนาะ ครับ

555+

« ตอบกลับ #60 เมื่อ: กรกฎาคม 21, 2010, 12:37:02 PM »
โอ๊ยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

คิดฮอดเด้อ 

ผู้ลางคนกะคิดฮอดเด้อ

บอกว่าบ่เห็นโทรหาเลยพะนะ

อิอิ

« ตอบกลับ #61 เมื่อ: กรกฎาคม 21, 2010, 03:26:44 PM »
โอ๊ยๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆๆ

คิดฮอดเด้อ 

ผู้ลางคนกะคิดฮอดเด้อ

บอกว่าบ่เห็นโทรหาเลยพะนะ

อิอิ

ครับเอื้อย คึดฮอดคือกัน ครับ

พุลางคนที่บอกมาฝากไปบอกเพิ่นแหน่ว่าคึดฮอดคือกัน

บ่ได้โทรไปจั๊กเทื่อ จักยากเวียกรึว่ายากอิหยังบุ ข่อยกะดาย อิอิ

« ตอบกลับ #62 เมื่อ: กรกฎาคม 21, 2010, 03:35:33 PM »
ฮ้อนบ่น้อ................ทางพู้น............ทางพี้คือมาฮ้อนหลายแท้........

คิดฮอดเด้อ.........

« ตอบกลับ #63 เมื่อ: กรกฎาคม 21, 2010, 05:33:13 PM »
มาเด้อ มาเบิ่งนำกันค่ะ ฮิๆๆๆๆ

« ตอบกลับ #64 เมื่อ: กรกฎาคม 21, 2010, 08:50:49 PM »
ฮ้อนบ่น้อ................ทางพู้น............ทางพี้คือมาฮ้อนหลายแท้........

คิดฮอดเด้อ.........

ทางพี้กะฮ้อนคือกัน ครับ

แบบว่ามันยังมีไฟอยู่แหม ครับ ยังบ่ทันเบิดไฟ อิอิ

คึดฮอด คึดเถิงคือกันเด้อ ครับ

« ตอบกลับ #65 เมื่อ: กรกฎาคม 21, 2010, 08:55:02 PM »

ครับผม ขอบคุณพี่แอนหลายๆ เด้อ ครับที่ซวน

แต่ว่าข้อควมในบัตร คะเจ้าคือว่า บัตรสมน้ำหน้าคุณ โอ๊ะ..! สมนาคุณ ห้ามจำหน่าย

แล้วสิได้ไปเบิ่งติครับบาดทีนี้ บ่มีบัตรแหม ครับ อิอิ

ปล.ตามสบายเลยเด้อครับพี่แอน ทางนี้บ่ได้ไปนำดอก อย่าลืมเก็บภาพบรรยากาศมาฝากแหน่เด้อ ครับ

« ตอบกลับ #66 เมื่อ: กรกฎาคม 21, 2010, 08:59:06 PM »

ครับผม ขอบคุณพี่แอนหลายๆ เด้อ ครับที่ซวน

แต่ว่าข้อควมในบัตร คะเจ้าคือว่า บัตรสมน้ำหน้าคุณ โอ๊ะ..! สมนาคุณ ห้ามจำหน่าย

แล้วสิได้ไปเบิ่งติครับบาดทีนี้ บ่มีบัตรแหม ครับ อิอิ

ปล.ตามสบายเลยเด้อครับพี่แอน ทางนี้บ่ได้ไปนำดอก อย่าลืมเก็บภาพบรรยากาศมาฝากแหน่เด้อ ครับ

-----รับทราบค่ะ-----

« ตอบกลับ #67 เมื่อ: กรกฎาคม 21, 2010, 09:01:47 PM »
อยู่ซื่อๆ บ่มีหยังเฮ็ดครับ

กะเลยเอาภาพวันแห่งความสำเร็จ (ปัจฉิมนิเทศ) มาฝาก ครับ

รับพระราชทานอีหลี เดือนกันยายน ครับ ที่สวนอัมพร

ขอเชิญชวน เพื่อนๆ พี่ๆ น้องๆ ชาวเว็บลูกทุ่งหมอลำ

มาร่วมแสดงความยินดีนำ ทุกคนเลยเด้อ ครับ

« ตอบกลับ #73 เมื่อ: กรกฎาคม 21, 2010, 09:45:28 PM »
บูมให้อาจารย์ ครับ

เป็นการตอบแทนบุญคุณ ที่อบรมสั่งสอน และให้วิชาความรู้

« ตอบกลับ #74 เมื่อ: กรกฎาคม 22, 2010, 08:58:16 PM »

กะเลยเอาภาพวันแห่งความสำเร็จ (ปัจฉิมนิเทศ) มาฝาก ครับ

รับพระราชทานอีหลี เดือนกันยายน ครับ ที่สวนอัมพร

ขอเชิญชวน เพื่อนๆ พี่ๆ น้องๆ ชาวเว็บลูกทุ่งหมอลำ

มาร่วมแสดงความยินดีนำ ทุกคนเลยเด้อ ครับ

---------ป้าดๆๆๆๆๆๆๆๆ ขอแสดงความยินดีนำเด้อค่ะ พี่สันต์ ขาๆๆๆๆ น่ารักมากมายค่ะ--------

« ตอบกลับ #75 เมื่อ: กรกฎาคม 22, 2010, 10:04:42 PM »

---------ป้าดๆๆๆๆๆๆๆๆ ขอแสดงความยินดีนำเด้อค่ะ พี่สันต์ ขาๆๆๆๆ น่ารักมากมายค่ะ--------

ครับพี่แอน อย่าลืมมาร่วมแสดงความยินดีนำกันเด้อ ครับ

« ตอบกลับ #76 เมื่อ: กรกฎาคม 23, 2010, 12:23:34 PM »

ครับพี่แอน อย่าลืมมาร่วมแสดงความยินดีนำกันเด้อ ครับ

---มื้อได๋ บอกด่วนๆๆ---

« ตอบกลับ #77 เมื่อ: กรกฎาคม 23, 2010, 02:33:56 PM »

---มื้อได๋ บอกด่วนๆๆ---

มื้อได๋ ยังบ่แน่นอน แต่เดือนกันยายน แน่นอนครับ

รอทางวิทยาลัยเขาแจ้งมาอีกเทื่อนึ่ง

จั้งได๋กะมาให้ได้เด้อ ครับพี่ เดี๋ยวขั้นได้มื้อที่แน่นอนแล้ว

สิบอกเด้อ ครับ

« ตอบกลับ #78 เมื่อ: กรกฎาคม 24, 2010, 02:25:06 AM »
บ่าวสันต์
สบายดีบ่อน๊อทุกมื่อนี่
มาถามข่าวจ้า

« ตอบกลับ #79 เมื่อ: กรกฎาคม 24, 2010, 03:02:38 PM »
พี่สันต์ อีกแล้วค่ะแจ้งยังสู้ตายๆๆค่ะ

« ตอบกลับ #80 เมื่อ: กรกฎาคม 24, 2010, 11:22:51 PM »
บ่าวสันต์

ครับผม

สำบายดี ครับ

แล้วพี่สำบายดีบ่

« ตอบกลับ #81 เมื่อ: กรกฎาคม 25, 2010, 02:35:27 AM »
บ่าวสันต์

ครับผม

สำบายดี ครับ

แล้วพี่สำบายดีบ่

เอื้อยซำบายดีจ้า

« ตอบกลับ #82 เมื่อ: กรกฎาคม 25, 2010, 09:03:21 AM »
พี่สันต์ อีกแล้วค่ะแจ้งยังสู้ตายๆๆค่ะ

หึย คักอยู่ดอกยามลัดถ่ายรูปคนอื่น หนะ

ระวังให้ดีเด้อ รูปพี่แอนผมกะลักท่ายมาเด้

แต่ว่ามื้อนั้นเต้ย ซอดแจ้งอิหลี ม่วนๆ

555+

« ตอบกลับ #83 เมื่อ: กรกฎาคม 25, 2010, 01:09:19 PM »

หึย คักอยู่ดอกยามลัดถ่ายรูปคนอื่น หนะ

ระวังให้ดีเด้อ รูปพี่แอนผมกะลักท่ายมาเด้

แต่ว่ามื้อนั้นเต้ย ซอดแจ้งอิหลี ม่วนๆ

555+

------โอ๊ยๆๆๆๆๆๆๆๆ อย่ามาว่าแอบถ่ายเถาะพี่สันต์ บอกแอนมาเลยเดี๋ยวแอน จะจัดให้ ฮิๆๆๆๆ-----

« ตอบกลับ #84 เมื่อ: กรกฎาคม 25, 2010, 07:47:11 PM »
ได้เลย ครับ

จัดไป จัดไป

« ตอบกลับ #85 เมื่อ: กรกฎาคม 25, 2010, 08:32:35 PM »
ได้เลย ครับ

จัดไป จัดไป

------น่ารักจังเลย คนอิหยั่งเว้าง่ายๆๆค่ะ ฮิๆๆๆ--------

« ตอบกลับ #86 เมื่อ: กรกฎาคม 25, 2010, 08:49:12 PM »
พี่สันต์ อีกแล้วค่ะแจ้งยังสู้ตายๆๆค่ะ[/color]

« ตอบกลับ #87 เมื่อ: กรกฎาคม 25, 2010, 11:55:55 PM »
ได้เลย ครับ

จัดไป จัดไป

------น่ารักจังเลย คนอิหยั่งเว้าง่ายๆๆค่ะ ฮิๆๆๆ--------

แต่พี่สิเว้าง่ายคึจั่งผมบ่

ไผหนิ พี่แอน งามย่างไทย

555+

« ตอบกลับ #88 เมื่อ: กรกฎาคม 26, 2010, 03:24:13 PM »
พี่สันต์ อีกแล้ว....ค่ะแจ้งยังสู้ตายๆๆค่ะ
(มีหลายอี่หลี่ค่ะ)

« ตอบกลับ #89 เมื่อ: กรกฎาคม 26, 2010, 05:39:06 PM »
รูปพี่กะหลายคือกัน ครับ

« ตอบกลับ #90 เมื่อ: กรกฎาคม 30, 2010, 12:24:03 AM »

หวังว่าเฮาคงสิได้มีโอกาสสุขสันต์

ม่วนหน้าฮ้านนำกัน จักเทื่อนึ่งเนาะ ครับ

555+

จร้าๆอ้าย  ไปโล้ด....!!!

หม่องได๋ว่ามาวาแต่ยามว่างได้สุขสันต์หน้าฮ้านนำ ::) ::) ::)แท่ๆอ้าย....อิอิอิ

« ตอบกลับ #91 เมื่อ: กรกฎาคม 30, 2010, 12:32:10 AM »

555+

จร้าๆอ้าย  ไปโล้ด....!!!

หม่องได๋ว่ามาวาแต่ยามว่างได้สุขสันต์หน้าฮ้านนำ ::) ::) ::)แท่ๆอ้าย....อิอิอิ

ครับผม จั่งซั้นต้องหลังไมค์ เด้อ ครับ

ขั้นสิไปสุขสันต์นำกันอิหลี สิได้นัดกันถืกมื้อ ถืกเวลา และถืกสถานที่ หุหุ

« ตอบกลับ #92 เมื่อ: กุมภาพันธ์ 21, 2011, 11:54:11 PM »
หนังจากที่ปล่อยทิ่มไว้โดนเติบ

ในที่สุดกะซอกหาเห็น ปัดกวาดเช็ดถู ใหม่ซะก่อน

เดี๋ยวมันสิเป็นบ้านร้าง เห่อๆๆๆ

« ตอบกลับ #93 เมื่อ: กุมภาพันธ์ 21, 2011, 11:57:45 PM »
เด็กน้อยหลงมาแต่ทางได๋บุ

« ตอบกลับ #94 เมื่อ: กุมภาพันธ์ 22, 2011, 12:00:50 AM »
แวะมาทักทายอ้ายสันต์เด้อคับ หวังว่าคงในร่วมงานบนเส้นทางสายม่วนนำกันอีกเน่าะ  เอ๊าา เต้ยยยยย
แวะทักนำเด้อ
http://www.luktungmohlum.com/index.php/topic,15790.0.html

« ตอบกลับ #95 เมื่อ: กุมภาพันธ์ 22, 2011, 12:24:04 AM »
แวะมาทักทายอ้ายสันต์เด้อคับ หวังว่าคงในร่วมงานบนเส้นทางสายม่วนนำกันอีกเน่าะ  เอ๊าา เต้ยยยยย
แวะทักนำเด้อ
http://www.luktungmohlum.com/index.php/topic,15790.0.html

ครับผม ทักทายเด้อ ครับ

พ้อกันใหม่เด้อครับ งานหน้า เต้ยนำกันอีก

« ตอบกลับ #96 เมื่อ: กุมภาพันธ์ 22, 2011, 12:28:59 AM »
ภาพเก่ามันเสียเบิดแล้ว กะเอามาลงใหม่ก่อน

อย่าฟ้าวขิว เด้อครับ ครั้งหนึ่งในชีวิตเนาะ เห่อๆ

« ตอบกลับ #98 เมื่อ: กุมภาพันธ์ 22, 2011, 04:57:42 AM »
เอ่าๆ ไปเอามาแต่ใส่อีกน้อหนิ

a045

« ตอบกลับ #99 เมื่อ: กุมภาพันธ์ 22, 2011, 05:05:44 AM »
กลุ่มนี้ มีหกคนครับ สมัยเรียนวิทยาลัย

...