รับทำเว็บ สมุทรปราการ

คลิปแสดงสดคณะ แก่นนครบันเทิงศิลป์ @ กทม. ม่วน อีหลี ฟังธง!!

• 100 ตอบ
  • 43709 อ่าน

ขอบคุณหลายๆๆเด้อเอื้อย  มวนแฮง ฮวนบักคัก

เอามา เบิงอีกแน่เด้อครับ  a056 a045

ชอบคับ สวยงามมาก 

เสียดดายที่ตลกมันเล่นน้อยโพดคราฟ  แต่ก้อม่วมมาก

ถึงเด็จพี่................

น้องกะว่าสิไปลำซิ่งต่อ

แต่พอดีเว้ากับแม่สมมาพาควร

กะเลย ขอโต๋กลับ เบาๆ

เด็จน้อง....
มื้อคืนได้ส่วงย่อนอีสานลำซิ่งอีหลีค่า เพราะว่าไปฮอดคลองตันเดิกอีหลี
อารมณ์เสืออีหลีค่ะเด็จน้อง
ป.ล. เห็นเด็จน้องอยู่เด้อ แต่บ่ได้ทักค่ะ โอกาสหน้าสี่หลูบกอดเอาโลดดอก โอเคบ่คะ

* 69club

มื้อคืนได้ส่วงย่อนอีสานลำซิ่งอีหลีค่า เพราะว่าไปฮอดคลองตันเดิกอีหลี
ป.ล. เห็นเด็จน้องอยู่เด้อ แต่บ่ได้ทักค่ะ โอกาสหน้าสี่หลูบกอดเอาโลดดอก โอเคบ่คะ

ซั้นนนนนนนนนนนนนนน+++ ว่ะบัดสิว่าแหม...

งวดหน่าเด้อ ซั้นสินำไป สามย่าน

ซั้นนนนนนนนนนนนนนน+++ ว่ะบัดสิว่าแหม...

งวดหน่าเด้อ ซั้นสินำไป สามย่าน

เห้อ เห้อ เห้อ มื่อแลงเธอไปบ่ก้อย...ฉานว่าสิไป แต่ผัวมันสิมาฮับบ่บุนิ

* 69club

อยากตายแต่นำผัว

5-1 กันแล้ว จั่งมา

เบิ่งหมอลำแล้วๆ ไป 5-1 อีกรอบ

กะได้........ย้ายหลาย ย้านผัวนะ

ใหญ่แล้วจั่งพ้อกันตัวะ ป๋า ป๋า ป่๋า

หมอลำก็สนุกคัก  เต้ยเยอะถูกใจ ค่ะ  ขอบคุณมากมายค๊า

* 69club

a0106   a0106   a0106

ต่อ ต่อ ต่อ

ผลงานยอดจริงๆค่ะแก่นนครปีนี้  ยอมรับจริงๆ ชอบพระเอก เสกสรร เพชรหนองคายมากค่ะ 
ลำเก่งจัง เสียงดีด้วย  ขอคอมเม้นท์เรื่องไมค์นิดนึงนะคะว่ามีน้อยตัวเกินไป
ตอนที่ดูคลิปกับสาวขี้ดื้อ (ฉากลำฉากแรก)ถ้ามีไมค์หลายตัวกว่านี้ก็จะได้เข้าถึงเนื้อเรื่องมากขึ้นค่ะ
จะได้รับ-ส่งกันทำให้ได้อรรถรสมากขึ้นนะคะ  ฝากนิดนึงค่ะ  เป็นกำลังใจให้ในการพัฒนา
การแสดงต่อไปนะคะ

a013 a013 ครับมวนดีครับ

มื้อคืนทีพระรามสองก็มวนดี แต่ระบบเสียงยังต้องปรับปรุงนะครับ

เจ้าหน้าที่ไม่น่าให้ลดเสียงเลยนะ ขอบคุณทีมงานลูกทุ่งหมอลำดอทคอม

ที่นำภาพและคลิปลงให้รับชมนะครับ เห็นที่พระราม  2 เมื่อคืนก็ไม่กล้าทัก

มี แสดงสดแก่นนครบันเทิงศิลป์@ ตลาดนัมเบอร์วัน สี่แยกคลองตัน (คอนเสิร์ต+ตลก) ขอแน่เด้อครับ

มีแสดงสด MP3บ่นอครับ

เลิศศศศศศศศศศศศศศศศศศค้า
ดอกจานพี่เสกสรรคือประหารใจแท้

* 69club

มีแสดงสด MP3บ่นอครับ

มีค่ะ รอติดตาม ไปเรื่อย ฮอดยามสิแจกเองค่ะ

บ่ต่้อง ถามลำไล ถามว่าสิแจกบ่แจก ค่ะ

น้องก้อย ขา  มีรูปอยู่พระราม 2 บ่อ ถ้ามีกะขอเบิ่งแหน่ พี่ทั้งเต้น ทั้งเด้งจนส้นเกิบขาดเบิ้ด ..ก้อนหินกะหล้ายหลาย  โอ้ยม่วนว่าส่าน..

* 69club

พี่ต้า กำลัง ทยอยลงนะคะ

ส่วนรูป พระรามสอง น้องบ่มีนะคะ

ต้องกับพี่ต้า เลยนะคะ

ส่วน ไฟล์วีดีโอ รอก่อนนะคะ

ช่วงนี้บ่ค่อยซำบาย บ่มีแฮงคิง

เด๋วเซาไข้แล้ว สิอัพต่อให้ได้เบิ่งกันแน่นอนจ้า

เดินสายจนบ่อมีแฮง  ช่วงนี้กะพักผ่อนหลาย ๆเด้อ อากาศเปลี่ยนแปลง  ขอให้หายเร็ว ๆน่ะ.

* 69club

เดินสายจนบ่อมีแฮง  ช่วงนี้กะพักผ่อนหลาย ๆเด้อ อากาศเปลี่ยนแปลง  ขอให้หายเร็ว ๆน่ะ.

จ้าพี่ณี.....เซาแล้วค่ะ เหลือแต่หวัดบัดหนิ

ขอบคุณหลายๆๆเด้อคับ
ที่นำมาให้ได้เบิ่ง
ม่วนขนาดเลย
 a037 a044 a0117
มีอีกบ่น่อคับ

* 69club

มาเบิ่งต่อ มาเบิ่งต่อ ม่วนนนนนนนนนนนนนน โสตาย

* 69club

ต่อ ต่อ ต่อ ฉาก โหด มันส์ ฮา สุดๆๆๆๆๆๆๆๆ

* 69club

พระเอ๊ก พระเอก มาแล้วคร๊าาาาาาาาาาาาาาาาาาาาาาาาาา

* 69club

ต่อ ต่อ ต่อ ต่อ.

* 69club

เมดเลย์ ยาวๆๆๆ

หย่าววววววววววววววววลงไป คร๊า

* 69club

ต่อ ต่อ ต่อ ต่อ

เบิ่งไปเรื่อยๆ......

* 69club

โอ้ยยยยยยยยยยยยยน้อคนบ้านเฮา คนร้องน่ารักอยู่ เด๊ะ พะนะ

* 69club

มาอีกรอบ มาอีกรอบ.....เนียง เนอว อิ นา (น้องไปอยู่ไส )

อยู่ในใจนักร้อง นั้นล่ะ จะของ คริคริ

* 69club

แทนความคิดถึง....ได้แค่เคิ่งเพลง

เพราะว่า เปลี่ยนเมมบ่ทัน ก๊ากส์

* 69club

ชิวิตเพื่อชาติ หัวใจเพื่อเธอ

ซึ้งๆ ม่วนๆ ฮาๆ

นางเอกน้อย หัดใหม่ ลำบ่ทันแข็งปานได่ แต่กะเสียงดี ซอย ๆ ดัน แหน่เด้อ พี่น้อง

* 69club

เหลืออีก สี่สิบกว่านาที

อัดต่อเนื่องมา หาวิธี

ตัดไฟล์ก่อนจักคราวเด้อค่ะ

เฮ้ดบ่เป้นแหม ได้แล้วสิอัพสู่เบิ่ง

ขอบคุณครับพี่สาวคนงาม

* 69club

เด๋วสิหาโอกาสไปอัด ลำเรื่องมาสู่เบิ่งเด้อค่ะ

a013

มีตลกแหน่บ่น้อสาวขี้ดื้อ

อยากเบิ่งแหมคับ

ขอบคุณหลายๆๆเด้อคร่าฉานล่ะมักแฮง...

ไผมีอีกกะเอามาเพิ่มเติมเด้อ ม่วนๆ

ก้องไอก้เก็บรายละเอียดเสียงได้ดีมากเลย เหมือนดูหน้าเวทีเลย

เล่นดีกว่าทุกปียุเพราะว่าได้เบิ่งหน้าฮ้านแล้วที่ งานงิ้วตลาดหนองกุงบ้านผมเอง แต่ เครื่งเสียง บ๊ เล้า ใจ ปาน ใด๋ คับ ขอบคุณเด้อ ที่ แบ่ง ปัน แนว ดีๆ ม่วนๆ มา หั่ย เบิ่งงง

สาวน้อยคงสิมักหมอลำแฮง เห็นเลามีคลิปทุกคณะ ลงทุกคณะ

หมอลำก็สนุกคัก  เต้ยเยอะถูกใจ ค่ะ  ขอบคุณมากมายค๊า
สนุกมากเลยคับ

...