รับทำเว็บ สมุทรปราการ

ย้อนหลังความม่วนมื้อเข้าพรรษา @ บ.กลางใหญ่ อ.เขื่องใน จ.อุบลฯ จร้า...

• 18 ตอบ
  • 6893 อ่าน

ตามด้วยภาพของสาวสวย...

ไหลไปเรื่อยๆกับคณะฟ้อนของพี่ๆน้องๆ ต.กลางใหญ่จร้า...

*/...ตบท้ายด้วยภาพก่อนไปสิฟ้อนของสาวแพทค่ะ.../*

เบิ่ดค่ะ...จบด้วยภาพสวยๆงามๆ อิอิ

เป็นตาม่วนน้อคับ

แน่นอนล่ะค่ะอ้าย
มีหมอลำเทิงเซ่าเทิงแลง
แห่งเปนอ้ายสด กะ เอื้อยเมรี ยามเซ่านิ่
ม่วนขนาดค่ะ รับประกันคุณภาพอีหลี
บ่มีตีกัน นอกจากยามหมอลำจบค่ะ อิอิ

ป๊าดดดดดดดดดด
หน้าฮ้านแหม๋คือเป็นตา
ไปม่วนนำแท้
โอ้ยคิดฮอดบ้านเด้

ไปม่วนนำแท้

คันย้อนมื้อกลับไปได้
แพทสิย้อนไปมื้อเข้าพรรษานี่ล่ะค่ะ
ม่วนแฮง...เสียดาย
ถ่ายรูปมาหน่อยโพด คาแต่เต้นหน้าฮ้าน อิอิ

ไปม่วนนำแท้

แพทสิย้อนไปมื้อเข้าพรรษานี่ล่ะค่ะ
ถ่ายรูปมาหน่อยโพด คาแต่เต้นหน้าฮ้าน อิอิ

เป็นตาจ้างไปงานบุญบั้งไฟยโสแท้น้อ
เดือนพฤษภาคมนิ อิอิ คือสิฮ่าวดีน้อ

ไปม่วนนำแท้

เป็นตาจ้างไปงานบุญบั้งไฟยโสแท้น้อ
เดือนพฤษภาคมนิ อิอิ คือสิฮ่าวดีน้อ

แน่นอนค่ะ ^^
บ่ม่วนแพทบ่เอ่ยปากเด๊ะเนี่ย
อิอิ

...